Opinie Serce Mórz II

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 19 czerwca 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. bogusiania

    bogusiania Analityk forum

    Koniec z tym eventem. 40 gierek rozegranych, SWD XL zdobyte, prawa strona - poziom 34, więcej nie będzie, najwięcej 2 razy po 71 tys. PD. Wszyscy piszą o kaczkach, popieram wypowiedzi i nie rozumiem losowości, zamiast dać te kaczki w każdej gierce. Ale po co, lepiej, jak forum pęcznieje od pretensji niezadowolonych graczy. Nikt nie zwrócił uwagi, za wyjątkiem krasnoludka10 o kosmicznej ilości roślin i za długim czasie ich wzrostu, potrzebnych do produkcji przynęt. Skoro gracze nie narzekają, to następnym razem trzeba będzie wysiać jeszcze więcej tysięcy roślin, bo jeżeli niektórzy mogą skończyć event w ciągu kilku godzin, to dlaczego reszta graczy nie może. Najwyżej będą zagryzać paznokcie i pędem pobiegną do sklepu po zbawienne koszyczki. Ech, ta nie skrywana zachłanność BP na kasę. Sprytne i nie fajne zagranie :(
     
  2. zuzia008

    zuzia008 Forumowy żółtodziób

    Ilość 25 po lewej stronie jest OK, ale Prawa strona wzięta z sufitu. Do zdobycia trzy żetony Kotwicy a Ja jeszcze nie zdobyłam ani jednego. Pierwszy żeton 71 tysięcy, drugi ponad 160 tysięcy a trzeci o zgrozo 261,800.ten event musiał by trwać kilka miesięcy by zdobyć to co potrzeba !
     
  3. hapsak89

    hapsak89 Moguł forum

    37 gierek rozegranych, po prawej poziom 34. Więcej nie będzie. Posiałam już szarłat. Trudno, ani mi się nie chce ani nie mam czym tego przyspieszyć ( zarówno eventówki jak i wypadajek) Ile mam tyle mam. Mechanika nadal niezbyt sympatyczna -.-
     
  4. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Trudno, nie będzie drzewa. Zapomniałem podlać badyl SN na Super Polach w odpowiednim czasie:cry::cry::cry: A już się miałem witać z gąską:( Idę szukać szczęścia na kole i w skrzynkach z imprezowymi wejściówkami (ewentualnie bonusami, ale chyba już wszystkie wykorzystałem).
     
  5. kamder

    kamder Hrabia forum

    Zrobione na styk :).
    [​IMG]
    Średnia - 91 918,8 za grę

    Jakby ktoś byłby zainteresowany, jak uzyskuje takie wyniki, to nagrałem filmik z ostatnich 5 gier (wszystkie były ze stałymi tęczowymi kaczkami, więc nie miałem okazji spróbować innych wariantów :( )
    Przyspieszyłem nagranie - inaczej film by zajął ponad godzinę :wuerg: (Dużo momentów planowania).
     
  6. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum

    nienawidzę tej mechaniki, mam jeszcze 11 gier do rozegrania ....idę płakać :cry::cry::cry:
     
  7. lluukas

    lluukas Czeladnik forum

    Czy ktoś ma jeszcze problem z grą??? Gra zawiesza się po zaznaczeniu odpowiedniej kombinacji ( znikają klocki i nie pojawiają się nowe).???
     
  8. Miśka84

    Miśka84 Wielki mistrz forum

    Cześć.
    Znów jest problem z tą grą :/ Nie da się zebrać więcej niż 4,5 pół bo zacina, nie da się kółek robić!! Dlaczego??
    zamierzają to naprawić?? Czy jak zwykle będzie się stratnym i nie zdobędzie się rzeczy
     
  9. Kloni17

    Kloni17 Książę forum

    mi się udało na styk około 17 zdobyłam XXL drzewko było trudno strasznie dużo SN poszło i dyniowe prezenty też poszły w ruch nie wiem czy jeszcze raż bym w to poszła :oops:
     
  10. jakacper78

    jakacper78 Mieszkaniec forum

    Witam powiem tak 45 gier rozegranych najwięcej udało się 86660 tyś , prawa strona poziom 36 zdobyty .Badyl jeszcze jest wypadalców brak i tak jestem z siebię zadowolony.
     
  11. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Nie będzie drzewa, zmarnowałem tylko krocie SN:cry::cry::cry:
     
  12. majka47

    majka47 Analityk forum

    No cóż już przeszedł ten ewent do histori,ale pozostał niesmak,skończyłam prawą na 34 ,notoryczny brak ciasteczek,straciłsaam dużo nawozu,bonusów co niemiara ,a itak nie byłam w stanie go ukończyć,to nie zabawa,tylko męka,Pozdrawiam
     
  13. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Ja odpuściłam sobie zdobycie XXL bo to było bez sensu - nie miałam zamiaru "kopać się z koniem"
    bo wiadomo że koń wygra. Nigdy więcej takich eventów z "niespodziankami" :wuerg::cry::wuerg:.
     
  14. mysza199710

    mysza199710 Koneser forum

    Też się dałem wpuścić tzw maliny. Miewam, że na piechotę tego eventu nikt nie był stanie skończyć. Raz były kaczki, raz nie, grubo wylałem SN, ale na takie eventy trzymam bonusy itd. Czy warto było? Nie. Przy takich wymaganiach w evencie, wypadalce, ilość roślin minimum powinno być drzewo florenowe.Ukończyłem, bo szkoda mi było nakładów, ale pozdro dla tych co walczyli i dla tych co ukończyli. W sumie nie wiem czy było warto, bo nie wystawiłem skrzynki, jak będzie kijek pogo to się zdenerwuje.
     
    Ostatnie edytowanie: 27 czerwca 2024
  15. MaraAcoma

    MaraAcoma Komandor forum

    Piękna średnia :) gratuluję.
     
    hapsak89 lubi to.
  16. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Dziękujemy za opinie. Temat zamykam i przenoszę do archiwum.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.