Opinie Sezon korsarzy

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 4 lipca 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    Dla takich nagród to chyba wszyscy by robili - i nawet ,,w hurcie,, :p;) BP doskonale o tym wie, więc z... dbałości o dobrostan serwerów zamiast wrzosówki w neonie (choć i w różu też by była niezgorsza) oferuje morsy i longana :music:
    Też nie robię, bo zwyczajnie mi się nie opłaca nabywanie kolejnej ,,niepotrzebnej zagrody,, i wywalanie towaru ze stodoły (który muszę wyprodukować ) za coś co będzie w pasku zalegać .
    No nie wiem... ale wygląda tak samo źle jak i poprzednio :music: a dla mnie to nawet ,,gorzej,, bo morsów mam 8 (zagród) a pelikanów 10 - zaś przy obecnych możliwościach produkcji zwierząt już nie ilość posiadanych zagród ma znaczenie , a ilość posiadanej paszy - tak jedna/dwie zagrody absolutnie wystarczą by sobie tego zwierza naprodukować na zapas ( nawet kilkuletni)
    Piccolo mogłoby być większą zachętą do tego wywalenia towaru ze stodoły, ale... i ono ,,zmizerniało,, od jakiegoś czasu i coraz mniej tych lepszych nagród zawiera - no i losowość w tych skrzyneczkach coraz bardziej upodabnia się do tej na kole fortuny : na tym ostatnim po 3/4 razy z rzędu rzemiosło a ze skrzynek po 3/4 z rzędu genialny, tańczący ,kijek, lub bajkowe (o kumplu nie wspominam, bo aż tyle wizyt mi na farmie pod rząd nie złożył, a odkąd Mietka kijkiem go wybiła to nawet rzadziej zagląda xD:cry:xD Możliwe, że po tym wpisie to się zmieni, ale co mi tam... trochę kijków w zapasie jeszcze mam , więc jakby co, to Mietka zrobi z nich odpowiedni użytek :p
    A jak ja znam życie , to przyczyna tego spadku słupków sprzedaży nie tkwi w ,,natychmiastowym pojawianiu się najnowszych przedmiotów w sezonie - czy innych nagrodach,, ale w zmniejszeniu, a nawet zabraniu owych nowości z Tisowych pakietów - jak dawniej oprócz ,,gwarantowanej,, pakiet zawierał jeszcze 1/2 sztuki nowego drzewka, czy zagrody, tak teraz najczęściej zawiera 0 - nie ma więc się co dziwić, że słupki lecą w dół .
     
  2. hapsak89

    hapsak89 Moguł forum

    Też wezmę, ale tylko dlatego, żeby pamiątkę zdobyć, bo mi potem będzie smutny badyl wisiał niedziałający xD
     
  3. Niuleek

    Niuleek Aktywny autor

    Będę robić sezon, ale bez licencji, nie warto marnować pieniędzy :) byle do itemu i nakładki.

    Naprawdę wierzycie w to, że gracze narzekali na nowości w sezonie? Wierzycie w to, że gracze narzekali na to, że muszą wydać mniej pieniędzy? No sorry, ale to tłumaczenie się nie klei.
     
    Ostatnie edytowanie: 5 lipca 2024
  4. freska_kreska

    freska_kreska Ambasador forum

    Aby zdobyć zagrodę z 39 poziomu, trzeba oddać bardzo dużo produktów i robić eventy. Czy to naprawdę za mało, aby zdobyc tę jedną w miarę nowość? Już nie przesadzajmy, że tak za darmo gracze dostają tsy sprzed 4 miesięcy. Jestem rozczarowana podejściem BP. Wydaję pieniadze na to co jest pewne - np. kombajn. Tsy to czysta loteria i niestety procent dostania nowości jest tak mały, że szkoda zwyczajnie wydawać pieniądze. Może niech lepiej BP popracuje nad losowością i ją zoptymalizuje? Wtedy więcej osób będzie wydawać swoje pieniadze na TSy.

    Sezon robię tylko dlatego, że pamiątka może byc później potrzebna, a item sezonowy się ulepsza i daje spoko rzeczy.
     
  5. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Ja robię,ale głównie dla żetonów. Oczywiście najniższym kosztem i bez spiny.
    Pelikany śmieszne...
     
  6. marcinek74

    marcinek74 Baron forum

    Fajnie kolejny sezon na grilla zacząć ..... Może BP podaruje zamiast pelikanów jakąś neonówke chlew albo obore przyda się na grilla .... Możę jakiś hamburgerek się uda stworzyć z tych kosztowności.

    Ps. Do wiadomości Ekipy spójrzcie na nagrody w evencie Królowa Karnawału II 2024 i nie zasłaniajcie się opinią graczy .... Współczuć głupocie apropo nagród tu rozdaja a tu się pytają. Jesteście Ekipą co reprezentuje Polskę napiszcie do BP o zmianę nagród chyba że sami jesteście morsami albo dziobakami apropo ptaków pelikanami
     
    Ostatnie edytowanie: 4 lipca 2024
  7. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    Nie śledzę wydarzeń szczegółowo, ale w ostatnich eventach zdobyłam nowości:
    Zuka, nyssę, kapibar, kukui.
    Zatem czy to mors czy pelikan to raczej już dla każdego gracza nie jest "świeczką".
    Pozostaje robić sezon tylko z powodu przyszłego pnącza, żeby mieć dla niego komplet pamiątek.
    Ale masz rację, trudno zadowolić każdego.
    Osobiście wolałbym eventy, w których można zdobyć już nie najświeższe, ale jednak nowości, niż sezony, raz atrakcyjne, raz wcale, za to żarłoczne.
    A my gracze chcemy , żeby i wilk był syty i owa cała. Konia z rzędem temu kto wymyśli jak to zrobić.:D
     
  8. abask

    abask Komandor forum

    Kiedyś dokupowałam licencję w sezonie. Od jakiegoś czasu tego nie robię bo nie ma nic wartego uwagi po prawej stronie. W większości to dodatki do Doliny Szarotek a ja tam nie zaglądam więc to nie dla mnie.
    Sezon robię bo robię i tyle.
     
  9. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Wątpię żeby tu chodziło o skargi graczy kupujących TS (widział je ktoś?).
    BP to firma i ma zarabiać, więc chodzi o kasę.
    Dawali pewniaki w sezonach.
    W związku z tym pewnie wielu graczy wolało poczekać miesiąc i mieć pewniaka z sezonu, niż wydawać FL w TSowej loterii.
    BP porównał wpływy z TSów i z licencji, i mamy efekt.
     
  10. PoloMit

    PoloMit Komandor forum

    Ująłeś to dokładnie w punkt;)
     
  11. PolakM

    PolakM Komisarz forum

    masz rację, zgadzam się
    Podobnie jest ostatnio z zadaniami w spółdzielni w trakcie hodowli nowego zwierzaka. Kiedyś w zadaniu przedostatnim można było zdobyć nawet 60 fl np., (w przypadku nietoperzy), później zmieniono możliwość zdobycia fl w podobnych zadaniach na ostatnie zadania (w przypadku szopów). Obecnie przy tygrysach już nie można zdobyć fl wcale.
    Tak samo jest teraz w zadaniach w spółdzielni w trakcie hodowlanych z nowym zwierzakiem, gdzie oddaje się produkty. Kiedyś w ostatnim takim zadaniu można było zdobyć kombajn-wszyscy pomocnicy łącznie nawet 84h np., przy owcach (w zadaniu popyt na wełnę), natomiast teraz w zadaniu "legendarne tygrysie kapcie" przy okazji hodowli tygrysów, pomocników już nie można oczywiście zdobyć w nagrodach.
    Więc tu również widać o co chodzi ...
    Trochę dziwi i jest mylne określenie gry "Farmerama, zagraj w bezpłatną farmerską grę online"
     
  12. dzita56

    dzita56 Czeladnik forum

    Gdzie można zdobyć Barmeńskiego psa pasterskiego Proszę o podpowiedź
     
  13. MOD_Solmyr

    MOD_Solmyr Forum Moderator Team Farmerama PL

    hapsak89 lubi to.
  14. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Dziękujemy za opinie. Temat zamykam i przenoszę do archiwum.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.