Opinie Sezon na Halloween - nowa funkcja w grze

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 11 października 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. matthero

    matthero Weteran forum

    Kusi ten sezon. Chyba się podejmę wyzwania! :inlove: Martwi mnie to, że mam dużo misji pokończonych i nie dotrę do końca bo braknie punktów...
     
    krasnoludek10 i magdusia668 lubią to.
  2. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Rysiu mam podobne odczucia...w tym sezonie tkwi jakis haczyk bo przeciez na chwile obecna realizacja zlecen w domku farmerskim mija sie z celem..fakt mozna z niego zgarnac codziennie 1 mln pd z haczykiem,ale coz to jest ten mln w morzu mld;)...
    a druga sprawa ,ktora mnie nurtuje i zastanawia.....po raz pierwszy(tak mi sie przynajmniej wydaje) BP zaproponowalo dwie ceny koszykow...jaki jest tego cel? zmusic,wplynac na graczy by zaczeli kupowac premium? a moze jeszcze jedna rzecz...szykuja sie zmiany(na lepsze) w samym pakiecie premium i tansze koszyki bedzie jedna z dodatkowych funkcji tego pakietu....
     
  3. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Pd to kropla w morzu i tym nie zachęcą do robienia zleceń.
    Co do premium to niezły chwyt do wyciągnięcia kasy,tańsze koszyki może tsy i inne rozmaitości.Jeśli coś takiego wprowadzą kto wie czy cena premium nie poszybuje w górę.
     
  4. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    dokladnie...realizacja zlecen jest na chwile obecna sztuka dla sztuki;)...
    ciezko powiedziec czy tak bedzie z premium,ale ten tanszy koszyczek moze sugerowac wiele;)
     
  5. AlfaWilk

    AlfaWilk Moguł forum

    Widzę że Bigpoint wprowadza sezon w kolejnej swojej grze. W Seafight sezon juz dawno obowiązuje, a tam nagrody sa , ze tak powiem , bardziej odjechane. I również jak chcemy wiecej nagrod to trzeba kupic klucz za 40dychy. Sezon praktycznie robi sie sam w trakcie codziennej gry. Tutaj,bedzie tak samo , jak zrobie ewenty i zadania zdobede dodatkowe bonusy. Robie wiekszosc ewentow wiec......
     
  6. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Gdyby item miał być podobny do fabryki, to na forum pojawiłoby się na ten temat konkretne info. Chociażby po to, żeby nikt później nie narzekał, że o tym nie wiedział i że brakujące nakładki musi kupować za kasę.
    Tak przynajmniej to wyglądało przy poprzednich rozwojowych itemach.
     
  7. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    A co będziemy robić 3 dni po sezonie?
    Sprzątać plac?;)
    [​IMG]
    http://translate.google.com/transla...hp?threads/new-season-pass.36616/#post-239341

    Z DE
    "Na początku wydarzenia każdy gracz otrzymuje Puchar sezonu podstawowego przedmiotu. To rodzaj trofeum, które, podobnie jak fabryka, może być z czasem ulepszane i stać się trofeum sukcesu w różnych porach roku. "

    http://translate.google.com/transla...vent-die-halloween-saison.92500/#post-4244912

    http://de.bigpoint.com/farmerama/bo...vent-die-halloween-saison.92500/#post-4244912
     
  8. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Zastanawia mnie jedno czemu u nas osoby odpowiedzialne za informacje nic nie wiedzą,a na zagranicznych forach są jakieś informacje.Jeśli naprawdę item ma być na stylu fabryki,to kto zrekompensuje nie zdobycie ulepszeń.Po informacjach na dzień dzisiejszy nie chcę mi się za to zabierać.
     
  9. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    Na razie plan taki mam: robię eventy bo zawsze robię, co wpadnie to wpadnie, ze zleceń w domku najwyżej te gdzie narzędzia proszą bo mam sporo. Wg obecnej wiedzy ani zlecenia ani nagrody z kopalni nie są warte towaru ze stodoły. Za to może nastąpi zwyżka na targu i się zarobi. Za punktami gonić przestałam to ulepszenia mogę sobie odpuścić.
     
  10. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Wszystkie informacje dotyczące sezonu, jakie otrzymaliśmy i jakie można było uzyskać w wyniku testowania wydarzenia, zawarte są w FAQ. Jeśli coś się w tej kwestii zmieni (np. jako efekt przeanalizowania opinii społeczności w różnych krajach), to takie zmiany zostaną uwzględnione w poradniku.
    Jeśli chodzi o puchar - wg aktualnych informacji jego podobieństwa do fabryki czy domku na drzewie można się doszukiwać tylko w tym, że w kolejnych sezonach będą zdobywane kolejne ulepszenia. Ma on jednak mieć raczej charakter trofeum i taka informacja jest w FAQ.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  11. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Wiem co to jest trofeum,jednak proszę o wytłumaczenie co ono ma oznaczać w tej grze.O jakie zwycięstwo tu chodzi bo nie bardzo rozumiem.
     
  12. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Póki co zlecenia robię. Tyle,że w perspektywie Dożynki. Nie wiadomo wprawdzie jak będą wyglądać ale dylemat jest. Oddawać towar do zleceń za punkty czy trzymać na dożynki. I czy przypadkiem ta zachęta do robienia zleceń nie jest związana z jakąś olbrzymią zmianą w samym dożynkowym evencie .Który może okazać się tylko dla tych z naprawdę dużym zapasem sg i towaru.Lub gotówką
    Jak pisałam wcześniej. Nie chodzi o zdobycie za a o zachętę do zdobywania:p
     
  13. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Czytałam jednak coś mi mówi że jednak to może być coś więcej.
     
    magdusia668, krasnoludek10 oraz Sookie lubią to.
  14. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    I jak już większość się zdeklaruje jedni za,drudzy przeciw to przy którymś z kolei evencie sezonowym pojawi się info,że mając na uwadze
    głosy graczy firma zdecydowała,ze jednak kolejne ulepszenia będą dawały profity ale jeśli ktoś tych ulepszeń do tej pory nie zdobył to nie szkodzi bo w tych i tych dniach będa dostępne pakiety z ulepszeniami. które będzie można nabyć za florki lub gotówkęxD:cry:
     
  15. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Super :D Ja co prawda dałam troszkę na luz,jeśli o PD chodzi(bo to utopia do końca dobrnąć)ale coś na pewno porobię.Kilka rzeczy mam nie ulepszonych do końca i nie płaczę,to i teraz płakać nie będę,jeśli się nie uda.8)
     
  16. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Witam

    Ja puki co mam grypę i wielki misz masz w głowie,nie chce mi się myśleć,ale miło poczytać Wasze opinie będzie prościej zrozumieć. Na razie to wiem że item dostaniemy,item zdobędziemy coś o nakładkach eh idę lepiej się kurować. Pozdrawiam i fajnej soboty życzę
     
  17. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum


    i tak będzie xD:pxD:cry:
     
  18. ngienia63

    ngienia63 Młodszy ekspert

    Czy tylko ja mam wrażenie że ktos nas tnie w balona aż huczy , co to za cudo ten ,,, sezon ; bo ja nic z tego nie kumam , bo anii podane co ma być oddane na ten sezon .,.:(:(:(:(>:(:wuerg::wuerg::mad::mad:
     
    krasnoludek10 i magdusia668 lubią to.
  19. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    BigPoint tu akurat nikogo nie potrzebuje "ciąć w balona" (ciekawe sformułowanie swoją drogą), gracze załatwiają to skutecznie we własnym zakresie.

    "Sezon" wprawdzie figuruje wśród eventów, ale eventem nie jest - na co zresztą wskazuje tytuł, "nowa funkcja w grze".
    Poradnik jest niejadalny, przyznaję, ale pierwsze zdanie sporo wyjaśnia.
    Cytuję:

    W czasie trwania sezonu aktywność graczy polegająca na uczestnictwie w eventach, misjach czasowych oraz przy wykonywaniu zleceń od klientów, jest dodatkowo premiowana punktami nagród sezonowych, co z kolei przekłada się rozmaite nagrody - zależne od liczby punktów nagród sezonowych zgromadzonych w czasie trwania danego sezonu.
    A to raczej wskazuje, że nic nie "ma być oddane".
    Ech.
     
  20. busia1

    busia1 Aktywny autor

    zastanawiające jest to ,że już jedno pole specjalnej troski istnieje ,teraz dokładają kolejne dziwolągi ,a wszystko to farmerzy maja "obrobić " czy nie za dużo tego ??
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.