Opinie Sezon sztucznych ogni

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 4 stycznia 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Eviana

    Eviana Team Leader Team Farmerama PL

    Witajcie Farmerzy,

    Jaskółka Joachim wraca na sezon sztucznych ogni! Klikaj budynki sezonowe na swoich polach, aby sprawdzić, jakie nowe nagrody sezonowe czekają do zdobycia!

    [​IMG]
    Wstęp do sezonu

    05.01.2023 godz. 14:00 - 07.01.2023 godz. 14:00
    Sezon


    [​IMG]
    Sobota, 07.01.2023, godz. 14:00

    [​IMG]
    Piątek, 03.02.2023, godz. 14:00

    [​IMG]

    Pozdrawiamy,

    [​IMG]
    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
  2. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Nie wydaje ci się, nie wiem po kie licho znowu ta sama nagroda:sleepy:
     
  3. klonek68

    klonek68 Weteran forum

    W nagrodach jest Rafia ...co to jest? bo nie kojarzę ;)
     
  4. Dorotka8888

    Dorotka8888 Okazjonalny autor

    ja też nie kojarzyłam ale znalazłam to jest drzewo
     
  5. Mikkaja19

    Mikkaja19 Koneser forum

    To będą moje 3 oceloty:p Jeszcze tylko agawę muszę odblokować bo u mnie na targu ciągle nie ma paszy i nie wyhodowałam jeszcze ani jednej sztukixD;)
     
  6. Pryku

    Pryku Komisarz forum

    Ale jaki sens ma sie powtarzac.. tu oceloty, w jutrzejszym evencie takze... niedlugo i tak bedziemy mieli tego sporo
     
    tereska1108 lubi to.
  7. *dzuga*

    *dzuga* Komisarz forum

    w tym roku nie robię żadnych sezonów, takie postanowienie noworoczne...
     
  8. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Oj, wiadomo jak to jest z tymi postanowieniami noworocznymi ;):p
     
    kaska860 lubi to.
  9. HotFarmer3387

    HotFarmer3387 Nadzorca forum

    [​IMG]

    Sezon zakończony jak zwykle miło go robiłem bez spiny i z uśmiechem na twarzy ;) Oby kolejne sezony były tak samo przyjemne jak ten ;)
     
  10. zielonygroszek83

    zielonygroszek83 Baron forum

    Ale świństwo -.-

    "W związku z tym, że w eventach była do zdobycia zbyt mała liczba punktów nagród sezonowych i żetonów sezonowych, w SklepoRamie pojawią się dziś dwie dodatkowe pozycje ważne do 03.02.2023 godz. 14:00"

    To skoro było za mało to dopiszcie skryptem, a nie dajecie za farmarki, no bez przesady >:(
     
  11. Montwa

    Montwa Moguł forum

    Wielki wstyd.
    Tak traktować graczy.
    Kolejna już kompromitacja BP, szkoda się na ten temat więcej wypowiadać...
     
  12. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    No właśnie, to nie jest w porządku.:( Miało być do ugrania a teraz jest do kupienia.:(
    A jak ktoś nie ma tylu farmarek to co? Po sezonie? To nie jest fair play.
     
  13. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    Zgadzam się, to chwyt poniżej pasa, skoro punkty powinny być rozpisane w eventach, to dlaczego muszę wydawać na nie farmarki. BP "zapomniało" o tych punktach i żetonach, a farmerzy ponoszą koszty. Można było załatwić to skryptem, albo kodem bonusowym, a tak zrobiło się niesmacznie.
     
  14. Montwa

    Montwa Moguł forum

    Aż dziw bierze, że skoro BP postanowiło tak pójść po bandzie, to że nie kazali wykupować tych zaległych PNS i żetonów za floreny.
    Normalnie ciśnie mi się na usta tekst odnoszący się do poprzedniego ustroju: Precz z komuną. >:(
     
    kaska860, oset53 oraz hlnrys lubią to.
  15. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    To wygląda tak, jakby BP chciało zlikwidować PNS w ewentach.
    Pewnie za mało licencji schodzi.
    W poprzednim ewencie "zapomnieli", ale po "wysłuchaniu głosów graczy" dopisali w nagrodach.
    Teraz "zapomnieli" i dali w sklepiku za FM.
    Jakoś nie wierzę w "zapominanie", bo chyba aż tacy gamonie tam nie siedzą, więc pozostaje działanie celowe i badanie reakcji.
    O czym "zapomną" w następnej kolejności?
     
  16. CHUDYJUREK

    CHUDYJUREK Nadzorca forum

    Ja wczoraj , albo przedwczoraj skończyłem, w sumie to pierwszy raz zrobiłem obie strony. Z reguły coś symbolicznie pozaliczane było jedynie.
     
    HotFarmer3387 lubi to.
  17. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Dziękujemy za opinie. Temat zamykam i przenoszę do archiwum.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.