Opinie Serenologia

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 3 października 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Eviana

    Eviana Team Leader Team Farmerama PL

    Witajcie Farmerzy,

    Mamy dla Was kolejną serię misji. Tym razem będą one związane ze Strefą Pełni!

    [​IMG]

    [​IMG]
    Piątek, 04.10.2019, godz. 14:00

    [​IMG]
    Niedziela, 27.10.2019, godz. 23:59


    [​IMG]

    Pozdrawiamy,

    [​IMG]

    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
    krasnoludek10, niebo016 oraz gretag lubią to.
  2. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    O ,to z bańki-nie robię .Weekendy wolne :p
     
  3. Mcgregoro

    Mcgregoro Książę forum

    Bry.najbardziej z tego wszystkiego to podobają mi się nazwy tych kocich oczek:)
     
  4. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    Misja pełniowe skończone to będę siać kocie oczka. Po co mi 100tys mrocznego kwiatu....
     
  5. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    A ja o dziwo robię.;)xD
     
  6. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Ostatnie edytowanie: 3 października 2019
  7. robins71

    robins71 Stary wyjadacz

    A ja tam będę robić :)misje pokończone pola wolne to co odłogiem będą leżecxDniech zarabiaja;)a nagrody zacne;)
     
  8. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    A mnie zaciekawiła nazwa.
    Serenologia.
    Czytając inne fora ewent to "lądowanie na serowym księżycu", ale serenologia wg mnie to przebija.
    Czytając zapowiedzi myślałem że to literówka i powinno być "Selenologia", co bardziej mi się kojarzy z pełnią.
    Teraz wygląda mi to na zbitkę sera, Selene, tylko skąd ta logia?
    Ale mniejsza o to.
    Na pewno polska lokalizacja jeszcze nie raz mnie zaskoczy.
    Rozbawi i zadziwi.

    Co do ewentu - itemik do Strasznego Dworu przypasuje.
    A to? (pod misją 3 i 4)
    [​IMG]
    Pewnie coś w związku z usuniętymi zleceniami.
    Wnioskuję, że nowa funkcja pojawi się wraz z 3 misją "Serenologii".
     
  9. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Dla mnie nagrody z takich misji to jak kupowanie kota w worku.
    Powinno być w poradniku co za oddany towar dostaniemy.
    Obecnie misje takie sobie i nie wiem czy nie lepiej siać do stodoły a później coś tam kupić z nowości u Jacka.
     
  10. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    No i wydało się...xD

    Mi się podoba itemik - tak wizualnie... Misja sama w sobie wydaje się łatwa. Będzie przerywnikiem w sianiu do stodoły, bo w sumie nic innego nie mam już w strefie pełni do robienia...
     
  11. *dzuga*

    *dzuga* Komisarz forum

    zrobię to, jestem w stanie się przemóc dla kaktusa ;) a jak już robić, to po całości.
     
  12. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Będę jak zwykle realizować misje.
    Coś trzeba robić w tej strefie pełni, samo sianie do stodoły jest nudne.
    Mroczne misje dawno zakończone, w pierwszej roślina 7 godzinna, to i korki będą z niej wypadać.
     
  13. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Nie rozumiem. Najpierw piszesz, że tłumaczenie z innych forów to "lądowanie na serowym księżycu". Potem podajesz link do artykułu w Wikipedii, gdzie w pierwszych słowach jest napisane
    A na koniec zastanawia Cię zbitka sera i księżyca.
    Mnie taka nazwa się podoba. Choć gdybym chciał się czepiać, to bardziej odpowiednia byłaby Serenonautyka. Ale to już byłoby czepianie się dla samej zasady.
     
  14. abask

    abask Komandor forum

    Dajcie szansę porobić zadania w spółdzielni. Te eventy wszystkie to już jak choroba :(
     
  15. MYSZKA2005

    MYSZKA2005 Weteran forum

    a ja tam robie, niezaleznie od nagrod i nazwy:):)
    zawsze to cos tam przybedzie, a do stodoly i misji mozna siec poza weekendami
     
  16. milencia_em

    milencia_em Fanatyk forum

    To samo sobie pomyślałam właśnie ;)
    Mam tylko jedną misję zaczętą jeśli chodzi o pełnię i sieję roślinki jak leci, żeby nazbierać do stodoły, a misje będę robić nawet jak się już pełnia skończy, bo będę miała dzięki temu w miarę odpowiednią ilość, żeby chociażby parę tych misji skończyć, bo wszystkich się nie uda, gdyż nie posiadam wszystkich drzew, zagród potrzebnych :(
    W tygodniu sianie do stodoły, a w weekendy robię eventy weekendowe - dla mnie każda nagroda się przyda, gdyż nie posiadam za dużo ;)
     
  17. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Warto zrobić misję '' Upiorne zakupy '' i zdobyć pnącze
    plus wysiać i wykupić itemy u Jacka ( lub zdobyć na GT ) na to pnącze :)

    trochę tego siania jest ale lepiej mieć cel ;)
    a pnącze daje niezły bonus
    szybciej o 10 % wzrost roślin w strefie księżyca i to przez 24 h
    bardzo przydatne :)
     
  18. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    Misje nie wydają się być trudne, no i info o nowej funkcji w grze, więc robię, zwłaszcza, że w nagrodach kaktus :D, zawsze 1 więcej :p
     
  19. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

  20. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Przeglądam jeszcze te nagrody i wydaje mi się, że dla wielu cenne mogą być drzewka pełniowe - nie wszystkie da się zdobyć u Jacka. Myślę też, że wzmacniaczem żniw podczas pełni nikt nie pogardzi... Dostaję z pnącza czy z itemów skrzynie, w których można trafić na ten wzmacniacz, ale ostatnio coś nie mam do niego szczęścia...

    -norbijas-, naprawdę myślisz, że to co tu przyniosłeś jest realne? Widziałeś ile tego dżemu jest potrzebne w zadaniach? Nieomal prezentami sąsiedzkimi można to załatwić... Ktoś to przeczyta, a potem będzie się dziwił, że mu dżem z 48 h warsztatów nie wypada:(
     
  21. niebo016

    niebo016 Generał forum

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.