Opinie Sezon na Halloween - nowa funkcja w grze

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 11 października 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Każdy gracz, który zaloguje się do gry w dowolnym momencie sezonu otrzyma item:
    "Podstawowe trofeum sezonowe"
    [​IMG]

    Na pewno już gdzieś ten item wystawiłaś i pozostaje przeszukać łąki czy ogrody ;) Jak będziesz miała problem z odnalezieniem to zapraszam ze zgłoszeniem do Pomocy technicznej, pomożemy ;)
     
  2. betty10

    betty10 Zaawansowany

    mam znalazlam stalo na polu dziekuje SMOD Atena :D
     
    SMOD_Atena lubi to.
  3. MYSZKA2005

    MYSZKA2005 Weteran forum

    u mnie teraz delikatnie, powolutku.
    dzisiaj kilka zlecen, ktore najmniej bola i stan sezonu 1585/1730
    pewnie jutro zamkne obecny sezon, a nad kolejnym to sie mocno zastanowie czy zaczynac.
    zobaczymy co firma zaproponuje:):):)
     
    kalinamala lubi to.
  4. mamusia

    mamusia Naśladowca mistrzów

    29 poziom 459/1170 z 285 pkt od Ingrid. Z potencjalnej norki dla szynszyli wyszły czerwone indyki; nawet nieźle bo ostatnio mam szczęście do żółtych ulepszeń:)
     
  5. grazaw6

    grazaw6 Naśladowca mistrzów

    A ja krotko,dalam sie wpuscic w przysowiowe maliny tym ewentem ,nigdy wiecej.Jestem na 27 poziomie i wiem ze juz nie zdaze nabic punktow.Tyle zmarnowango dobra gromadzonego przez lata:cry:
     
  6. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Sezon zakończyłam. Nad kolejnym bardzo się zastanowię, czy tykać go palcem najmniejszym :p
    upload_2019-11-10_18-11-23.png
     
  7. MYSZKA2005

    MYSZKA2005 Weteran forum

    witam swiatecznie:)
    sezon zamkniety, nareszcie.
    i tyle bo co tu wiecej pisac, szkoda fatygi:)
     
    tereska1108 i Bilonge lubią to.
  8. milencia_em

    milencia_em Fanatyk forum

    Zdobyłam ulepszenie trofeum :D Jeszcze 2 dni, wiec moze uda sie zdobyc potencjalne mrowki :p
     
    MYSZKA2005 i tereska1108 lubią to.
  9. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    U mnie też z tych potencjalnych mrówek badziewie wyszło : pomarańczowe bobry i żółte żółwie ech....
     
    MYSZKA2005 i tereska1108 lubią to.
  10. PolakM

    PolakM Komisarz forum

    do zakończenia 29 poziomu brakuje mi jeszcze 225 punktów, obawiam się ze braknie czasu :cry:W jaki sposób można zdobyć jeszcze tych kilkanaście punktów ???
     
  11. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    No i dojechałem wg własnego rozkładu jazdy.;)
    [​IMG]
    [​IMG]
    I to by było na tyle.
    Puchar z ulepszeniem grzeją ławkę rezerwowych w pasku.
    Stodoła zlecenia odczuła.
    Chyba nawet odpuszczając ewenty, nie byłbym w stanie wyprodukować towaru potrzebnego do zleceń.
    Kolejny sezon będzie musiał się mocno postarać, aby mnie zachęcić do jego robienia.
     
  12. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Te ze SklepoRamy kupiłeś? tam jest w sumie 420 za 120 Farmarek ;)
     
  13. PolakM

    PolakM Komisarz forum

    tak kupiłem
     
  14. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Sezon trwa jeszcze ponad 28 h to te 225 punktów jeszcze za zlecenia powinno się uzbierać, tylko nie wiem czy warto bo tam jest w nagrodę tylko 1 zagadkowa zagroda "Grochy" czyli potencjalne szynszyle. U mnie z niej wyrosło jakieś żółtko albo pomarańcz, nawet nie warte zapamiętania ;)
     
    MYSZKA2005 i gosiagosia60 lubią to.
  15. Dorotka666

    Dorotka666 Czeladnik forum

    ja skończyłam w niedzielę i o dziwo udało mi się otrzymać mrowisko co jest niezwykłe o tyle, że nie pamiętam kiedy otrzymałam jakąś nowość z tajemniczej zagrody... ale patrząc na stan zasobów w stodole to będą musieli mnie do następnego sezonu skusić czymś bardziej konkretnym nie zagadkową zagrodą np. pewnością jej zdobycia ...???
    Farma 216, Wyspa 471
     
    MYSZKA2005 i hlnrys lubią to.
  16. .dorotka01.

    .dorotka01. Fanatyk forum

    jutro zdobędziesz ja mam bardzo podobną sytuację do twojej jutro zdobędziemy te punkty brakujące do ulepszenia itemu
     
    MYSZKA2005 lubi to.
  17. -Karina30-

    -Karina30- Młodszy ekspert

    Ja nawet nie mam 10 poziomu, nie wiem o co chodzi w tym sezonie, skąd braliście te pt?:music:
     
  18. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Głównie za realizację zleceń klientów >>klik<<... Trochę wpadało też w eventach i pewnie stąd masz ten prawie 10 poziom...
     
  19. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum


    Przeczytaliśmy FAQ.
     
    MYSZKA2005, gosiagosia60 oraz zagma lubią to.
  20. MYSZKA2005

    MYSZKA2005 Weteran forum

    a moje mrowki ulegly po drodze transformacji na pom wilki i na swinke morska (kawie domowa):(
    takich drogich zwierzakow to moja darma jeszcze nie widziala. musze je jaos oznakowac, zeby przez przypadek nie oddac ich za bezcenxDxDxDxD
     
    kalinamala i olgs3 lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.