Opinie Serenologia

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 3 października 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Jeszcze tylko 824 nefrytowe kocioczka:D
     
  2. kamder

    kamder Hrabia forum

    Pierwsza "Serenologia" skończona na luzie bez bonusów 8).
    [​IMG]
    Teraz trzeba czekać na drugą. :)
     
  3. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    A u mnie jeszcze tylko 140 - które będą na godz. 21:40 - no i niech tam :p
    do tego czasu sobie duchów na reszcie pól połapię i może przed północą Kocioł Wiedźm wykupię - tylko ich mi brakuje do wiedźm i tego królika, o wdzięcznym imieniu Dracula xD - ja tą grę po prostu :inlove:
    edycja;
    nie na Cerbera a na ten kociołek - Cerber musi trochę poczekać, bo na niego to wszystkich roślinek mam braki :sleepy:
     
    Ostatnie edytowanie: 6 października 2019
  4. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ja mam problem mniej:p Pnącze z "Upiornych zakupów" zrobiłem już dawno (jak i chyba całą misję), ale już około 21:31 będzie koniec:D Za to co godzinę zbieram kury, błotne potwory i kocie elfy:p Na wyspie też sieję pod misje obszarowe, że tak powiem;)

    PS. Dzięki bonusowi jutro rano będę miał prawie 1 mln 400 tys. SG w I części wodospadów:) I zostanie ostatnia:D
     
    Ostatnie edytowanie: 6 października 2019
  5. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    To, Brawo Ty :);)
    Moja Miecia na Spółdzielnię ma... uczulenie , więc rzadko tam zaglądałam - ale już dwie misje poszły do lamusa, dzięki obecnemu dostępowi do Pełni - i to jest fajne, że pozwalają nam tam... buszować do końca miesiąca :pxD
     
  6. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Serologia nr1 odhaczona 8)
     
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Niesłuszne. Jednak zostały mi 2 zadaniaxD Zbiór niedługo:p

    EDIT: Po pierwszej połowie Bigpoint wygrywał. Wydawało się, że Tomek nie ma szans, ale w ostatnich minutach meczu strzelił 1 bramkę i wyrównał wynik. Okazało się, że bramka drużyny przeciwnej była niezasłużona i wszyscy kibice krzyczeli "Sędzia kalosz"! Tymczasem Tomek ze znajomymi świętowali zwycięstwo z wynikiem 1:0 :D Wszyscy zajadali się zostawionymi bez opieki nefrytami, bo zostało ich aż 765..
     
    Ostatnie edytowanie: 6 października 2019
  8. LaDy-DaGa

    LaDy-DaGa Aktywny autor

    a ja mam pytanie w fao jest napisane że roślinki eventowe siejemy na polu pełni i grzybowym lesie..a ja nie mogę siać na grzybowym ..?
     
    krasnoludek10 lubi to.
  9. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Pewnie dlatego, że event (w sensie misja nr 1) już się skończył przedwczoraj, więc na polach pełni też nie posiejesz;)
     
    magdusia668 lubi to.
  10. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    krasnoludek10 lubi to.
  11. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Czy Szanowni Forumowicze pamiętają, że o godz. 14:00 rusza kolejna misja weekendowa w ramach serii "Serenologia"?
     
  12. pretorianka

    pretorianka Półbóstwo forum

    Ja to tam nawet koło szanownej nie stałam, ale pamiętam, pamiętam.:cry:xD Już 10 dużych pól czeka w gotowości :pxD
     
  13. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Przeniosłam do tego wątku.
    Nie ma ogrodu, bo nie kupiłam za FL.
    Jedną menażerię zostawiam, bo w niej 3 ogary i inne zwierzaki
     
  14. maudisol

    maudisol Okazjonalny autor

    nowa roślinka się rozsiewa.Oczywiście zapomniałam że weekendowy dziś rusza ale jakaś dobra dusza raczyła o tym wspomnieć w wątku do eventu przerażająca noc ;)
     
  15. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Można trochę ważniejszych drzewek i zagród zostawić w mrokach...

    Kocioczka (albo Kocioczkę) będę siać na 323 małych poletkach. Wychodzi mi, że tego zielska potrzeba 7.905 szt., czyli 8 zasiewów z małym kawałkiem (ten mały kawałek uzbiera się z rozsiewu).

    Rozsiewam, później 1 normalny zasiew i kolejny na noc, jutro 3 zasiewy w dzień, 1 na noc, w niedzielę 2 zasiewy. Można szybciej, ale... nie chce mi się... No chyba, że koło znów mnie zaskoczyxD:cry:
     
  16. pretorianka

    pretorianka Półbóstwo forum

    Dzięki, że tu odpisałaś. Po mnie widać, jak złowrogi wpływ na resztki szarych komórek ma robienie wielu rzeczy ( czyt. eventów) na raz .:cry: Watki na forum mi się pokićkały.:eek: Ot co.:cry:
    Sąsiadko. Niesamowite ogrody dendrologiczne nie były za florki, chyba, że znowu o czymś nie wiem. :eek:
    Poszukałam i zobacz.
    [​IMG]

    Zostawiam oba. I obie mroczne menażerie.:) Jak to mawiał rejent Milczek... Niech się dzieje wola Nieba....:cry:xD Farmerzy w nieprawidłowym wątku napisali, że nawet na 302 polach da się wysiać eventówkę.
    A Excela w przeciwieństwie do mnie mają obcykanego, tak że ho, ho xD
     
  17. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Będę mieć podobnie.
    Do dyspozycji 334 pola, z tym że przed nocnym wycisnę 2 normalne.:p
     
  18. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    Licząc dziś rozsiew i jeden zasiew i po 4 zasiewy przez następne 2 doby, można wysiać tą roślinę na 293 małych polach i to bez bonusów, bez nawozu i SN (tylko na rozsiew) i bez wysiłku bo 4 zasiewy na dobę w czasie wolnego weekendu to każdy wysieje (można zrobić 5)
    widzę postęp w wymaganiach bo pierwszą tygodniówkę (przy podobnych założeniach) można było wysiać na 248 małych polach
    wszystko przy założeniu że dobrze policzyłam ;)
     
  19. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Jak zwykle zaczynam z opóźnieniem, więc dzisiaj tylko rozsiewy i jeden normalny, nie ma opcji, żeby nie zdążyć.
    Myślę, że nawet Tomek da radę.:pxD
     
  20. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Pomroczność jasna chyba mnie dopadła. Mam te ogrody ale w pasku xDxDxDxD
    Wystawiam je i wrzucam do nich zaraz jak dojrzeją drzewa.

    Drugi rozsiew na polach,
    Koło nadal mnie nie lubi :cry::cry::cry:
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.