Opinie Sezon lodowcowy

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 13 stycznia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Ja wiem, bo kontrolowałam to na bieżąco:) Przed rekinami pozostawało do zdobycia 4.000 PNS. W evencie hodowlanym można akurat tyle zdobyć, czyli kolejnych eventowych PNS najprawdopodobniej w tym sezonie już nie będzie.
     
  2. ewanta

    ewanta Komandor forum

    dzięki :) czyli muszę jeszcze dorzucić co-nie-co ze swoich zachomikowanych zapasów.
     
  3. cheeky

    cheeky Czeladnik forum

    Haha dzieci mi sie pomylily :)
    Bylam z malym w ciazy jak sie wciagnelam a to juz bedzie 8lat, masz racje. Moj starszy syn ma 12lat z tad ta pomylka:(
    Jak utknelam na 35tak tkwie, dobrze ze jeszcze zostalo pare dni.
     
  4. Wrzosowisko3

    Wrzosowisko3 Naśladowca mistrzów

    Mrówki są, i robię dalej jak już tak daleko jestem. Zdobędę kilka zagadkowych zagród do wystawienia - może się trafi kostera.
    Co do zapasów - jak w grze strategicznej: np. nie uczestniczyłem w żadnych dożynkach (teraz tak dla ciekawości przeliczyłem i towaru mam za ponad 2mld sianogroszy to i tak nie umywa się do czoła TOPu), odpowiednio robię tanie zakupy, a przy niektórych ewentach sprzedaż. No i mam trochę misji w spółdzielni do skończenia (szczególnie hodowlanych - z nich nie skończyłem żadnej, ale może przy następnym Baby Boom)
    Pozdrawiam
     
    kalinamala, magdusia668 oraz -norbijas- lubią to.
  5. BiałyTrabant

    BiałyTrabant Fanatyk forum

    Rysiu, mam prośbę, czy mógłbyś sprawdzić, czy moje szanse wzrosły ?. Dodam, że licencje zbieram z dokładnością co do minuty i w każdej chwili mogę kupić pakiet (1 250).
    [​IMG]
     
    kalinamala, magdusia668 oraz olgs3 lubią to.
  6. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    A rekiny zrobiłeś?
    Jak zrobiłeś, to nie dasz rady, jeżeli nie, to masz szansę:
    [​IMG] [​IMG]
     
  7. grazaw6

    grazaw6 Naśladowca mistrzów

    Trzy razy obrocilam ostatni etap sezonu i otrzymalam trzy pomaranczowe pawie.Wiecej nie robie.Chwalcie sie co Wam los przyniosl z tych tajemniczosci.
     
  8. BiałyTrabant

    BiałyTrabant Fanatyk forum

    Wielkie dzięki, a o Rekinach, już dawno zapomniałem. Jednak jadę dalej, miałem wizję, BP coś szykuje. ;)
     
  9. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Chyba następny sezon :D
     
  10. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Nawet nie jeden :D
     
  11. BiałyTrabant

    BiałyTrabant Fanatyk forum

    Ne widziałem zbyt dobrze, zasłaniało mi dojrzewające zboże.
     
  12. -Karina30-

    -Karina30- Młodszy ekspert

    witam, zrobiłam prawie do końca event, sezon lodowcowy, mam teraz ulepszenie na puchar a nie mam podstawy, czy mogę jakoś tę podstawę zdobyć? może mi ktoś podpowiedzieć?:(
     
    Ostatnie edytowanie: 9 lutego 2020
  13. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Każdy dostał "puchar sezonowy". Jak nie masz w itemach , to musiałaś go gdzieś postawić.
     
  14. -Karina30-

    -Karina30- Młodszy ekspert

    dziękuję bardzo, będę szukać.
     
  15. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Widzę, że Sezon lodowcowy to już dla większości przeszłość, a ja zgodnie z planem - drepczę do samego końca:D
    sezon.PNG
     
  16. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    U mnie taki stan [​IMG]

    Spokojnie jutro skończę.
     
  17. anyja15

    anyja15 Aktywny autor

    Udało się :D pierwszy raz skończyłam
     
  18. kalinamala

    kalinamala Komandor forum

    Nie tylko Ty - MOD-Marion :)- nie tylko Ty, bo ja też osobówką po te mrówki się telepię i tyle do przejechania zostało
    [​IMG]

    spokojnie dojadę w te dwa dni i nawet ze zniżką ( po 551 w zleceniach a dotąd dawałam na ponad 650 PNS dziennie )
    mogłam wsiąść w pospieszny, ale tyle zwierza i produktów chcieli za bileta , że mi się to absolutnie nie kalkulowało - mam czas :music:
    i cierpliwość także mam :p
     
  19. kamilcia83

    kamilcia83 Okazjonalny autor

    a ja nie skończę sezonu :( utknęłam na 35 poziomie i to by było chyba na tyle. Okazuje się, że po ponad dwuletniej przerwie mam spore zaległości. Ale nic to czekam na następny sezon:)
     
    aisunel, kalinamala oraz MilaM lubią to.
  20. -Gosinka-

    -Gosinka- Okazjonalny autor

    Zdobyłam 39 poziom i mam mrówki. Do skończenia pozostaje mi 1949 punktów. Nawet jakbym kupiła 500 punktów za farmarki to nie mam szans. 1450 punktów to z zadań spółdzielni nie ma....
    Ale za to zachomikowałam 5 żetonów i jutro przed końcem odpalę żeby zbierać +1 z roślinek eventowych. I z tego oraz z tych mrówek to cieszę się najbardziej.
     
    kalinamala lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.