Opinie Sezon na Halloween - nowa funkcja w grze

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 11 października 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    Witam ranne duszki;)
    o matulu "" maslo maslane, maslem posmarowane i na masle podgrzane""xDxDxD,
    nic z poradnika na ten ewent nie zrozumialam:), raczej pozostane na normalnej pelni, :), jest co robic,
    moze jak sie ewent zacznie, to zerkne tutaj Was poczytac, czy warto zaczynac:), ale na obecna chwile, odpoczynek;)
     
  2. LUCERITO11

    LUCERITO11 Koneser forum

    Przeczytałam poradnik już kilka razy i coś tam mi się rozjaśnia o co biega.Jak ruszy jutro sezon to mam nadzieję że rozjaśni się bardziej :)
     
  3. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Tak się dziwnie składa, że w tym "sezonie" nie trzeba niczego "obrabiać".
    On biedny nawet pola swojego nie ma, niezależnie od stopnia troski.

    No faktycznie, coś chyba niewiele zrozumiałaś ;)
    Tu nie ma czego "zaczynać" i nie trzeba się przenosić z "normalnej pełni" na cokolwiek nienormalnego.

    ***

    Bosh i po co ten sezon dali w eventach, jak to jest nowa funkcja, a nie event, ech.
    Teraz się wszystko wszystkim miesza.

    Aha, żeby nie było - poradnika nadal nie przeczytałam, nowa funkcja nie dla mnie, bo i tak eventów (ani "misji czasowych") nie robię, a plonów oddawać klientom nie mogę, ponieważ ich nie mam (w sensie: plonów nie mam).
    Przeczytałam sobie te pierwsze dwa zdania.
    Wystarczyło.
    Dziwne.
     
  4. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Bo i faktycznie pierwszy fragment poradnika czyli:

    W czasie trwania sezonu aktywność graczy polegająca na uczestnictwie w eventach, misjach czasowych oraz przy wykonywaniu zleceń od klientów, jest dodatkowo premiowana punktami nagród sezonowych, co z kolei przekłada się rozmaite nagrody - zależne od liczby punktów nagród sezonowych zgromadzonych w czasie trwania danego sezonu.
    wyjaśnia praktycznie wszystko:sleepy:
    Później już są tylko opisy do poszczególnych elementów tej nowej funkcji poparte obrazkami i nic więcej:sleepy:
     
    Ostatnie edytowanie: 13 października 2019
  5. eurb

    eurb Zaawansowany

    nagrody trochę beznadziejne, sklep nie ma nic co by mi się przydało.
    Przeczytałam tą powikłaną instrukcję i mam wrażenie że to nowa wersja zleceń, czyli oddaję za bezcen coś co spokojnie na targu dużo drożej spuszczę.
    Chyba sobie odpuszczę, jak zwykle bez dokupienia pakietu w ogóle nie ma sensu tam bywać. Kolejny sposób na ściągnięcie kasy.
    Pożyjemy zobaczymy.
     
  6. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Dokładnie tak ma być. Mamy robić eventy i misje codzienne, a sezon przy okazji będzie się robił sam.

    Pytaliśmy o to, gdy tylko dostaliśmy materiały z zapowiedzią sezonu. Dowiedzieliśmy się, że to jest okres, kiedy sezon będzie nieaktywny. Gracze w tym czasie będą mogli się skupić wyłącznie na eventach. Natomiast BP rezerwuje ten czas dla siebie na zebranie opinii po zakończeniu edycji i jakieś własne podsumowania, wyciąganie wniosków itp. Dlatego uznaliśmy, że skoro dla graczy nic nie wprowadza, to nie ma sensu go umieszczać w poradniku. Widać Anglicy uznali inaczej.
    Nie o zwycięstwo, tylko o zaspokojenie Miecia. Za parę miesięcy będziesz się mogła pochwalić, że masz już item ulepszony X razy. Jako że jest to item z ulepszeniami, więc w GT pewnie nie będzie go można wysłać. Zatem jego poziom będzie świadczył tylko i wyłącznie o Twojej pracy farmerskiej :)
     
  7. Patitos13

    Patitos13 Młodszy ekspert

    Dżisssss!!!!! Już myślałam, że ja mam dziś słabszy dzień i to dlatego za cholewcie nie kumam tekstu. Dam sobie drugą szanse jak się zacznie akcja , może coś poklikam i się rozjaśni, bo na razie to jest jakaś rzeźnia.
     
  8. zagajnik63

    zagajnik63 Młodszy ekspert

    ja tez nie kumam o co chodzi.
     
    kalinamala i krasnoludek10 lubią to.
  9. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Oj, kusi mnie skrzynia bonusów jako dodatkowa po osiągnięciu 26 poziomu... I dlaczego nie mogę odwiedzić sklepu sezonowego?
     
    magdusia668 lubi to.
  10. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Przeanalizowałam nagrody w "Sezonie".
    I nic tak naprawdę mnie tam nie kusi.

    Pobawię się w to bez jakiejkolwiek spinki.
     
  11. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A jakie są, bo nie mogę w nie wejść na Puffinie niestety???
     
  12. fokus47

    fokus47 Czeladnik forum

    nie warte zachodu lipa
     
  13. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Witam

    Czy ja dobrze rozumie.Od dziś do środy oglądamy co będzie.Od środy oddajemy i zdobywamy nagrody ?? To tak najprościej ?? A item dostaniemy dopiero w środę ??
     
    krasnoludek10 lubi to.
  14. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Żartujesz, prawda?
    Z Puffina na forum jakoś wchodzisz bez problemu... a spisu nagród w FAQ nie widzisz...?
    Hmm.
     
  15. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    W FAQ widzę. Po prostu myślałem, że w grze będę mógł wejść do sklepu. Więc tak, żartuję.

    PS. Aa, okej. Tyle tych informacji w tym poradniku i to tak zagmatwanych, że zapomniałem, że sklep sezonowy jest otwarty dopiero w trakcie trwania sezonu (chociaż niby nagrody, które można tam kupić, można sprawdzić wcześniej).
     
  16. Marianka2011

    Marianka2011 Stary wyjadacz

    Jeszcze tak głupiego ewentu jak ten nie było od 2011 roku
     
  17. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    na ostatnie zadanie potrzeba uzbierac 18 tys pkt. czyli musowo trzeba realizowac na biezaco wszystkie zlecenia w domku oraz robic kazdy event......
    [​IMG]
    [​IMG]
    alternatywa beda farmarki oraz zakup pakiecika.....
    [​IMG]
     
  18. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Bo ja wiem.
    Pierwszy "event", którego nie trzeba robić, ponieważ robi się sam, bez żadnego udziału ze strony gracza (jeśli tylko gracz robi inne eventy - może też realizować te zamówienia klientów, ale to już zależy od własnej oceny wartości nagród).
    Głupi event...?
    No może i tak, siać nic nie trzeba.

    A tak na marginesie, zwykła nagroda za 18 tysi punktów rzuca na kolana.
    Mnie by się nie chciało ;)
    No, z dodatkową to wygląda troszkę inaczej - ale bo ja wiem, czy warto...?
     
  19. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Ta dodatkowa, to tylko dla tych co gnają z poziomami
    [​IMG] [​IMG]

    Ja już dawno przestałam gonić poziomy, więc nie interesuje mnie to.

    I jak to nie trzeba siać, trzeba - dla klientów :pxD
     
  20. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    No ja się jeszcze nie pozbierałam po ciosie, jakim było wbicie levelu pod wpływem jakiejś rekompensaty, którą niechcący odebrałam, ech.
    Więc dodatkowa też by mnie nie interesowała 8)xD

    Sianie dla klientów, hmm.
    Ja to sobie tak czytam różne wątki eventowe i ciągle mnóstwo ludzi zapowiada, że eventu nie zamierzają robić, bo będą "uzupełniać zapasy w stodole".
    To myślałam, że wszyscy mają tych zapasów po kokardkę i jeden z drugim klient im nie zaszkodzi.
    A do tego ten koszyk...
    ... ale fakt, co ja tam wiem xD
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.