Serce i dusza

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 13 lutego 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Widełki3

    Widełki3 Wielki mistrz forum

    Z tych ciekawszych rzeczy mnie się przytrafiła beukarnea wygięta i mangostan XXL. Wart wspomnienia jest też rokitnik XXL na farmie i 3x kowhai (szkoda że XL, ale potrzebuję sporo do misji, więc nawet mi nie przeszkadza, że dobiłam do 9 drzewek).
     
    Ostatnie edytowanie: 20 lutego 2017
    Nutka, skaliwa oraz AnnDżelina lubią to.
  2. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Witam
    Ja także wziąłem sobie róż :) Niezły bajer
    Na głównej różowo a na dzikiej zachód słońca
    W ogrodzie noc :)
     
  3. Kasiunia13

    Kasiunia13 Książę forum

    Cześć Wszystkim,
    według oficjalnych informacji o przedłużeniu eventu - zegar eventu powinien zostać "przestawiony"w poniedziałek rano. Narazie ciągle pokazuje zakończenie za 2,5 godziny. Wolałabym, żeby już został przestawiony, bo moje uciułane talarki czekają - nic jeszcze nie kupiłam, bo nie wiem, na co mnie ostatecznie będzie stać. I obawiam się, że zostanę z tymi talarkami - event zamkną i w rezultacie stracę wszystko.
     
  4. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    Borsty to jedyny bez serduszka. Taki brązowy dzik czy coś takiego. Ubrany na szaro-czarno-czerwono. Ma jeden złoty kieł.
     
    skaliwa lubi to.
  5. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    Aby włączyć lub wyłączyć różowy design naszej farmy, należy wejść w opcje z pasku zakładek w grze
    i zmienić opcje - motyw w grze na inny bo nie zawsze motyw różowy jest od razu widoczny - wylogować się i zalogować wejść z powrotem w opcje zmienić motyw na różowy i znów się przelogować :)
    bynajmniej ja musiałam 3 wejść i wyjść by mi sie zaróżowiło xD
    oczywistym jest że design trzeba zdobyć - w tym przypadku wybrać za talarki :)
    to Ty sąsiedzie to już na maksa poczarowałeś :D
    ..
    namówiliście mnie wzięłam sadzonki na wyspę na więcej już brakło talarów :D
     
  6. TL_Mouse

    TL_Mouse Guest

    Dzień dobry, gosia55555 post zawierający sam cytat usunełam.
     
  7. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    Tez skusiłam się na tej wyjątkowy design - myślałam, że bardziej będzie dawał po oczach ale jest ok.
    [​IMG]
    TS marne okrutnie, to chociaż wystrój farmy zostanie po walentynkach:inlove:

     
  8. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Wiedziałam Wojtek, że słitaśny róz to właśnie Twój kolor xD:cry:
    żeby nie było..u mnie też rózowy kombajn :p

    Wysprzątałam co mnie mniej lub bardziej interesowało, jakis item nawet mam podwójny nie wiem po co i mam serdecznie dość siania zakichanych kwiatków, starczy:p
     
  9. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    no dokładnie

    a jak zobaczyłam podskakujący różowy kombajn to padłam xD
    też myslałam że po oczach da ale spoko jest wytonowany i zmieszany z fioletem
    no i wiem skąd te kotki są bo myślałam że to item jest a nie zawartość ramki :D
     
  10. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    i te kocie ogonki układające się w serduszko:inlove:

    Popatrz Mariolka, a jak się patrzy na stateczne oblicze Wodza, to nikt by nie przypuszczał:)
     
  11. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    a mnie interesuje kiedy zostanie przestawiony zegar, kiedy dowiemy się o gratyfikacji za brak dostępu do Farmy. Designu nie kupuję, szkoda talarków, wolę wziąć rzeczy bardziej przydatne.
     
    ma-ter, asia1106 oraz skaliwa lubią to.
  12. Franek_200747

    Franek_200747 Forumowy żółtodziób

    Kiedy zostanie przestawiony zegar .To bardzo ważne dla mnie,bo mogę zawalczyć o resztę nagrógd
     
    ma-ter lubi to.
  13. TL_Mouse

    TL_Mouse Guest

    Franek_200747, w dniu dzisiejszym, jednak godziny nie znamy, ale informacja w ogłoszeniu powinna wystarczyć - informuje do kiedy trwa event.
     
  14. jaarte

    jaarte Okazjonalny autor

    No niby tak, ale po ostatnich błędach wcale bym nie był zaskoczony żeby event zniknął a B.P. napisało- przepraszamy, znowu w grze nam nie wyszło ;), ale jakby co to mamy dla was wyprzedaż super nawozu :p
     
    DonJohn lubi to.
  15. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    event może nie ale podejrzewam że zniknie zegar po odliczeniu czasu i pojawi się nowy :)
    za godzinę będzie wiadomo
    tyle to można cierpliwie poczekać :)
     
    gadek i jaarte lubią to.
  16. Paweł1977VIP

    Paweł1977VIP Aktywny autor

    Witam co lepiej wymienic z gwiazdki pnącze czy inne nagrody
     
  17. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    To czego potrzebujesz :) ja wzięłam pnącze,banany,wszystkie zagadkowe,super pasze i super nawóz.Zbieram jeszcze na kręcenia kołem.
     
    Nutka i gadek lubią to.
  18. TL_Mouse

    TL_Mouse Guest

    Zegar eventowy wskazuje prawidłowy czas trwania eventu kochani
    ScreenHunter_1037 Feb. 20 13.13.jpg
     
    AnnDżelina lubi to.
  19. Kasiunia13

    Kasiunia13 Książę forum

    po przelogowaniu - dodam
     
  20. Paweł1977VIP

    Paweł1977VIP Aktywny autor

    a jak mi braknie na jeden item z pnącza brac i czekać na wymiane czy sobie odpuścic i brać coś innego