Opinie Sezon na Halloween - nowa funkcja w grze

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 11 października 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Mnie też od dłuższego czasu nie kręcą zlecenia i coraz mniej eventy... Najwyżej będę sobie siał marchewkę 3 dni w tygodniu od rana do nocy (albo wreszcie znajdę pracę) a pozostałe 4 uczył, przepisując notatki a potem próbując je zrozumieć:p
     
    julkalulka111 lubi to.
  2. julkalulka111

    julkalulka111 Książę forum

    Krasnoludek1 , nie kręcą Cię eventy, a sianie marchewki od rana do nocy kręci ? Pomyśl trochę i zastanów się po co Ci "Farmerama" :)
    Pozdrawiam Cię i życzę dużo radości !
     
    magdusia668, krasnoludek10 oraz zzizzie lubią to.
  3. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    O rany, nawet ksero nie macie w tej szkole...? o_O

    ***

    Zleceń robić nie zamierzam, eventów nie robię od dawna - ale w życiu bym nie wpadła na pomysł siania marchewki.
    Szkoda maszyn, szkoda czasu.
     
  4. Wika0805

    Wika0805 Forumowy żółtodziób

    Myślę że z tą losowością jeszcze nie powiedzieli ostatniego zdania, przecież mogą zrobić losową kwotę za pakiet, albo w ramach zawartości pakietu losową kwotę zwrotu (szansa jak na główną nagrodę z koła) lub dopłaty (szansa jak na sól albo mandragorę) ;)
     
  5. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    [ciach]

    Sezon raczej zignoruję albo zrobię cokolwiek, bo robię event tylko jak jest ciekawy albo weekendowy.

    Twoje opowieści nie dotyczące eventu usunęłam, bo jakoś związku z tematem wątku nie było. Już byłeś proszony o powstrzymanie się od tego typu wpisów w tym dziale. Tym razem udzielam ostatniego ostrzeżenia słownego.
    MOD_Zła
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 14 października 2019
    tomajete lubi to.
  6. -sylwka66-

    -sylwka66- Forumowy żółtodziób

    ja nic nie kumam nie wiem o co chodzi
    pozdrawiam
     
    magdusia668 i krasnoludek10 lubią to.
  7. malina080870

    malina080870 Zaawansowany

    wszystko co wiaze sie z lasowosci omijam szerokim lukiem...));):)

    Ale nie dlatego tu wpadlam..,zlecen nie robie, robic tez nie bede..., mam focha na BP i jakos nie chce przejsc..8)
    dzis dolozyli jeszcze jedna "szype"....stawiajac te "sezonowe"- wiezyczki wrr..., toc to plaga!!!
    na kazdym polu gry.., jakby ta z zegarem dalo sie przeoczyc...o_O)
    malo tego z tropikalnego zwineli nam "kupe" ...oky pojade po nia do miastaxD
    ....ale Herb....:inlove: zamienili tez na straszna brzydka wiezyczke.....
    -.-:cry:

    BP nic nie pomoze wam..nawet postawienie 100 takich wiezyczek...jesli zamiast o swojej przyjemnosciach w zarabianu kasy na grze ..,
    pomyslicie bardziej o graczach i ich radosci z gry..., ta takie proste!


    Powodzenie Farmerzy....!
     
    Ostatnie edytowanie: 14 października 2019
  8. *dzuga*

    *dzuga* Komisarz forum

    po przeczytaniu pierwszej strony "rozmów" dopiero dziś zebrałam się do przeczytania poradnika. 5 minut z życiorysu wyjęte. robię jak większość chyba, czyli jak coś wpadnie to got a jak nie, to oczu wypłakiwać nie będę. nagrody są z... zada.
     
  9. Bronek82

    Bronek82 Hrabia forum

    Dzień dobry
    Czy ktoś mi wytłumaczy te bzdury? Dwa razy przeczytałem i nie wiem o co chodzi :(
     
  10. nuka20

    nuka20 Hrabia forum

    W trakcie trwania sezonu (kiedy będzie włączona ta opcja) z odbywających się w tym czasie eventów/misji czasowych oraz w zleceniach (u klientów w domku farmerskim), dodatkowo w nagrodach będą punkty sezonowe. Punkty "sumują się" i automatycznie doliczają do konta gracza konkretną nagrodę (przypisaną do wymaganej na danym poziomie liczby punktów sezonowych). Można również kupić licencje sezonową, wtedy dodatkowo do podstawowych nagród za pułap (ilość punktów sezonowych) doliczane są nagrody z puli tejże licencji. Jedną z nagród w "sezonie" (odbywających się w czasie trwania sezonu eventach/misjach czasowych) są (mogą być) specjalne żetony, za które możesz dokonać zakupu w sklepiku sezonowym. Czyli teoretycznie, robisz eventy jak zwykle i zbierasz dodatkowe nagrody z tytułu trwania sezonu. Im więcej zrobisz "normalnych" eventów i zleceń w trakcie trwania sezonu (+kupisz licencje sezonową za PLN), tym więcej i tym lepszych nagród dodatkowych otrzymasz. Teoretycznie...to tyle.
     
  11. Bronek82

    Bronek82 Hrabia forum

    Nuka i to mnie się podoba...super rzeczowe wyjaśnienie. Powinnaś pisać poradniki, a "Czyli teoretycznie, robisz eventy jak zwykle i zbierasz dodatkowe nagrody z tytułu trwania sezonu. Im więcej zrobisz "normalnych" eventów i zleceń w trakcie trwania sezonu (+kupisz licencje sezonową za PLN), tym więcej i tym lepszych nagród dodatkowych otrzymasz." jest kwintesencją tego czegoś nowego :D
    Wielkie dzięki dla Ciebie.
     
    nuka20 i magdusia668 lubią to.
  12. matthero

    matthero Weteran forum

    [ciach] a w temacie, to coraz bardziej się skłaniam by te zlecenia robić, chociażby dla nagród sezonowych! :inlove:

    Offtop usunęłam, z kolegą o prywatnych przeżyciach niezwiązanych z wydarzeniami w grze możesz porozmawiać np. w dziale Kto jest kim - gracze.

    SMOD_Atena
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 16 października 2019
    magdusia668 i krasnoludek10 lubią to.
  13. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    no i jak rozpoczęcie sezonu? ktoś jeszcze testuje?
    U mnie z dzisiejszymi zleceniami- nie wszystkimi, gdyż żądają tam ode mnie mrówek, których nie mam i nie ma na targu- może to i dobrze, mniej wydam :p i jakiegoś tam kolorowego kameleona chcieli- też nie dam hehe, z wykupionymi za farmarki punktami:

    [​IMG]
    Te sezonowe żetony, to trzeba wykorzystać w tym sezonie, czyli w ciągu tych 28 dni tak, bo potem zabiorą?
    No nagrody nie powalają :pa prawa strona nie zachęca do zakupu, a może się mylę i ktoś zakupił i mu dodali znacznie więcej punktów i jest dużo dalej?
    Nie liczę ile jestem w plecy za zlecenia, bo by mnie zabolały :p
     
  14. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Mcgregoro, chyba wyraźnie daliśmy do zrozumienia, że w wątkach eventowych nie będziemy dyskutować o prywatnym życiu Krasnala... Twój post usunęłam.

    AnnDżelina, zgadza się. Te żetony sezonowe zostaną po sezonie wymienione na PD/TPD/SG. Lepiej wydać je na sklepikowe bonusy...

    Jeszcze nie działałam w tej funkcji... Popatrzę w kąciku zleceń, którzy klienci są dla mnie akceptowalni i ile punktów dają. Potem przemnożę to przez 28 (czyli czas trwania sezonu) i pomyślę, czy się w ogóle angażować...
     
  15. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum


    ja też testuję i jestem dokładnie w tym miejscu co ty .nie patrzę dziś ile dostałam w plecy za zlecenia i sprawdzam czy warto .
     
  16. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    Jakbym tak zaczęła wszystko przeliczać w tej grze, to najbardziej opłaca się leżeć na hamaku i nic nie robić ;) a że to tylko piksele, to zobaczę gdzie zajdę, bez wydawania gotówki w tych sezonach i ile przetrwam ;)bo może być jak z serialami - pierwsze sezony najlepsze a potem to wiadomo ;)
    Dzięki za info, bo już myślałam że sama sezon zaczęłam :)
     
  17. klonek68

    klonek68 Weteran forum

    Nie jesteś sama;) powoli człapie za tobąxD
     
  18. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Ja też potestowałam i mówię stop tej zabawie.

    [​IMG]
     
  19. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum

    powiem tak ... lipa straszna :cry:ja również nie przeliczam wszystkiego jednak dziś postanowiłam zwrócić uwagę na kącik zleceń>:( ja już skończyłam zabawę .
     
  20. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Miałem zaliczyć cały sezon, mam jednak opory.
    Licząc punkty z ewentów (2.000) i ze sklepu za FM (420), to do ulepszenia itemu potrzebuję 15.580 spn, co daje średnią dobową ~557 spn.
    Oddałem badyli za tyle:
    [​IMG]
    i coś mi się zacięło.
    Za diabła nie mogę się przemóc, żeby robić więcej zleceń.
    Jeden dzień, niechby tydzień, to bym udźwignął, jednak miesiąc takiej zabawy, to nie na moją kieszeń (czyt. zasoby w stodole).
    Chyba podziękuję, nawet gdyby item miał być z czasem petardą.
    Nie dam rady z towarem.
    Wyprodukować nie będzie kiedy (ewenty).
    Czerwony koszyk trochę pomoże z badylami, kupić można 300 szt, a wołają 350.
    Targ raczej nie wiele da.
    Ceny pewnie tak pójdą w górę (i to przed dożynkami), że się nie opłaci skórka za wyprawkę.
    Póki co, item nie jest wart takiego nakładu towarów (wg mnie, rzecz jasna).
    Jeszcze się z tym prześpię, ale chyba mam po sezonie.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.