Opinie Sezon na Halloween - nowa funkcja w grze

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 11 października 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. MMartusia

    MMartusia Okazjonalny autor

    Zaczęłam czytać poradnik i już początek prawie mnie uśpił :(
    Zdecydowanie nie robię, zresztą nie lubię w ogóle tej Mrocznej części farmy.
    Wyjątkowy ten październik - pozdrawiam hamaczkowo:)
     
    magdusia668 i krasnoludek10 lubią to.
  2. IDEALNAA

    IDEALNAA Okazjonalny autor

    w poradniku jest napisane że kazdy gracz po zalogowaniu w dowolnym momencie otrzyma item ,,podstawowe trofeum sezonowe,,
    Ja nie otrzymałam . Może ktoś coś wie na ten temat?
     
    magdusia668 i krasnoludek10 lubią to.
  3. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Na start sezonu.
    Chwilowo trwa wstęp.
     
  4. IDEALNAA

    IDEALNAA Okazjonalny autor

    dziękuje bardzo ,myślałam że jakiś błąd
     
    magdusia668, krasnoludek10 oraz zzizzie lubią to.
  5. sorbon70

    sorbon70 Czeladnik forum

    A co się robi we wstępie? U mnie nic nie działa.
     
  6. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Ogląda się planszę eventową xD
    U mnie działa suwak do oglądania prezentów, sklepik zamknięty... ale ładnie działa podlinkowanie do zakupu pakietu 8)
     
  7. -senait-

    -senait- Hrabia forum

    no właśnie nic nie rozumie z poradnika chyba zmęczenie materiału:(
     
    magdusia668 i krasnoludek10 lubią to.
  8. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Tego poradnika to nawet nie warto próbować czytać ;)
    Najważniejszy jest tytuł i pierwsze zdanie, reszta to opis planszy i nagród, nudny bardzo -.-
     
  9. -senait-

    -senait- Hrabia forum

    czuję się pocieszona dzięki:)
     
  10. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Tak najogólniej - event robi się sam, jeśli ty robisz inne eventy i te zlecenia u nowych klientów.
    Wygodniej się robi z pakiecikiem za real kasiejkę, no ale to wiadomo.
    Lista nagród tam jest w poradniku, długa i średnio fascynująca ;)
    A na start dostajesz item, do którego możesz zgarnąć ulepszenie - ten item zostaje na następne sezony i będzie go można dalej ulepszać.
    Zdania co do tego, czy item zmieni się w nową fabrykę, są póki co mocno podzielone.
     
  11. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    I jak tu coś nie napisać.Ja myślałam że ja przy tej grypie błądzę,ale z tego co czytam to ze mną wszystko ok :)To już teraz mam pewność że idę dobrym torem.Ale czy ja też dobrze myślę....patrząc na spółdzielnie i na sezon ....tu i tu trzeba gromadzić zapasy żeby wykonać zadanie...różnica (czas realizacji) sezon natomiast ( targ i zlecenia :)trzeba się liczyć z czasem. Proszę mnie poprawić jeśli coś nie tak
     
  12. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Osobiście powiedziałabym, że spółdzielnia nie zając ;)
    No ale wiem, że ludzie zbierają na te nawozowce po jednej sztuce i co tam jeszcze.
    Więc to chyba jednak zależy od własnych priorytetów... tym bardziej, że nie wiadomo, czy ten super item sezonowy kiedyś (po wielu ulepszeniach) stanie się mnożnikową petardą, czy może jednak pozostanie "trofeum" do chwalenia się na forum.
    Może ktoś grający na serio (a nie leserujący jak ja) napisze coś mądrzejszego.
     
  13. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Zrobiłam z ciekawości zlecenia z domku i pootwierałam skrzynki nagrody. Z pełną odpowiedzialnoscią stwierdzam, że to co jest w tych skrzynkach to kpina z graczy...nie dotknę tego nawet końcem kija, za tyle towaru takie badziewie-.-
     
  14. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum


    ja również sprawdziłam te skrzyneczki i mogę potwierdzić ... totalna porażka :cry:>:(:cry:
     
  15. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Zuziu ja tam nie mam zamiaru się niczym chwalić,grę traktuje tak jak traktuje,czyli bawię się,jak coś zrobię to oczywiście że się cieszę, bo to przyjemność się cieszyć i o to chodzi,a czy gram na serio ?? Serio to chyba tylko real :)Tutaj to mogę powiedzieć tylko :) Kurcze nie udało mi się i iść dalej :) Świat dalej będzie istniał
     
  16. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    No ale sama rozumiesz - na co komu "trofeum" w takiej grze...?
    Żeby postawić na środku pola, gapić się z zachwytem i poklepywać się po ramieniu, że jaka to ja jestem fajna, że mam trofeum...?

    W tym całym sezonie jest odrobinkę za dużo niewiadomych - można się poczuć lekko niekomfortowo z własną decyzją na "tak" albo na "nie".
    Ale w sumie, jak znam tutejsze życie, kiedyś tam będzie można dokupić pakiecik z brakującymi ulepszeniami... i pewnie ten pakiecik wyjdzie taniej, niż mozolne ciułanie punktów podczas sezonu.
     
  17. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    Jeszcze mamy zegar przed oczami, to też w ramach wstępu - nowość:p jak miło, taka prawie że przypominajka, by nikt nie zapomniał.
    Brakuje mi w nim sekundnika:pxD
    Mamy "kota w worku" z nadzieją na wielkie wow a nie bum - hm coś mi świta, że to przerabialiśmy nie raz;)
     
  18. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    No brak sekundnika to poważne niedopatrzenie, moim zdaniem należałaby się rekompensata 8)xD

    Kot w worku bywa całkiem smakowitym kąskiem... dopóki się nie okaże, że człowiek ciuła na tego kota i ciuła, a po paru miesiącach wychodzi na to, że za równowartość paczki fajek czy dwóch flaszek browara można sobie kupić to, co właśnie uciułał (wypruwając sobie żyły - zgodnie z tutejszą poetyką - a w każdym razie pozbywając się za pół darmo cennych zapasów).

    Myślę, że zamożni farmerzy (z pękającą w szwach stodołą) jednak w to wejdą, tak na wszelki wypadek.
    Ludziom na dorobku (ewentualnie wiecznie na dorobku) może zabraknąć tych zapasów, i to bardzo szybko.
    Ale co tam, kupią sobie pakiecik, jak już wejdzie do sprzedaży ;)
     
  19. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    To na pewno jak zresztą zawsze z tym kupowaniem,ale jak to mówią.Zawsze jest jakiś cel,ale czy mądry to się okaże.Wyjdzie w praniu, bo dla samego itemu to chyba nie warto nic robić.Ja już mówię dobranoc idę grypę leczyć,a może jeszcze coś :)
     
  20. julkalulka111

    julkalulka111 Książę forum

    To jest dobra myśl /wprawdzie nie kupuje nic za realne pieniądze/, ale jak przyjdzie "co do czego", to kto wie....
    Kącika zleceń /starego i nowego/ nie darzę sympatią, wręcz mogę powiedzieć, że jest mi obojętny. Od dawien dawna uważam, że to jest marnowanie zasobów, bo zapłata jest tak mizerna, że nie warto "iść tą drogą". Sezon jest, potem minie, jak zresztą sezony.....
    Pozdrawiam Wszystkich zastanawiających się "co góra miała na myśli" wymyślając "sezonowość" ! :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.