Opinie Sezon czaszek

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 14 lutego 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. HotFarmer3387

    HotFarmer3387 Nadzorca forum

    Ja tam robię i tak się robi kącik zleceń więc aż żal nie korzystać z dobroci sezonu jaki przed nami :) Wiadomo nagrody gorsze niż wcześniej ale dla pd i sg zawsze warto robić :) W końcu co to za farmer kiedy nie lubi ciężkiej pracy w polu :D xd
     
  2. -gracja62-

    -gracja62- Czeladnik forum

    a jak dochodzicie do samego końca? ja nigdy jeszcze nie doszłam...
     
  3. skorpion_JM

    skorpion_JM Stary wyjadacz

    Wykorzystuje się w pierwszej kolejności wszystkie możliwe do zdobycia PNS w trwających eventach, wykupuje się w sklepie za Farmarki maksymalną ilość PNS, a do tego wszystkiego realizuje się codziennie wszystkie możliwe zlecenia, oczywiście w zależności od zasobów w stodole.
     
  4. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Wszystkie sezony robię do końca i jeszcze ani raz nie kupiłam PNS-ów za farmarki. Da się zrobić bez zakupów, bo za FL też nie kupuję, a licencje kupiłam może 2 razy, dla nagród.
    Bardzo rzadko oddaję też zwierzęta - tam gdzie chcą po 14.
    Natomiast z każdego eventu wykorzystuję maksymalną ilość PNS.
     
  5. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Jak robiłem sezony, to wystarczało zagarniać PNSy z ewentów, a darmozjadom oddawać tylko zieleninę (rośliny, owoce) I to też nie wszystko.
    Nie oddawałem owoców z drzewek specjalnych
    W tym powinno być podobnie.
    Jutro nadpiszę tabelkę, to będę widzieć, czy coś się zmieniło.
     
  6. -gracja62-

    -gracja62- Czeladnik forum

    sorry, że zapytam, co to są PNSy? Może to glupie, ale mnie interesują tylko naklejki...a dlatego że wszystko inne jest trudne do zdobycia a naklejki są zaraz na pierwszym zadaniu, czasem dalej trochę. Ale pewnie że chciałabym inne ciekawsze nagrody, czasem sie coś trafi, nie powiem. Ale do końca nie doszłam w życiu na żadnym sezonie. Wiem, że te mam dużo tych, no, a, sprawdziłam teraz, co. W spiżarni tych różnych dżemów, nie dżemow, chlebków i innych i też z tego nie korzystam... jeju, jakoś się nie przyzwyczaiłam do tego, poza tym za mało czasu. Czasem tylko aby codziennie się zalogować... dobrze, że chwasty się już nie robią... Czasem coś kupiłam, bo mi zależało, ale nie, niee, niby tylko 19zł czasami, czy 8 czy 9, ale się uzbiera kwotka... nie, nie.
     
  7. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    antonina-farmerska i olgs3 lubią to.
  8. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    -gracja62- Twój post z samym cytatem usunęłam. Przypominam również, że na forum nie wolno pisać swoich postów jeden bezpośrednio pod drugim.

    PNS - punkty nagród sezonowych zdobywane za zlecenia w kąciku zleceń podczas trwania sezonów.
    Polecam zapoznanie się z poradnikami. Zarówno tymi do eventów, jak i ogólnymi dotyczącymi gry. Jest tam bardzo dużo informacji pomocnych w grze.
     
    olgs3 i KsiądzxD lubią to.
  9. -gracja62-

    -gracja62- Czeladnik forum

    Tak, sama widziałam, że jakoś tak dziwnie w cytacie napisałam, tzn wiem, czemu, bo usunęłam większość cytatu ale powinnam niżej, pod zacząć pisać. No dobrze, a jak chcę coś dopisać, to jak mam to zrobić, jeśli nie można jeden pod drugim? właśnie dlatego ten cytat, jako odpowiedź pisałam.. Poradniki czytam, jak mi coś potrzeba, owszem, ale nie, że wszystkie od deski do deski czytam, jak instrukcję obsługi. Teraz mnie ten kuflik zainteresował i dlatego zaczęłam pytać o koniec sezonu..


    dzięki wielkie :))

    Twoje posty połączyłam, ponieważ na forum nie piszemy swoich postów jeden pod drugim. Jeśli chcesz coś dopisać, to korzystaj proszę z opcji "Edytuj" przy poprzednim swoim poście.
    Proszę zapoznać się z poradnikiem --->Edycja posta
    Tutaj można poćwiczyć --->Wątek do ćwiczeń
    MOD_Zła
     
    hlnrys lubi to.
  10. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    -gracja62- - Post przywróciłam do poprzedniej wersji. Nie wolno edytować postów po moderacji. Zajrzyj, proszę do Regulaminu Forum, a unikniesz takich "wpadek". Regulamin Forum --> KLIK
    2.12. Edycja postów po moderatorze

    Zabronione jest edytowanie swoich postów, które zostały edytowane przez członka ekipy.

    Kara:
    5-31 pkt
     
  11. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Szok!
    Nie pozmieniali ilości zdobywanych PNS za zlecenia i ewenty.
    Co mnie akurat cieszy, bo tylko zmieniłem tytuł i PNS za licencję.
    Gdybym sezon robił, to oddawałbym tak:
    [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    Jak widać można sezon zrobić samą zieleniną.
    Nie uwzględniam owoców u Turowskiej, bo chyba chce TSowe.
    Jak ktoś nie ma poziomu 151+, albo mu szkoda badyli z tych poziomów, to można karmić Barańskiego i/lub Krowickiego.
    Jest z czego wybierać.;)
     
  12. hanzos

    hanzos Ekspert forum

    ja tam zwierząt nigdy nie oddaję do sezonu i jakoś sezon udaje się skończyć. hlnrys niezmiennie mnie zadziwiasz. widzę formułki na wszystko masz. chyba jesteś z exelem mocno zaprzyjaźniony.
     
    hlnrys lubi to.
  13. klonek68

    klonek68 Weteran forum

    Moja żona zawsze dochodzi i ja teżxDale oboje nad tym pracujemyxDxD. Oczywiście chodzi o sezon;)xD
     
  14. Kachexia

    Kachexia Czeladnik forum

    Ja zawsze dochodzę do końca sezonu, prawie samą zieleniną plus coś z misji wpada:) Ale przyznam szczerze, że nagrody i przelicznik PD/TPD słabszy w porównaniu z poprzednimi sezonami.Brak skrzynek Piccolo:((((((((( Troszeczkę te nagrody takie "zapchaj dziury".
    Skrzynki - większość żenada:(((
    Wiem, że jestem maruda.....ale liczyłam na Piccolo.
    Tak czy siak i tak korzystam z sezonu, zawsze warto.
     
  15. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Sezon robię zawsze,czekam na kolejny z niecierpliwością.Kuflik, zagrody tsowe nawet rzemiosło mnie cieszy.Oddaję wszystko ,chyba tylko gdy nie mam nowych zagród to wtedy cienko .Zalezy mni na najszybszym zdobyciu nakładki na kielich ,bo wtedy dłużej korzystam z jego dobrodziejstw.
    Licencję kupiłam ze trzy razy ,gdy zależało mi na nagrodzie po prawej stronie.
    [​IMG]

    EDIT: skończony sezon nakładka przynosi profity przez 17 dni:)
     
    Ostatnie edytowanie: 27 lutego 2022
  16. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    -ola55- usunęłam Twój post. Jak sama widzisz to wątek bieżącego sezonu. Twój post w żaden sposób się z nim nie wiązał.
     
  17. klonek68

    klonek68 Weteran forum

    Pytanko ? Tak z ciekawości ,obecny sezon zakończyłem.Ale czy przy zakupie licencji w trakcie sezonu przyznane zostaną nagrody z poziomów już ukończonych czy tylko na tych które zostaną ukończone już z kupioną licencją? ;) "Od czasu zakupu licencji, dodatkowe nagrody są dopisywane po osiągnięciu wymaganej dla tego pułapu liczby punktów. Pojawia się również przycisk do odbioru zaległych dodatkowych nagród, jeśli przed zakupem licencji zakończono już jakieś zadanie w tym sezonie." Ktoś to sprawdzał?
     
  18. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Jeśli kupisz ją w trakcie trwania sezonu, to będziesz mógł odebrać nagrody licencji również z wcześniejszych pułapów - tych które zakończyłeś jeszcze przed zakupem :)
     
  19. klonek68

    klonek68 Weteran forum

    Ok tak myślałem ale wolałem sprawdzić. Jest to wygodne bo nawet po zakończeniu poziomów ,niektóre nagrody mogą okazać się przydatne.Kupujesz i masz cały zestaw od razu.Pozdrawiam i powodzenia
     
    BA_Marion lubi to.
  20. selenas1

    selenas1 Czeladnik forum

    A ja nie mam drzewa kuflika, czy jest jakiś problem techniczny? Zadanie zaliczone a drzewa brak
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.