Opinie Sezon wenecki

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 21 lutego 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. bogusiak80

    bogusiak80 Fanatyk forum

    Ja na 37 poziomie ze skrzyni stworków dostałam akwarium węgorzy.:) Lubię te sezonyxD
     
  2. opel57

    opel57 Zaawansowany

    [​IMG]

    I lada moment koniec sezonu
     
  3. zosinski

    zosinski Okazjonalny autor

    Odechciało mi się grać :mad: Stale chce ode mnie kosterę. Już straciłam na tym 312 punktów specjalnych. Towar też się kończy więc nie ma co dalej wrzucać, bo kostery i tak nie dostanę.:mad:Trzeba jeszcze więcej punktów specjalnych na zadania. A kupować nie będę bo nie mam szans. Jak kupowałam tajemnicze zagrody i drzewa, to już brzydko się nie wyrażę, ale figę z makiem dostałam. :cry:
     
  4. Rielle78

    Rielle78 Aktywny autor

    Podzielam twoją opinię u mnie też posucha zaraz będzię :(
     
  5. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Nie rozumiem dlaczego oddajecie zwierzaki i inne dobra.
    Żeby dostać kosterę ja oddaję tylko badyle i owoce i to nie wszystkim.
    Badyle są w czerwonym koszyczku, a te kilka owoców to chyba nie problem wyhodować lub kupić.
    Więc:
    Łasik - rośliny, Pit - całość, Turowska - owoce, Świnianka - całość i Tygrys - tylko jedno zlecenie na owoce.
    Taki schemat rozłożony na cały sezon wystarczy.
    Oczywiście punkty sezonowe w ewentach zdobyte.
     
  6. hator

    hator Ekspert forum

    Robię podobnie i ...o dziwo, moja stodoła wcale nie pustoszeje, w niektórych półeczkach nawet przybywa, a o zrobienie ulepszenia i zdobycie basenu dla koster jestem spokojna:)
     
  7. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Witam
    Ja oddałęm po to żeby mieć szybciej to: bonus: 130% więcej PD/TPD z wszystkich przedmiotów - przez 3 h. Na kostery już nie oddaję nic tylko czekam na eventy
     
  8. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Dzień dobry koster nie oddaję,resztę tak jestem na 37 poziomie;)
     
  9. -Gosinka-

    -Gosinka- Okazjonalny autor

    Ja też koster nie daję albo produktów których nie mam i jestem na 36 poziomie.
     
  10. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Sezon skończyłam , nagrody zgarnęłam , jestem zadowolona .
     
  11. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum

    sezon skończyłam 3 dni temu a teraz dorzucam co chcę i zbieram dodatkowo nagrody .
     
  12. kasik778

    kasik778 Ekspert forum

    Mi do końca trochę zostało, na razie oddawałam wszystko jak leci, ale teraz będę oddawać selektywnie tylko owoce i rośliny, do kostery na pewno dojdę, teraz i tak już na luzie, bo pierwszą mam już z eventu
     
  13. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    xDSezon skończony kostera moja,teraz tylko rolowane zadanie
     
  14. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Witam :)
    Ja też zakończyłem i roluję drugi raz xD Jestem w połowie :)
     
  15. Rielle78

    Rielle78 Aktywny autor

    przez zmiany w świątyni ciągle mam w plecy po co pozmieniali w komnatach zamiast dodać do komnaty lub stworzyć nową powiększenie nie wiadomo kiedy zrobię bo dopiero trzecią komnatę kończę :oops:na pewno nie ukończę mistrzostw bo nie mam wszystkiego
     
  16. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    się nie spieszę 38 poziom sezonu sobie robię;)xD
     
    talarek1961 lubi to.
  17. klonek68

    klonek68 Weteran forum

    Pytanko? Czy komuś zdarzyło się że po rolowaniu z zagrody "Metopa " wypadły Modliszki...ba ja rolowałem już 6 razy i nic...;)
     
    talarek1961 lubi to.
  18. bogusiak80

    bogusiak80 Fanatyk forum

    Ja mam 1 sztukę z 10 zagadkowych
     
    talarek1961 lubi to.
  19. hondaqwert

    hondaqwert Młodszy ekspert

    Na cztery zagrody - brak modliszek (róż małpy, 2 zebry, pomarańczowe aksolotle), czekam na 5 -ostatnią.
     
    talarek1961 lubi to.
  20. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    witam

    ja ostatnie zadanie zrobiłam 9x,wystawiłam 7 TS i wyszły 2 modliszki ;)
     
    kalinamala, talarek1961 oraz BA_Marion lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.