Opinie Sezon czaszek

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 14 lutego 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Eviana

    Eviana Team Leader Team Farmerama PL

    Witajcie Farmerzy!

    Jaskółka Joachim wraca na sezon czaszek! Klikaj budynki sezonowe na swoich polach, aby sprawdzić, jakie nowe nagrody sezonowe czekają na zdobycie!

    [​IMG]
    Wstęp do sezonu
    15.02.2022 godz. 14:00 - 17.02.2022 godz. 14:00

    Sezon:


    [​IMG]
    Czwartek, 17.02.2022 godz. 14:00

    [​IMG]
    Środa, 16.03.2022 godz. 14:00


    [​IMG]

    Pozdrawiamy,

    [​IMG]

    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
  2. szamante

    szamante Hrabia forum

    słabe nagrody,nie kupuję licencji..
     
  3. b7ozena

    b7ozena Fanatyk forum

    nawet Piccolaka nie dali :cry:-.->:(
     
  4. siwa697

    siwa697 Okazjonalny autor

    nagrody coraz słabsze:oops:
     
  5. klonek68

    klonek68 Weteran forum

    Brakujący Kuflik jest w pierwszej części nagród xDwięc licencji nie kupujęxDxDxD
     
  6. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Ja cały czas powtarzam... Gdyby czasem nagrody nie były słabsze, to skąd wiedzielibyśmy kiedy są lepsze?:D
     
  7. [Czereśniak]

    [Czereśniak] Naśladowca mistrzów

    W Pikolaku była nadzieja na słuszną nagrodę>:(:cry:
     
  8. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    hmmm cienki ten Sezon i czas powiedzieć-pass :) :D
     
  9. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Ja robię, kuflik fajny jest, a najważniejsze procenty z kielicha.:pxD
     
  10. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    ciut lepszy niz pielgrzan
     
  11. -troll-

    -troll- Chodząca legenda forum

    Bez szału ...
     
  12. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Od zwykłego tak, od XXLki już nie, ale na pewno bije pielgrzana urodą.:pxD
     
  13. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    xxl tez bedzie i tutaj znowu pielgrzan bedzie gorszy;)..chociaz grajac z premium patrze pod ciut innym spojrzeniem
     
  14. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    No właśnie, premium, może kiedyś do niego dorosnę.;)xD Na razie lubię drzewka około 12 godzinne. Ale, ale ... my tu o sezonie rozmawiamy, a w sezonie oprócz kuflika jeszcze 9 innych drzewek będzie, mam nadzieję, że wszystkie będą 12 godzinne.;)xD
     
  15. incasent

    incasent Ambasador forum

    Po cichutku liczyłem na "Piccolo"...
    Nie ma "Piccolo", więc ... i tak robię ;]
     
  16. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Tak na szybko policzyłam i zdobędziesz około 10 mln PD, całkiem przyzwoita ilość - 1/3 tego co potrzebujesz do przejścia poziomu.:)
    Też robię, na początku liczyłam ile kosztuje mnie zrobienie sezonu. Teraz już nie liczę.:) Tylko mam bardzo mało roślin na wyspie, bo czym więcej mam tym więcej chcą.:)
     
  17. b7ozena

    b7ozena Fanatyk forum

    Elu :inlove: ja też robię, zawsze robię, nawet jak w nagrodach nie ma tego na co liczyłam ;)
     
  18. AngelGina

    AngelGina Nadzorca forum

    Każdy sezon zaczynam od sprawdzenia co jest nagrodą główną ;), w tym kuflik, którego jestem szczęśliwą posiadaczką od niedawna w ilości dwóch sztuk :), więc robię sezon, jak zwykle, tylko na spokojnie... z pomijaniem niewygodnych zleceń :D
    Nigdy nie kupowałam licencji, więc prawa strona nagród mnie nie interesuje ;)
     
  19. skorpion_JM

    skorpion_JM Stary wyjadacz

    Wychodzi na to, że najcenniejszą nagrodą w tym sezonie będzie Item Pamiątkowa czaszka dający dodatkowo, przez 7 dni po zakończeniu sezonu, czyli od 16.03.2022 (14:00) do 23.03.2022 (14:00) przy każdym zbiorze poza PD/TPD również: 1 x Farmarka oraz bonus: +1 do zbioru z wszystkich zagród przez 6 godz., no i oczywiście kolejne ulepszenie kielicha sezonowego. Oczywiście będę dążyć do zdobycia tych właśnie nagród, ale nie za wszelką cenę, tylko jak zwykle.
     
  20. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    Ja tym razem odpuszczam.
    Roślin wyspowych brakuje odkąd zaczęłam sezony, ze sporego zapasu zostały resztki.
    Na farmie też stodoła przewietrzona, więc czas na uzupełnienie zapasów.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.