Opinie Sezon obfitości

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 19 listopada 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. MMartusia

    MMartusia Okazjonalny autor

  2. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    MMartusia, ale w czym jest problem? Wg poradnika, na który się powołujesz:
    Podczas sezonów w 2021 r. oraz w pierwszym sezonie w 2022r. przedmiot oprócz ww. PD/TPD będzie dawał również:
    · 4 x Skrzynia z farmerskim wyposażeniem VI
    · bonus: 800% więcej PD/TPD z wszystkich przedmiotów - przez 4 godz.


    Obecnie nie trwa sezon, więc puchar nie może działać. Kolejny sezon (pierwszy w 2022r.) rozpocznie się 9 stycznia o godz. 14:00 i wtedy dodatkowe bonusy z pucharu będą aktywne. Ale tylko podczas tego sezonu.
     
    krasnoludek10, olgs3 oraz KsiądzxD lubią to.
  3. MMartusia

    MMartusia Okazjonalny autor

    OK, dzięki za wyjaśnienie. To ja sobie dopowiedziałam, że działa aż do zakończenia pierwszego sezonu w 2022.
    Macie rację, trzeba czytać ze zrozumieniem :):):)
     
    BA_Marion lubi to.
  4. hanrob20

    hanrob20 Forumowy żółtodziób

    witam biorę udział w zadaniach farmerskich + zadaniach sezonowych. Zdobywam ulepszenia do pucharów sezonowych. w ostatnim też otrzymałam ulepszenie. teraz pisze ULEPSZENIE KIELICHA SEZONOWEGO. I jest problem nie mogę go znaleźć, na pucharach nie działa. nawet w trakcie sezonu zaraz po zdobyciu, próbowałam go dołączyć. czy jest gdzieś oddzielnie. pozdrawiam
     
  5. alexander56

    alexander56 Generał forum

    hanrob20 teraz nie szukaj pucharu a Podstawowy kielich sezonowy na który mozesz obecne ulepszenie nałożyc
     
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Już dawno po sezonie, dziękujemy za opinie. Wątek zamykam i archiwizuję.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.