Opinie Serce Mórz II

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 19 czerwca 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Powoli do przodu:)
    upload_2024-6-23_10-49-54.png

    Plansze bez kaczuszek miałam tylko na początku (nr 4,5,7,8,9). Najbardziej lubię te, gdzie występują nieruchome jokery. Jakoś łatwiej mi się po nich poruszać i wyniki mam lepsze. Nawet udało się wykręcić całkiem przyzwoity rekord:music:
     
  2. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Dopiero 6 gier za mną, do siódmej zabrakło badyla8)


    EDIT: Mój rekord na ten moment, bo plansze się zlitowały (tak, tylko i wyłącznie dlatego) podskoczył z 1210 do 10 070, ale to pewnie niestety jednorazowa akcja...
     
    Ostatnie edytowanie: 23 czerwca 2024
    Aisha1969, dantic3 oraz hiacynta lubią to.
  3. Mastiff41

    Mastiff41 Czeladnik forum

    Witam czy można dostać się jakoś do ewentu wędkarskiego?
     
  4. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Tak, ikonka z niedźwiedziem w zegarze eventowym w pasku po lewej stronie. A jeżeli pytasz się konkretnie o zdobycie skrzyń, to niestety robiąc tylko pozostałe eventy.
     
    Aisha1969 i hiacynta lubią to.
  5. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    I takie cudeńka się trafiły z eventu
    same nowości :inlove:

    zagroda dla pręgowców
    [​IMG]

    tygrysy różowe
    [​IMG]

    [​IMG]
     
  6. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Fuksiara:D Gratuluję:) Swoją drogą szybko dodali nowe tygrysie zagrody do puli nagród z TS-ów. Zwykle jest kilkumiesięczny poślizg... Gdybym wiedziała, pewnie nie męczyłabym wczoraj swoich tygrysków w Oazie w celu zbudowania różowej zagrodyxD
     
  7. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    Lewa ukończona, prawą ciągnę do zdobycia ostatniego żetonu a dalej to już spokojnie ile zrobię to będzie. Cieszę się, że człowiek jest zmienny, jedno mówi drugie robi. Miałam tylko spróbować jak mi będzie się grało w tę nielubianą mechanikę, jakoś poszło, ale i tak jej nie lubię.
    Czy to moje spostrzeżenie, czy macie też takie odczucie, że czym bliżej końca (dotyczy każdego eventu) tym wylotki gorzej lecą. Myślę, że chodzi o zmuszenie graczy do zakupu koszyków. Oni chcą zarobić, my chcemy grać, tyle tylko, że za pieniądze mogę grać w ciekawszą grę. Czekam na hortensję i zobaczę ile mi wyleci tych rybnych ciasteczek.
    Gratuluję tym co skończyli i życzę powodzenia jeszcze grającym;)
     
  8. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    pierwsze wielkie drzewo zdobyte :) prawa strona dopiero 24
     
  9. hapsak89

    hapsak89 Mistrz forum

    Też zauważyłam tę zależność niestety :/ Im dalej w event tym trudniej o wypadalce :( i tak za każdym razem:(

    Ja szczęśliwie doczłapałam do pnącza :D Jaszcze trzy gierki i drzewko będzie moje :p blokują mnie wypadalce właśnie -.-, zmieniłam taktykę i sieję eventówkę na dzikiej i hortensję oraz szarłat na głównej pod wypadajki, przez co wszystko mocno zwolniło-.-

    Prawa strona słabo mi idzie niestety:cry: dopiero ledwo 29 poziom :(
     
    Ostatnie edytowanie: 23 czerwca 2024
  10. zuzia-zuzia

    zuzia-zuzia Naśladowca mistrzów

    coś za coś - kaczki wróciły to wypadajki przykręcone (na oko to u mnie 30% mniej wpada)
     
  11. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Dziękuję :)

    sama nie dowierzam
    cieszę się ogromnie [​IMG]

    i pomyśleć że eventu miałam nie robić uff całe szczęście, wielkie drzewko uratowało fuksa ;)
    Raczej im bliżej końca tym lepiej lecą

    a czemu hortensja ? :sleepy:
    a masz coś innego uszlachetnionego ? szpinak cebula maliny róże ? dają radę też jagody

    najlepsze takie rośliny które ulepszone z alchemikiem rosną nie dłużej niż 8 do 10 h
    na noc jak znalazł lub na czas pracy

    no chyba że szarłat sekundowy to dasz radę ;)

    ***
    a ile Wam leciało leci tych wylotek z jednej łąki
     
  12. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  13. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    No i koniec, nie było tak źle ale następnym razem wolałbym, żeby o wszystkich "niespodziankach" było napisane w poradniku, a nie wychodziło to w trakcie gry, bo tak sobie BP wymyśliło, że nie o wszystkim poinformuje..

    [​IMG]
     
  14. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    Eventy rozpoczęte kończę z wielkim poślizgiem, właśnie przez wypadalce, świetnie się sypią na początku, czym dalej tempo zwalnia. Hortensję posiałam teraz wiem, że bezmyślnie, było już późno a ich czas wzrostu bardzo długi, nie pomyślałam, że będę czekać na zbiór połowę dnia. Mam uszlachetnioną różę, ja pierniczę całkiem o niej zapomniałam. No cóż, to co potrzeba na Puchar będę miała, a może o drobinie szczęścia skończę całą prawą stronę. Szarłatu jeszcze nie mam, jestem na 233 poziomie. Gdyby nie ten baobab to bym nie rozpoczynała tego eventu. To jest moje trzecie wielkie drzewo;)
     
  15. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Siałam, siałam i jakoś tak powoli o szło, że pomyślałam " Miśka" ile ty będziesz siała ? w takim tempie to o xxl nawet nie ma co marzyć :sleepy: więc dałam z grubej rury ... trzy zbiory i mamxD wyszło na to, że to co na polu to do skasowania bo na nic się już nie przyda a tak to chociaż marchewki jeszcze z bonusami nasiejęxD
     
  16. dorro007

    dorro007 Baron forum

    Słuchajcie, o co chodzi z tymi kaczkami? Niektóre są na normalnych polach, a inne - na takich tęczowych. Wytłumaczy ktoś?
     
    hiacynta, dantic3 oraz krasnoludek10 lubią to.
  17. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Podobno te tęczowe nie spadają, ale żadnego organu nie dam sobie wyciąć za to info, bo mój ostatni wynik był najlepszym ze wszystkich tylko dlatego, że zrobiłem tak, aby kaczki nie spadały albo spadały minimalnie.
     
    hiacynta i dantic3 lubią to.
  18. hapsak89

    hapsak89 Mistrz forum

    Potwierdzam, te na kolorowym tle nie spadają, siedzą na stałe na planszy, wszystko inne spada i to jest różnica w kaczkach zwykłych i na kolorowym tle
     
    hiacynta i krasnoludek10 lubią to.
  19. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    U mnie daleko jeszcze do końca gry -.-
    Posiałam wczoraj na noc długorosnące, wyleciało razem z prezentami (bardzo dziękuję:inlove:) na 1,5 gry.
    W dzień też posiałam długorosnące i zobaczymy, może starczy na 1 grę.
    Potrzebuję jeszcze 2 przynęty, żeby zdobyc pnącze.
     
    hiacynta, hapsak89 oraz krasnoludek10 lubią to.
  20. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    U mnie nawet do pnącza daleko, bo dopiero jakaś 1/3 gier do Drzewa za mną-.- Z tym, że u mnie przez badyla8)


    EDIT: Mój rekord z plansz oprócz tej jednej to 4880 punktów. W moim przypadku chyba po prostu trzeba tak kombinować, aby zamykać małe pętle (nawet dwa czy trzy stworki obejmującą) a jak już naprawdę się nie da, to na upartego połączyć jak najwięcej stworków, których na planszy jest najwięcej (trochę masło maślane, ale raczej wiecie o co chodzi).
     
    Ostatnie edytowanie: 23 czerwca 2024
    hiacynta lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.