Opinie Sezon pszczelarski

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Rock, 27 kwietnia 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. kalinamala

    kalinamala Komandor forum

    o_O
    Gwoli uczciwości taka możliwość zdobycia tych 500 PNS powinna być wyszczególniona w osobnej rubryce , dajmy na to jako ,,akcje wyspecjalizowane,, aby każdy przed rozpoczęciem sezonu miał rzetelne rozeznanie z czego , ile i za ile będzie mógł te PNS-y zdobyć/nabyć 8)
    No , jeśli zamiarem tego Pana jest zniechęcenie do dalszej gry jak największej ilości graczy, to całkiem dobrze mu to kombinowanie wychodzi :music:wróciłam do sezonów by mieć jakąś motywację do robienia ewentów, ale perspektywa zdobywania PNS-ów w koszyczkach sprawia, że będzie to jednorazowy powrót, po którym nastąpi definitywne pożegnanie z sezonowością :p-.-
     
  2. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    I to jest chyba to, co mnie przekonuje do olania sezonów.
     
  3. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    oj,,nie rozumiem,,zanim się połapię,,będę z łapką w nocniku8):(-.-:cry:
     
  4. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    W skrócie chodzi chyba o to, że musisz poświęcić bardzo dużo czasu za dość średniawe nagrody. Ale co ja tam wiem (jak to mawia nasza ekspertka od szczepionek, zizzie) 8):p;)
     
  5. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    Zanim zaczniecie rezygnować z sezonu, to pozwolę sobie tylko mega ogólnie i z racji późnej pory już trochę mało składnie, napisać, że oczywiście wszystkie uwagi przekazaliśmy. Z odpowiedzi wynika, że nie było celem twórców wprowadzanie kogokolwiek w błąd. Jak napisali, chcieli spróbować czegoś nowego, ale absolutnie nie chcieli kogokolwiek tymi pomysłami zdenerwować czy sprawić, żeby rezygnował z zabawy.
    Wyjaśniliśmy im możliwie dokładnie czemu ten pomysł nie spotkał się z aprobatą (event i zakup to ewidentnie nie to samo) i wydaje się, że przyjęli to ze zrozumieniem.
    Mam oczywiście świadomość, że dla każdego patrząc na poradnik wydaje się oczywiste, że zakup koszyka to nie to samo co zdobycie punktów w evencie. Ale przy planowaniu takich wydarzeń, jeśli punkty są w jakiś ogólnych tabelkach przypisane do eventu (żeby suma się zgadzała), to jednak łatwo jest przeoczyć, że sposób ich zdobycia jest już nazwijmy to mało eventowy.
    Zobaczymy jak podejdą do tematu w następnych sezonach, ale miejmy nadzieje, że jakieś wnioski wyciągną. A jak nie to znowu będziemy interweniować :)
     
  6. bunny132

    bunny132 Ambasador forum

    [​IMG] u mnie sezon zakończony :inlove::inlove:xDxD
     
    AngelGina i krasnoludek10 lubią to.
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ostatnia prosta do końca sezonu, czyli 39 poziom rozpoczęty:D
     
    Anetta41, kornik1 oraz bogusiak80 lubią to.
  8. bogusiak80

    bogusiak80 Fanatyk forum

    [​IMG] Może doczłapię do 39 poziomu.:)
     
    Anetta41 i krasnoludek10 lubią to.
  9. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Koszatki zdobyte, cel osiągnięty :inlove:xDxD
     
  10. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    39 poziom zakończony dzięki Ingrid:pxD
     
  11. malgosia355

    malgosia355 Komandor forum

    A mnie brakło trochę punktów więc tego sezonu nie skończe bo już nie wiem jak je zdobyć :)
     
    krasnoludek10 lubi to.
  12. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ze Skleporamy wykupiłaś, Małgosiu?


    EDIT: Znowu zapomniałem o +1 z sezonu a kończy się on za 3h, posiałem badyla też już8) No nic, wziąłem 8 bonusów +100% PD/TPD i 1 bonus 150% "Więcej PD lub TPD z przedmiotów ozdobnych":pxD
     
    Ostatnie edytowanie: 28 maja 2021
  13. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    Sezon skończyłam przed czasem i myślę, że to był mój ostatni.
     
  14. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Sezon już dawno za nami. Dziękujemy za opinie, temat zamykam i archiwizuję.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.