Opinie Sezon na Halloween - nowa funkcja w grze

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 11 października 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    Mój sezon trwał 20 dni - koniec, nie muszę już tam nawet zaglądać :D- jaka ulga xD
    Nie czekam z utęsknieniem na następny xD:cry:
    [​IMG]
     
  2. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Gratuluję :D
    Teraz odpocznij sobie troszkę, bo następny już jest w planach xD
     
  3. MYSZKA2005

    MYSZKA2005 Weteran forum

    na nastepny to trzeba nowa ekipe zwerbowac, ta pewnie bedzie wymagala regeneracji przynajmniej w jakims wypasionym SPA:):)
     
  4. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Zapraszam do SPA Bahami w dzielnicy rzemieślniczej. W bogatej ofercie są różne kremy, maseczki, smoothie, shaki... xD
     
  5. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    Mam nadzieję, że chociaż już nie w tym roku :pxD:cry:
    Sezon na sezony w tym roku czas zamknąć :p
    Zresztą po Dożynkach to zamknę stodołę i może skorzystam ze SPA xD
     
  6. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    witam

    sezon zakonczony,teraz trzeba wystawic TS ;)

    [​IMG]

    czy bede robic następny .....zobaczymy co dadza TS i jakie beda nagrody w następnym sezonie,bo ten nie wart był tych nagrod 8)
     
  7. MYSZKA2005

    MYSZKA2005 Weteran forum

    no dobra, ulepszenie jest:)
    przystepujemy do ostatniego etapu:):)
    poki co stan 0/1730
    dzien dobry
     
  8. Mcgregoro

    Mcgregoro Książę forum

    Napiszcie co mieliście z tych 2 tajemniczości czy wylęgły się komuś mrówki?
     
    dantic3 i morellaa lubią to.
  9. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Skończyłam rano-o TS-ach nie wspomnę :p Jak nic się nie zmieni,to będzie mój jedyny sezon 8)
     
  10. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Żadnych mrówek :( Pomarańczowe żółwie, które rosną bez doniczek 28:45 godz i coś zółtego na co nie zwróciłem uwagi. Chyba to były bizony
     
  11. morellaa

    morellaa Wszystkowiedząca wyrocznia

    U mnie żółte bizony i żółte jeże:wuerg:.
    Mam nadzieję,że w następnym sezonie nagrody będą lepsze,bo jak nie to nawet go nie dotknę8).
     
  12. rzucha4

    rzucha4 Aktywny autor

    mi się nigdy z tajemniczości nic ciekawego nie wykluło, manty zdobyłam przy wymianie, a sporo wtedy było tych zagród do wygrania z eventów, tak samo jest przy tartanie...zero mrówek, a troszkę już ich postawiłam
     
    kalinamala, MYSZKA2005 oraz morellaa lubią to.
  13. tereska1108

    tereska1108 Moguł forum

    U mnie także sezon zamknięty, a z tajemniczości, tej na koniec sezonu, co to niby miały być mrówki, wyskoczyły żółte żółwie:)
    Z tych wcześniejszych pomarańczowe lwy, a potem reszta żółta...
    Pozdrawiam:)
    Farma-219
    Wyspa-493
     
  14. mamusia

    mamusia Naśladowca mistrzów

    28 poziom 176/1110. Muszę przyznać, że trochę spanikowałam, jak zobaczyłam kilka kolejnych postów o skończeniu eventu i pobiegłam szukać tabelki Rysia :) Najczęściej eventy robię na żywioł, nie planując jakoś szczególnie i kończę je bez większych problemów, no a teraz...... strach mnie obleciałxDxD
     
  15. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    6 tajemniczych wystawiłam i ani jednej malutkiej mróweczki :wuerg:dostałam teraz 4 potencjalne mrówki co wyskoczy to sie okaze
    czy w ogóle w tych skrzynkach są mrówki ?:music: ciężko w to uwierzyć -.-
     
  16. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Witajcie
    U mnie zamiast mrówek wyskoczyły pomarańczowe jeże i żółwie. Jeże w sumie się przydadzą. Event nie wymagał czasu, tylko zapasów w stodole, choć wiadomo, że fajniej by było gdyby nagrody były lepsze.
     
    kalinamala, tereska1108 oraz Majeczka13 lubią to.
  17. Majeczka13

    Majeczka13 Chodząca legenda forum

    Ja też nie mam z czego się cieszyć. Zero nowości i na farmie i na wyspie :eek:>:(.
     
    kalinamala i tereska1108 lubią to.
  18. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Powoli do końca zmierzam, jeszcze 267 punków
    [​IMG]
     
    tereska1108 i olgs3 lubią to.
  19. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    I w końcu koniec sezonu u mnie, Ingrid mnie wyręczyła trochę od zrobienia kilkunastu tych nieopłacalnych zleceń:

    kev.png

    Ciekawa jestem co też nam w kolejnym sezonie zaserwują ale coś czuję, że zlecenia lepsze nie będą a może jednak, się zobaczy ;)
     
  20. betty10

    betty10 Zaawansowany

    zdobylam ulepszenie trofeum sezonowego ale nie zwyklego trofeum i nie mam na co postawic :p
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.