Serce i dusza

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 13 lutego 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. kacper_07

    kacper_07 Ambasador forum

    205 kamyszków:D nawet całkiem pozytywnie, ale zobaczymy co będzie dalej
     
    małgoos lubi to.
  2. asia1106

    asia1106 Wyjątkowy talent

    mi się udało,zdobyłam 18 talarów,akurat ze strzelanek jestem cienka,roślinka rozsiana,a swoja drogą dlaczego dostaliśmy tylko 5 szt ,zamiast 10?:oops:wypadajek 170 chyba jest ok:p
     
    Nutka lubi to.
  3. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Przepraszam, o czym ty piszesz...?
    Masz pretensję do moderatorów forum o to, że grze się coś zatkało...? xDxDxD
    Zawsze, kiedy jest jakiś problem z serwerem, najbardziej odczuwają to ludzie z zaśmieconymi kompami.
    I w każdej takiej sytuacji czyszczenie cookies ma głęboki sens.
    Wyobraź sobie.
    U mnie wszystko działa normalnie... ale moje cookies czyszczą się same. Polecam ten sposób 8)xD
     
  4. typ650

    typ650 Aktywny autor

    moje też się czyszczą :) co nie zmienia faktu, że to, co ukrywa się za osławioną niebieską kurtyną pozostaje dla mnie niezgłębioną tajemnicą
     
    szalina1234 lubi to.
  5. toledo82

    toledo82 Czeladnik forum

    Ja mam to samo - niebieska kurtyna i nic więcej.
     
    szalina1234 lubi to.
  6. bari06

    bari06 Półbóstwo forum

    Tylko to nie Modowie są odpowiedzialni za błędy w grze , oni nam tylko dobrze radzą co zrobić gdy gra nie działa dobrze .
    To ekipa w Niemczech jest odpowiedzialna za włączenie ewentów.
     
  7. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Dodatkowo warto jeszcze wywalić te flashowe ;)
    Możliwe, że któraś baza danych zaliczyła lekki pad... jak wiadomo nie z winy moderatorów polskiego forum.
    A usuwanie śmieci to rada, jakiej w tej sytuacji udzieliłby każdy rozsądny fachowiec ;)
    Zwłaszcza że nic więcej zrobić nie można, dopóki błąd nie zostanie naprawiony gdzieś tam wyżej.
     
  8. Azile

    Azile Komandor forum

    Doberek, evencik się zaczął i przy okazji od razu coś się popsuło, u mnie nie tylko nie działa kurtyna, ale i grafika w magazynie jest poprzestawiana ( drzewka wyglądają jak ozdoby) ale co tam nie ma co się martwić, i tak naprawią, aby siać można było :D
    Dobrego humorku i udanego eventu życzę wszystkim :)
     
    Nutka i Anetta41 lubią to.
  9. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Nie wiem, na co narzekacie:p
    Pawie mozna klonowac xDxDxD
    A u sasiadki byla willa z premiumxD

    Zaiste walentynkowo dzis;)
     
  10. MorriganSalvi

    MorriganSalvi Czeladnik forum

    mam to samo hehe ale mysle ze to naprawia pora zglosic hehe
     
  11. typ650

    typ650 Aktywny autor

    Generalnie masz rację, ja mam świadomość, że pierwsza "rada fachowca" to zresetuj, usuń, wyczyść. Niemniej jednak wydaje mi się, albo to może tylko moje optymistyczne wyobrażenie, że naród to my mamy (przynajmniej w tej kwestii) świadomy. U mnie nie pomogło nic, ani przelogowanie, ani to, że ciastka same się czyszczą + dodatkowe ręczne czyszczonko , nie gram ani na tosterze ani na kompie pamiętającym czasy rządów poprzedniej epoki :D

    Pozostaje mi wyobraźnia ma wielka jak to jest rzucić sobie wirtualną piłeczką w kaczkę i posianie jakichś badylków na polach. A wszystkim, którym się udało przedrzeć przez kurtynę życzyć zabawy i satysfakcjonujących nagród.
     
  12. TL_Mouse

    TL_Mouse Guest

    Są pewne problemy -.-
    cierpliwości kochani i czekamy na info.
     
    typ650 i Azile lubią to.
  13. MOD_Yasmina

    MOD_Yasmina Guest

    Mikołaj 01011, Twój post usunęłam, jeżeli masz zastrzeżenia do pracy moderatorów, to możesz złożyć skargę do PT.
     
  14. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Naród mamy świadomy...?
    Hmm, trochę na wyrost ta generalizacja moim skromnym zdaniem.
    Jakoś nie wierzę, że wszyscy oburzeni zaczęli od czyszczenia czegokolwiek ;)
    Ale w ramach solidarności z czekającymi na możliwość rzucenia piłeczką ja też niczym nie rzucam... spokojnie sobie posiałam co trzeba, bo takie rzuty czymś w coś ćwiczę od wieków.
    Nie pierwsza to mini gierka flashowa w moim życiu, więc zero spiny ;)
     
  15. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum


    Tak mieszają, że kino naprawili :D Na 2 seanse po 15 kinopunktów sie załapałam :)
    Za 18 minut zbieram badyla :)
     
  16. małgoos

    małgoos Cesarz forum

    Odpoczne sobie poczekam jak kurtyna opadnie[​IMG]
     
  17. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Moja farma wybrakowana :cry::cry:ani pawi,ani willi premiumo_O za chwilę pójdę parę pięter niżej i będę się domagać:music:
    Czekam na zakochane kwiaty:sleepy:kto wymyśla te nazwy???o_O
     
  18. Karen139

    Karen139 Baron forum

    Ewent z błędami................ale co tam, ważne , że pawie można kolorowaćxDxDxDxD
    Zaczęłam , pytanie tylko czy będzie chciało mi się kończyć. Roslinka rozsiana, lecę do kina, Draculik pisała, że filmy wyświetlająxDxDxD
    Dzień dobry Wszystkim:)
     
    Azile, zagma oraz draculik34 lubią to.
  19. kaniape4410

    kaniape4410 Fanatyk forum

    U mnie też pawie mogą romantyczne popołudnie spędzić xD Ale nie w willi z basenem ;)
    A roślinka się sieję - drugi wysiew sobie rośnie
     
    Azile, Anetta41, zagma i dalsza osoba lubią to.
  20. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Witam
    Event bez błędów to nie event :)
    Za 50 minut drugi zbiór z duzych pól
     
    bacowa70, Azile oraz Frytka2012 lubią to.