Opinie Sezon na Halloween - nowa funkcja w grze

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 11 października 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. mamusia

    mamusia Naśladowca mistrzów

    Rano też zdobyłam ulepszenie itemu, ale systematycznie to udziału w tych maratonach raczej brać nie będę. kosztowna ta zabawa ;)
     
  2. nuka20

    nuka20 Hrabia forum

    Sezon na "daj Pani młota" zakończony. Przyczłapałam się prawie na końcu, ale się przyczłapałam.
    Wszystkie młoty ocalone 8)
    Łatwo nie było, ale nie żałuje. Obserwacja i próba (średnio udana) zrozumienia tej nowości, była wystarczająca rozrywką, a na koniec w nagrodę za /prawie/ ciągłe obdzieranie mnie z mrówek (walczyły dzielnie do końca, ale kilka poległo) dostałam z tajemniczości mrowisko:D
    Dziękuje BP, póki co rozchodzimy się jako przyjaciele, ale nie wiem czy spotkamy się w kolejnym sezonie;)
     
  3. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Też właśnie skończyłem, ale z tajemniczych to po prostu szkoda słów, miałem cichą nadzieję chociaż na szynszylę, jeszcze cichszą na mrowisko, wydałem bardzo dużą sumę na targu i finalnie dostałem pomarańczowe kaczki i żółtą wilczą jamę :(. Pozostaje mi tylko życzyć powodzenia tym którzy jeszcze nie otworzyli swoich.
     
    MYSZKA2005 lubi to.
  4. kalinamala

    kalinamala Komandor forum

    Przyszłam zameldować że też dobrnęłam do wyznaczonego sobie celu
    [​IMG]

    i potwierdzenie zostawiam, by nie było, że gdzieś w trakcie poległam :p:D
    Szczerze to jestem z siebie dość dumna, bo i większą część stodoły ocaliłam przed tymi harpiami z kącika zleceń
    tylko tych hitów najwięcej poległo, bo pod ciężkim obstrzałem były,
    ale za to wyspowe produkty niemal wszystkie ocalały 8)
     
  5. MYSZKA2005

    MYSZKA2005 Weteran forum

    gratuluje, i dobrze zrobilac bo te mrowki potencjaln z reszta ulegaly po drodz strasznej mutacji i=nie warte byly zachodu:):)
     
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Czas sezonu już dawno minął, dziękujemy wszystkim za opinie. Wątek zamykam i przenoszę do Archiwum.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.