Opinie Sezon na Halloween - nowa funkcja w grze

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 11 października 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Eviana

    Eviana Team Leader Team Farmerama PL

    Witajcie Farmerzy,

    Zapraszamy Was do zapoznania się z nową funkcją w grze, która - jak mamy nadzieję - będzie stanowiła dodatkową zachętę do uczestnictwa w wydarzeniach na Farmie, a także uatrakcyjni realizację codziennych zamówień od klientów.

    Powitajcie pierwszy sezon w grze - "Sezon na Halloween" :)

    [​IMG]
    Wstęp do "Sezonu na Halloween"

    [​IMG]
    Poniedziałek, 14.10.2019 godz. 14:00

    [​IMG]
    Środa, 16.10.2019 godz. 14:00

    "Sezon na Halloween"

    [​IMG]
    Środa, 16.10.2019 godz. 14:00

    [​IMG]
    Środa, 13.11.2019 godz. 14:00



    [​IMG]

    Pozdrawiamy,

    [​IMG]


    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  2. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    O rany.
    To chyba pierwszy poradnik, przez który nie dam rady przebrnąć.
    Pewnie się wszystko okaże banalnie proste i oczywiste, ale lektura poradnika może człowieka totalnie zniechęcić.
     
  3. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Czyli,że jeśli ktoś osiągnie 31 poziom to przy następnym sezonie zaczyna znów od początku? Jakoś zatraciłam umiejętność czytania ze zrozumieniem. [​IMG]
     
  4. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Niepotrzebne udziwnienia.
     
  5. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum

    tak zagmatwane , że na dziś odpuszczam zrozumienie :cry:
     
  6. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Na razie jestem Sokratesem, czyli "wiem że nic nie wiem".
     
  7. AGA1173

    AGA1173 Chodząca legenda forum

    Przeczytałam poradnik i... idę czytać jeszcze raz:oops:
     
  8. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Jak to miło, że nie jestem sama.xDxDxD
     
  9. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    a ja mam gdzieś taki podział na tych co płacą i tych których na to nie stać (lub płacić nie chcą), gra podobno jest darmowa
     
  10. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    A ja myślałam że ze mną coś nie tak czytałam 2 razy i mało co zrozumiałam.
     
  11. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Ja za to wiem, że sezonem i jego nagrodami BP nie zachęci mnie do robienia eventów, bo do tego to się w sumie sprowadza.
     
  12. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Gdyby jednak kogos interesowala ta nowa funkcja w grze,to podrzucam liste z iloscia sezonow pkt jakie bedzie mozna zdobyc przy realizacji zlecen w domku farmerskim..
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    pierwsza kolumna klienci 1-3
    druga kolumna klienci 4-7
    trzecia kolumna klienci 8-11
    ...
    auftrag= zadanie
     
  13. magdalena

    magdalena Weteran forum

    A ja tam czuję, że ktoś chce mnie oskubać z pln.
    Nagrody na razie nie powalają, nie cierpię losowości.
    Item typu 1.500 PD/TPD co 23 h mnie powala.

    Ewent robię jak zawsze, ale ostrożnie, dla samego zrobienia, chyba że mnie ta naklejka premium skusi ;)
     
  14. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    A już myślałam,że mi Niemiec na ramieniu usiadł i dlatego nic nie rozumiem,co jest tam napisane xD:cry:xD Dobrze,że sama z tym jednak nie jestem..:p W poniedziałek o 14-tej,to ja po zabiegu będę,więc pewnie nic nie ruszę-a jak już ruszę,to wy zdążycie to wszystko rozkminić :p
     
  15. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Na razie zrozumiałam tyle,że na zachętę każdy ,który się zaloguje w trakcie trwania sezonu ( czy będzie brał w nim udział czy nie ) otrzyma trofeum.
    Pewnie na zachętę bo jak wszyscy wiemy trofeum to symbol zwycięstwa. Czyli logicznie rzecz biorąc najpierw walka później trofea. No chyba ,że
     
  16. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    no ja tyle samozaparcia nie mam :( przeczytałam raz i mi wystarczy ....( chociaż i tak połowy nie zrozumiałam)...
     
  17. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Moje rozumienie dalszej częsci- dostajemy nagrody podstawowe . Wszyscy,którzy biorą udział.To bezpłatnie. Jesli wykupiłes tę licencję to zdobywasz nagrody podstawowe i te z prawej tabeli . Po zakończeniu sezonu bez względu na to ile zdobyłes punktów następuje reset i przy następnym sezonie zaczynasz od początku. (?) Tu pewności nie mam. Przed każdym sezonem jest tzw. wstęp czyli możesz sobie pooglądać co tym razem jest do zdobycia.Zakładam zatem,że za każdym razem nagrody,przynajmniej niektóre będą się zmieniać. No chyba,że będzie jak z Renzo...
     
  18. abask

    abask Komandor forum

    Nawet nie biorę się za czytanie....
     
  19. marcinek74

    marcinek74 Baron forum

    Witam wszystkich. Mnie to przypomina istny hit filmowy Kogel Mogiel 3. Po obejrzeniu poradnika brak chęci na czynny udział. Pozdrawiam wszystkich graczy.
     
  20. julkalulka111

    julkalulka111 Książę forum

    Przeczytałam, a potem poczytałam posty farmerów i prawie wszystkie polubiłam, bo wyrażają moje zdanie na temat "sezonu".
    Kocham Was za to,że nie muszę dużo pisać. Pozdrawiam Wszystkich !
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.