Opinie Serce Mórz II

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 19 czerwca 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. hapsak89

    hapsak89 Moguł forum

    Też się próbuję do tego stosować, ale układy na planszach są tak wymiksowane skrupulatnie, że nie da się nawet małych pętelek tworzyć, bez kaczek średnia punktów leci masakrycznie w dół :( a razem z nią szanse na pełny event:cry: buuu :cry: gdzie są kaczuchy taś taś taś xD
     
  2. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    Zdobyłam ulepszenie i na tym będzie chyba koniec, zostało mało czasu. Trudno, ale i tak nie liczyłam, że dojdę do tego co mam. Powodzenia życzę tym co jeszcze walczą.
     
  3. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    17 gier za mną. Ciekawe czy wyrobię się z pozostałymi sześcioma do jutrzejszego wieczora:p
     
    Ostatnie edytowanie: 25 czerwca 2024
  4. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    [​IMG]


    to w końcu ile masz gier ?

    masz nocny dyżur :p jak na prawdziwego farmera przystało xD

    ***
    cieszę się że już event skończony
    sporo dostanę z wymiany rybnych ciasteczek :pxD
     
  5. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    17. Nie wiem dlaczego wydawało mi się, że 2+4=8. Chyba zmęczenie pomyliło mi znak "+" ze znakiem "x" czyli dodawanie z mnożeniemxD:cry:xD
     
    mysza199710, hiacynta oraz Aisha1969 lubią to.
  6. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    nic nie rozumiem :sleepy:
    no mniejsza z tym a ile masz eventówki już wysiania i tylko parę wylotek brakuje xD
     
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Badyl wykorzystuję na bieżąco, ciacha też. Na ten moment badyl posiany i zostało 490 sztuk, ciasteczek 55. Ciekawe jak mam doprodukować tyle wylotek (ponad 400). No chyba, że wylecą z badyla i SN się nie oberwie:p;)
     
    mysza199710, hiacynta oraz Aisha1969 lubią to.
  8. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    [
    sekundowego krokusa nie masz ?

    kombinuj :)
     
  9. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Nie mam, ale mam tę różę i goździki. Jedno rośnie chyba z 10 minut z kerststolem i BN a drugie 45. Natomiast tylko pierwsze mam w szklarni i już nie podmienię;) Chyba lepiej na Dużych Polach niż na super, ale licho wie.
     
    hiacynta i Aisha1969 lubią to.
  10. zuzia-zuzia

    zuzia-zuzia Naśladowca mistrzów

    Myślicie, że kaczki pojawiają się w cyklu czasowym - tj. np teraz nie mamy ich wszyscy i zostaną "włączone" jutro, czy jest to algorytm dla każdego z graczy? albo po którejś serii? Szukam jakiejś prawidłowości.
    Jestem po 30 grze i nagle "po kaczkach" - zamiast 3 rozdań do końca wygląda że poukładam 10 rozdań ... albo sieknę to w kąt i tyle ...
    średnia była po ok. 65 tysi, bez kaczek poniżej 30 tysi
     
    Ostatnie edytowanie: 25 czerwca 2024
  11. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Obecny rekord z jednej gry - 2410 punktów. Byłoby więcej, ale za wcześnie omyłkowo puściłem linię8)
     
    hiacynta, AngelGina oraz Aisha1969 lubią to.
  12. .dorotka01.

    .dorotka01. Fanatyk forum

    ivent skończyłam o średniej nie będę pisała jakoś ta mechanika mi nie podchodzi ważne że skończone i wielkie drzewo xxl zdobyte jak coś to szukam jednego solidnego sąsiada do codziennych wymian prezentami
     
  13. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Zabraknie mi 2-3 gier na drzewo, więc chyba nie obejdzie się bez SN, kerststola i BN na Super Polach najpierw na badyl (od popołudnia w sumie to już od teraz) a potem na wylotki (albo na dużych, albo na Super), bo niestety mam za mało SN, aby chlapać na małe poletka:( A starałem się pilnować zbiorów jak mogłem8)
     
  14. MaraAcoma

    MaraAcoma Komandor forum

    Czy to super drzewo xxl jest z podstawą ?
     
  15. .dorotka01.

    .dorotka01. Fanatyk forum

    tak podstawa jest do zdobycia za 25 gier rozegranych
     
  16. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    IRENOWO Twój post usunęłam, niczego do tematu eventu nie wnosił. Kwestię wymian codziennych prezentów proszę ustalać przez wiadomość w grze.
     
    Aisha1969, krasnoludek10 oraz hiacynta lubią to.
  17. rysio

    rysio Ambasador forum

    koncze te nierowny pojedynek ze schematami. srednia na gre troche powyzej 25000, aczkolwik najlepsza gra ponad 87000
    37 gier, 5 FL zdobyte i ranking 50000
     
  18. Dahag

    Dahag Zaawansowany

    Czy tylko u mnie nie ma na planszy kaczek? Za chwilę kończy się event a ja nie jestem w stanie rozgrywać gier, bo bez tych jokerów to można co najwyżej pętelkę na nadgarstek zrobić ...
     
  19. zuzia-zuzia

    zuzia-zuzia Naśladowca mistrzów

    [​IMG]

    uff dopłynęłam do brzegu

    podsumowanie - z kaczkami w 8 ruchach podobne wyniki jak bez kaczek przy 12, z kaczkami gra się szybciej i przyjemniej w porównaniu z "edycja potworną 12 ruchów"
    średnia ponad 62 tys.
     
  20. *dzuga*

    *dzuga* Komisarz forum

    zakończyłam obie strony po 44 grach. średnia 52 tys. lubię tą grę ale w nią nie umiem -.-
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.