Opinie Sezon drwala

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 15 listopada 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Witajcie Farmerzy,

    Jaskółka Joachim wraca na sezon drwala! Klikaj w budynki sezonowe na swoich polach, aby sprawdzić, jakie nowe nagrody sezonowe czekają na zdobycie!

    [​IMG]
    Wstęp do sezonu
    16.11.2022
    godz. 14:00 - 18.11.2022 godz. 14:00​

    Sezon


    [​IMG]
    Piątek, 18.11.2022, godz. 14:00

    [​IMG]
    Czwartek, 15.12.2022, godz. 14:00

    [​IMG]


    Pozdrawiamy,

    [​IMG]

    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
  2. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    w końcu na 100% zdobędę oceloty których do tej pory nie mam :D
     
  3. AngelGina

    AngelGina Nadzorca forum

    Witam w przysłowiowym klubie :) Ja również sezon będę robić dla tych gwarantowanych ocelotów, których jeszcze nie mam i po drodze zgarnę Piccolo :)
     
  4. HotFarmer3387

    HotFarmer3387 Nadzorca forum

    Pewnie że robię ocelotów nie mam a tu mam pewne ;) Oczywiście i pikolak też kusi oraz nagrody całkiem całkiem jeśli chodzi o pozostałe ;) Nic tylko robić hehe ;)
     
  5. Mikkaja19

    Mikkaja19 Koneser forum

    W końcu będę miała oceloty :D:p
     
  6. MiszkaM

    MiszkaM Forum Pro

    Z ocelota już się cieszę, w poprzednim evencie na 9 zagadkowych zagród nic ciekawego nie wyszło. Ale prawa strona wydaje mi się bardzo słaba, niechętnie wydaję żywą gotówkę, w poprzednich sezonach raz, ale wtedy było piccolo, teraz tylko ziemniaczane drzewo, uważam że nie warto.
     
  7. joannak66

    joannak66 Aktywny autor

    ale cos w tym sezonie jest nie tak:( albo zle patrze. 9 zetonow potrzebne jest na +1 z pola, a ja widze tylko 8 do zdobyciao_Omoze mam cme na oczach;)
     
    HotFarmer3387 lubi to.
  8. Marcinwin

    Marcinwin Moguł forum

    Żetony są do zdobywania nie tylko w sezonie, lecz także i w eventach :)
     
    AngelGina i incasent lubią to.
  9. abask

    abask Komandor forum

    Akurat to lubię i zawsze robię na maxa :)
     
    HotFarmer3387, AngelGina oraz incasent lubią to.
  10. skorpion_JM

    skorpion_JM Stary wyjadacz

    Żetony są do zdobycia w obecnie trwającym evencie Wegemiasteczko.
     
  11. Marcinwin

    Marcinwin Moguł forum

    Co sądzicie o ostatnim ulepszeniu kielicha sezonowego? Czy jest ono opłacalne pod względem skrzynki?
     
    HotFarmer3387 lubi to.
  12. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    oceloty zdobyte ,sezon skończony,koniec karmienia darmozjadów :)
     
  13. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Wreszcie i ja dotarłam do ocelotów.:) Trochę długo to trwało, bo ciągle zapominałam o karmieniu.:sleepy:
     
  14. AngelGina

    AngelGina Nadzorca forum

    Sezon robiłam również dla tych ocelotów, zdobyłam je w piątek, moje pierwsze :), ale oddaję jeszcze towary darmozjadom dla sadzonek z potencjalną osiką, której jeszcze nie zdobyłam ;), chociaż nie wiem, czy warto ;)
     
  15. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    osiki mam 3 szt to jak bedzie można na gt przesłać to masz ode mnie :)
    ja już nie karmię darmozjadów,najbardziej zależało mi na ocelotach bo też nie miałam a tak to chociaż jedne mam :) :)
     
  16. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Karmię i karmię darmozjady dla ocelotów i drzewa ziemniakowego, (nie mam) może dam radę.
    Stodoła pusta, nie ma kiedy i gdzie siać, więc kupuję.
    Z sadzonek nic ciekawego nie wyrosło.
     
    HotFarmer3387, AngelGina oraz oset53 lubią to.
  17. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Też karmię te darmozjady do ocelotów, może dzisiaj będzie koniec a najpóźniej jutro.
     
    HotFarmer3387 i AngelGina lubią to.
  18. AngelGina

    AngelGina Nadzorca forum

    Dziękuję bardzo za chęć podzielenia się swoimi drzewkami :), jednak myślę, że tę osikę w końcu trafię :D z sezonu mam już 3 sadzonki, może to któraś z nich :D
     
    -mala159- i HotFarmer3387 lubią to.
  19. HotFarmer3387

    HotFarmer3387 Nadzorca forum

    U mnie ostatnia prosta i sezon zakończę :) Z pikolaka wypadł cylinder a więc nie narzekam :) Pamiątka postawiona czyli bonus się zgarnie ;) Oceloty złapane czyli wszystko co chciałem zdobyte ;)

    [​IMG]

    I koniec to by było na tyle jeśli chodzi o sezon ;)
     
    Ostatnie edytowanie: 7 grudnia 2022
    AngelGina lubi to.
  20. Kafelowy

    Kafelowy Naśladowca mistrzów

    warto zdobyć kilka sadzonek i postawić je jeszcze w sezonie. mi dzięki temu zrobiły się aż dwie osiki.
     
    AngelGina lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.