Opinie Serce Mórz II

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 19 czerwca 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    Brawo, brawo, brawo, też nie wiem po co rolnikowi takie bzdety na farmie. Postanowiłam nie robić tego eventu. Nic nie widzę na tych bazgrołach, szkoda wzroku:mad:

    Post edytowałam i poprawiłam cytat jak w oryginale.
    MOD_Zła
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 20 czerwca 2024
  2. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    gosiagosia60 - Twój post usunęłam, ponieważ nie o tym jest ten wątek. jesteś na tym forum na tyle długo, że doskonale wiesz, że takie słowa są na nim usuwane.
     
    hiacynta, krasnoludek10 oraz Aisha1969 lubią to.
  3. dora4370

    dora4370 Moguł forum

    Jedno drzewko już odhaczone a przy okazji ustanowiłam swój rekord :inlove:

    [​IMG]
     
  4. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    gosiagosia60 - Ponownie Twój post usunęłam. Jeżeli masz zastrzeżenia zapraszam do Pomocy Technicznej. Tutaj skupmy się na evencie.
     
    hiacynta i Aisha1969 lubią to.
  5. klonek68

    klonek68 Hrabia forum

    Oddajcie kaczki !!! Ale tylko do eventu;)
     
  6. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Ale nie pomślijcie,że od powstania farmeramy są tu farmerzy-i chcą farmeramę w jaką grać zaczęli
    głupie to,nie?
    no cóż,nie mam wytłumaczenia,kasuj ;)
    Jeny,na prawdę 'kupa"w innych językach to"obornik"?
     
    Ostatnie edytowanie: 20 czerwca 2024
  7. _Marchewa_

    _Marchewa_ Zaawansowany

    Cóż, potwierdzam po darmowych grach kaczek całkowity brak:mad:. Nie pojawiło się nawet jedno zbłąkane, malutkie, brzydkie kaczątko, więc wychodzi na to, że FAQ kłamie. Koło za pierwszym podejściem imprezowej wejściówki dało +200% :inlove:więc trochę chlapnęłam SN i rozegrałam już 5 gier ze swojego badyla. Mimo, że wczytałam się we wszystkie rady, najwięcej ile mi się udaje ugrać to około 30k z jednej gry i nie bardzo wiem jak przy braku jokerów da się zrobić 60 k z jednej gierki. Po tych pierwszych "doznaniach" z eventem, raczej nastawiam się na zrobienie tylko lewej strony. :oops:
     
  8. ariadna12

    ariadna12 Aktywny autor

    Masz racje mnie już też te dodatkowe i bardzo czasochłonne gierki męczą . A gram już 10 lat i myśle ,że to chyba już pora najwyższa pożegnać się z farmą . No i jeszcze ciągłe błędy teraz rozgrywałam gierkę i nie miałam żadnych kaczek .Wkurza mnie to coraz bardziej , a gra ma być rozrywką a nie irytować
     
  9. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Coraz bardziej nie znoszę tej mechaniki>:(:mad::mad: Starałem się działać według porad Rysia, ale losowość (niejako zarządzana, programowana przez firmę) postanowiła inaczej i ledwo 1010 punktów z pierwszej gry:mad: Z drugiej nie lepiej, bo 12108) Do tego Główna dała wylotek na jedynie dwie przynęty na ryby (i to niecałe!), więc Dzika pewnie nie lepiej-.-


    EDIT: Z hortensji finalnie 254 rybne ciasteczka.
     
    Ostatnie edytowanie: 20 czerwca 2024
  10. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    u mnie lewa już skończona

    [​IMG]

    średnia 31tysi ,gorzej niż źle :cry::cry: czy uda się zrobić całośc...hmmm,nie wiem bo w sumie już mi się odechciało tych układanek 8)8),jutro zdecyduję czy robić dalej czy jednak dać sobie spokój 8)
     
  11. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Jeśli komuś brakuje kaczek, na planszach, to tu jest wyjaśnienie:

    https://board-pl.farmerama.com/threads/problem-z-logowaniem.96263/#post-2646176

    BP oficjalnie zmniejszyło wymagania w porównaniu z poprzednią, a po cichu zmienili mechanikę pojawiania się dżokerów (o czy nie raczyli graczy w żaden sposób poinformować).
    To wiele zmienia, bardzo wiele.
    Pogrywają z nam jak z maluchami.

    Zastanawiam się, czy w tej sytuacji warto w ogóle porywać się na nakładki.
    Czy polecieć minimalistycznie po drzewko za rozegrane mini gry i finito.
     
  12. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ja nawet jak tego nie zrobię, to nie będę płakał. Mam 2 + skrzynki i na razie to wystarcza. Walczę w tym momencie jedynie o żetony kotwicy, ale jak się nie uda, to trudno. Na pewno nie będę zarywał nocy dla takich zagrań.
    Ty chociaż możesz wziąć je z sygnatury, nie każdy ma to szczęściexD:cry:xD;)
     
    Ostatnie edytowanie: 20 czerwca 2024
  13. rysio

    rysio Ambasador forum

    to w koncu sa te jokery kaczki czy ich nie ma?
    ostatnie 3 gry i ani jednej w poprzednich dwoch zatrzesianie
     
  14. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    A tu zobacz:

    https://board-pl.farmerama.com/threads/problem-z-logowaniem.96263/#post-2646216

    Mam nadzieję że się jak najszybciej dowiemy i stosowne info zostanie dodane w FAQ.


    Nie chcę się powtarzać, ale BP sobie ładnie przyleciało.>:(:mad:
    Dno i dwa metry mułu.:wuerg:
     
  15. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Są jokery kaczki. U mnie na planszy były. I nawet skorzystałam
     
  16. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    No... czyli dobrze przypuszczałam pisząc wczoraj, że to ,,zmniejszenie wymagań,, nie było podyktowane przychylnością dla farmerów :music: W sumie od dłuższego czasu działania BP można łatwo przewidzieć - każda zmiana niby ,,na korzyść,, jest tylko pozorna , a w rzeczywistości jest to kolejne utrudnienie... I tak w ciągu niespełna dwu lat nowi bogowie naszego Olimpu wyeliminowali ,a nawet można by rzec ,,ograbili,, farmeramę z wszystkiego , co było w niej najlepsze i co sprawiało, że tak tą grę po-kochaliśmy. I obecnie jest to już tylko coraz większa niechęć ... a czasem i rozgoryczenie.

    Zastanawiałam się nad robieniem całości, ale... jednak nie będę się męczyć i gimnastykować z sianiem , wylotkami, ani tym bardziej zapętlaniem na planszach - szkoda mojego czasu 8) i zdrowia zresztą też .
    Odbębnię tą lewą stronę i bez żalu odpuszczę całą resztę :p
     
  17. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Kaczki u mnie były - dziwne to - chyba to takie "kaczki dziwaczki" są.;)

    [​IMG]

    Lewa strona skończona, nakładka xl też zdobyta.
    [​IMG]
    Dzisiaj już koniec - idę spać. Jutro zajmę się zdobyciem nakładki xxl. :)
     
  18. hapsak89

    hapsak89 Mistrz forum

    Fajna ta gra, taka mało grywalna, przez godzinę mnie nie chciało wpuścić na farmę>:( To jest płynnie działająca gra?
     
  19. grania.

    grania. Analityk forum

    Pierwsze trzy gierki średnia 80 tys najlepszy wynik

    [​IMG]

    Na następnych 7 na 6 brak kaczek - średnia spadła do 49 tys :wuerg:. Szkoda słów... Jak tak dalej będzie to tylko 25 gierek i finito. Z tego co czytam to wnioskuję, że brak kaczek jest losowy.Niektórzy na 25 gierek mieli kaczki w każdej, inni na 10 w 6 brak, szkoda nerwów na tę losowość.
     
    Ostatnie edytowanie: 21 czerwca 2024
  20. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    A niech tę kaczkę gęś kopnie :music: xD


    uff jak dobrze że tak daleko nie idę [​IMG]
    sama podstawa mi styknie

    w naszym też ''obornik ''od zawsze
    Drzewo zdobędziesz bez losowości
    wystarczy wysiać i nazbierać wylotek
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.