Opinie Sezon na konfetti

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 17 stycznia 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Witajcie Farmerzy,

    Jaskółka Joachim wraca na sezon na konfetii! Klikaj budynki sezonowe na swoich polach, aby sprawdzić, jakie nowe nagrody sezonowe czekają na zdobycie!

    [​IMG]
    Wstęp do sezonu

    18.01.2024 godz. 14:00 - 20.01.2024 godz. 14:00
    Sezon


    [​IMG]
    Sobota, 20.01.2024, godz. 14:00

    [​IMG]
    Piątek, 16.02.2024, godz. 14:00


    UWAGA! W trakcie trwania obecnego sezonu aktywny będzie także bonus z zeszłorocznej nagrody sezonowej!


    [​IMG]


    Pozdrawiamy,

    [​IMG]
    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
    tereska1108 lubi to.
  2. Kgysta

    Kgysta Zaawansowany

    No i znowu jest mniej pkt za zlecenia .. poprzednio tez tak bylo to zmienili niby uwzgledniajac opinie graczy wiec po co ponownie robia pod gore ?? Przeciez wiadomo jakie bedzie zdanie graczy na ten temat
     
  3. Angel

    Angel Komisarz forum

    Mam nadzieję, że tym razem też to zmienią i to PRZED rozpoczęciem sezonu.-.- Ja nie pamiętam ile tych punktów powinno być, bo nie zwracam na to uwagi, ale skoro piszesz, że jest ich mniej to wierzę na słowo.;)

    Jest nowe drzewko - Ligustr pospolity i wybieg dla Lori, których nie mam, a strasznie mi się podobają, no i poccolo oczywiście, o nowym itemie i nagrodzie sezonowej nie wspomnę...ogólnie podoba mi się sezon. :p
     
  4. Kasiunia13

    Kasiunia13 Książę forum

    Ze względu na wybieg dla lori muszę robić, bo jakoś ciężko mi tę zagrodę zdobyć.
     
  5. klonek68

    klonek68 Weteran forum

    Jest Lori i liguster więc robię z licencją;)
     
  6. AngelGina

    AngelGina Nadzorca forum

    Sezon robię dla Lori, które jeszcze nie zawitały na moją farmę :) przy okazji, po drodze zgarnę Piccolo :)
     
  7. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Fajnie, że bonus z zeszłorocznej nagrody sezonowej będzie aktywny :D.
    Też nie mam lori.
     
  8. d_anulka

    d_anulka Wielki mistrz forum

    U mnie sezony jakoś tak same się robią ;)
    Odwiedzam codziennie kącik zleceń i punkty wpadają. Nad licencją jeszcze pomyślę 8)
     
    AngelGina i KsiądzxD lubią to.
  9. ryzio

    ryzio Weteran forum

    o który bonus chodzi ? jaka jest nazwa tej nagrody, pamiętasz może ?
     
  10. Honorat.

    Honorat. Ekspert forum

    sezon niedżwiedzi polarnych
    a przepraszam pomyliłam
     
    Ostatnie edytowanie: 18 stycznia 2024
  11. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Chodzi o puchar sezonowy z poprzedniego roku o nazwie Nagroda sezonowa. Podczas sezonów w 2023r. dawał dodatkowe bonusy (poniżej przedmiot z maksymalną liczbą ulepszeń):
    upload_2024-1-18_16-17-4.png
    Dodatkowe bonusy będą otrzymywane również w bieżącym sezonie, tak więc warto ten item wystawić gdzieś na łąkę:)
     
    ryzio, aleksandra oraz freska_kreska lubią to.
  12. ryzio

    ryzio Weteran forum

    dziękuję ślicznie za odpowiedź , idę go szukać :D
     
    BA_Marion lubi to.
  13. lidia1963

    lidia1963 Stary wyjadacz

    co to znaczy wstep do sezonu od 18 do 20 do godz 14 a potem pisze start 20 o 14 godz,to teraz nie moge oddawac? mam czekac do jutra? już doczytałam
     
    aleksandra lubi to.
  14. ryzio

    ryzio Weteran forum

    i znowu tak mało punktów za zlecenia :(
     
  15. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Robię, bo lori omija moją farmę, a ligustra też nie mam.
     
    KsiądzxD i tamako lubią to.
  16. 22vader

    22vader Zaawansowany

    a można znać powód dlaczego postanowiono dać mniej punktów za zlecenia? coraz bardziej się odechciewa grać przez to że tak wszystko po kryjomu i bez przyczyny
     
    oset53, KsiądzxD oraz tamako lubią to.
  17. Vejron_PL

    Vejron_PL Aktywny autor

    Jeśli nie wiesz dlaczego - zawsze chodzi o kase ;)
    Dali mniej po to abyś wykupił licencje, tam są dodatkowe punkty sezonowe itd.. Nie wiesz jak to jest w "Darmowych grach online" ?? xD
     
  18. 22vader

    22vader Zaawansowany

    ależ oczywiście ja wiem, dlatego się czepiam i pytam; a jako że sami dają łatwe powody, to mi zostaje tylko przyjść i napisać jak opluwają graczy :p
     
  19. freska_kreska

    freska_kreska Nadzorca forum

    Też przychodzę się pożalić. Zostało 19 dni, a ja jestem na 23 poziomie. W takim tempie to wątpię, że dojdę do piccolo, a co dopiero do ulepszenia itemu. Bardzo mi się nie podoba ta zmiana z punktami. Kupowałam licencję wtedy, gdy nagrody były dla mnie interesujące. Nie podoba mi się takie zmuszanie do kupna.
     
    antonina-farmerska, oset53 oraz ryzio lubią to.
  20. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Też mi coś nie grało z tymi punktami i tak się zastanawiałam czy ja mam już jakieś
    omamy?. No to mnie utwierdziliście w tym że dobrze widzę ale to żadna satysfakcja.
    No cóż, w takim układzie to będzie ostatni sezon jaki zaczęłam robić. Szkoda towaru
    na częściowe nagrody bo do końca pewnie nie uda się zrobić.
     
    22vader lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.