Opinie Sezon lodowcowy

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 13 stycznia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BiałyTrabant

    BiałyTrabant Fanatyk forum

    Trudno, jednak będę wpłacał dalej, nigdy nic nie wiadomo, może będzie jakaś oferta do kupienia. Wielkie dzięki, teraz wiem, na czym stoję.
     
  2. 7jessy75

    7jessy75 Wyjątkowy talent

    Raczej bez szans , że BP dorzuci coś ekstra z punktów sezonowych. :(

    U mnie 37 skończony, a 38 na etapie 1382/2230, a Alicja jeszcze nie skończona> została jeszcze strefa specjalna. Tylko właśnie nie wiem czy uda się ukończyć - siania od groma, koło nie chce pomóc, a jeszcze 3 tys rośliny w strefie drugiej do oddania.
     
  3. gosiunia007

    gosiunia007 Wyjątkowy talent

    W strefie specjalnej trzeba 3.690 roślinki
     
  4. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Witajcie :)
    Jestem na etapie 37 z pkt. 861/2230.
    Mam nadzieję, że zdobędę mrówki. Wyhaczyłam jedne w balonie podczas G&T, ale farmer napisał, że ustawił ofertę na odwrót i poprosił o zwrot...to nie byłam "taka" i mu oddałam, ale z bólem d...łoni :pxD.

    Będą jeszcze punkty sezonowe w jakimś evencie do zdobycia ? Może w rekinach :music:?
     
    Ostatnie edytowanie: 3 lutego 2020
  5. BiałyTrabant

    BiałyTrabant Fanatyk forum

    Ja mam cichą nadzieję, że może jakiś kod bonusowy na walentynki a w nim punkty sezonowe.
     
  6. grazaw6

    grazaw6 Naśladowca mistrzów

    Takich farmerow jak Ty to ze swieca szukac.Ja niechcacy do balonu wsadzilam sarne kasztankowa.Napisalam do farmewrki proszacy list o zwrot ale niestety odpisala mi,ze nie odda.A jestem na 37 poziomie juz drugi dzien.Jutro przejde na 38.Ucieszylo mie to 4000 punktow.Zawsze to mniej do oddania ze stodoly.
     
  7. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Hm... u mnie to wygląda tak:
    [​IMG]
    :D
     
  8. marocco

    marocco Stały bywalec

    Mrówki zdobyte :inlove: teraz już luzik ;)
     
  9. kea275

    kea275 Ambasador forum

    Zrobiłam poziom 38. :):):)
    Jednak pucharu z ulepszenem nie mogę postawić na " Wybiegu zwierzaków domowych "
    razem z bonusowymu itemami . Ktoś wie czy to norma? Czy coś zrobiłam nie tak ?
     
    fkamil i antonina-farmerska lubią to.
  10. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Tak to norma i tak napisane jest w poradniku Sezon lodowcowy:

     
  11. opel57

    opel57 Zaawansowany

    Poziom 40 zaliczony i finito dalej nic nie oddam...
     
  12. kea275

    kea275 Ambasador forum

    Dziękuję Ateno . Gdziekolwiek stoi i tak cieszy .
     
  13. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Mój sezon skończony pozostałe PNS oddam na powtórkowy poziom 40xD
     
  14. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Witam
    Ja zdobyłem ulepszenie. Jeszcze Joachima i mrówki i potem się zastanowię nad rysowanką :) Ale chyba nie warto oddawać tyle towaru za jedną niewiadomą. Jutro pierwszy zbiór z bonusem :)
     
  15. cheeky

    cheeky Czeladnik forum

    Kochana jak patrze na wrzosowisko3 to ja jak dziad biedna sie czuje a gram od 12lat wiec nie jestes sama hahahah
    Sama sie nad soba zastanawiam czy mi sie uda eventy pokonczyc bo chyba sie za stara zrobilam haha
     
  16. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Już się nie muszę zastanawiać bo jutro punkty z eventu hodowlanego pozwolą na zdobycie tej tajemniczości :)
     
  17. Marianek18

    Marianek18 Forumowy żółtodziób

    Co prawda mam mrowisko (poszczęściło mi się w tajemniczej zagrodzie, zdaje się, że ze świątecznego kalendarza :inlove:Jestem jednym z tych strasznych chciwych farmerów żądających kroci za jedną mrówkę na targu8)), ale zawsze warto mieć dwa :D Dzisiaj wpadnie 37lvl, więc mrowisko będzie moje na luziku za kilka dni. Powodzenia wszystkim walczącym :D
     
    Wrzosowisko3 i Honorat. lubią to.
  18. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    mrówki są. Teraz oddaję tylko to czego nie żal. Głównie rośliny z koszyczka. Punkty z rekina pójdą na tajemnicze
     
    olgs3, ponderoza70 oraz opel57 lubią to.
  19. Kloni17

    Kloni17 Komisarz forum

    hmmm od 12 lat?
    chyba farmerama miała kilka dni temu 10 lat:p
    oj jak ten czas leci;)
    ja jestem o krok od 37 i czekam na punkty z hodowlanego
     
    MOD_Zgredek* i olgs3 lubią to.
  20. ewanta

    ewanta Komandor forum

    mam pytanie może ktoś wie: ile jeszcze można zdobyć z eventów punktów nie licząc rekinów?
    mam 640/2460 w 40 lvl i nie wiem czy dorzucić coś czy z eventów wpadnie i dobiję do końca levelu.
    /wiem że można powtarzać ale nie mam tego w planach/
     
    Wrzosowisko3 lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.