Serce i dusza

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 13 lutego 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. abask

    abask Komandor forum

    Żetonów uzbierałam 1008 więc na wiele nie wystarczy. Chyba odpuszczę pnącze.
     
  2. małgoos

    małgoos Cesarz forum

    Dzien dobry troszke brakuje do ostatniego itemu ale dam rade jakos ciagnie sie event moze jeszcze ts zwine chyba nie bedzie juz problemów
     
    AngelGina i skaliwa lubią to.
  3. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Na pnącze wraz z itemami potrzeba 1025 :)
     
  4. pati_1980

    pati_1980 Mistrz forum

    Buuuu dopiero 950 żetonów . Uzbieram na pnącze i to tylko tyle będzie z tego eventu >:(
     
    skaliwa lubi to.
  5. Krzychu64

    Krzychu64 Nadzorca forum

    Kurtyna opada po rzuceniu przez ciebie 10 piłek. Masz na to minutę, ale jak rzucasz szybciej ....... to szybciej opada.[/QUOTE]
     
    skaliwa, małgoos oraz Anuszki lubią to.
  6. Owieczka311

    Owieczka311 Półbóstwo forum

    Wstałam, wskoczylam w gumioki idę w pole...a tu farma rusza się tak, że się płakać chce :cry::cry::cry:xDxD>:(-.-.
    I jak ja mam w takiej sytuacji normalnie w polu robić?-.- Jak piłeczką rzucać i trafiać w cokolwiek ( biorąc poprawkę na mój zez na czole ;) ) Jak żyć Bigpoint? Jak żyć?

    Edit. Na teraz mam 799 pieniążków. Desperacko przeć do pnącza, czy odpuścić i wybrać bardziej "przydatne" i praktyczne rzeczy?
     
    Ostatnie edytowanie: 19 lutego 2017
  7. JonnyZu

    JonnyZu Koneser forum

    Zgarnąłem to co chciałem, i tak się zastanawiam co dalej bo rośliny i talarów mam nadmiar, a że event jest wydłużony to jeszcze więcej ich wpadnie. Chyba wezmę itemy i przehandluje je na następnym G&T
     
  8. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Zostałam szczęśliwą posiadaczką pnącza, dodatkowo zdobyłam sprawność snajpera. :D
    Do końca ewentu zostały jeszcze ponad dwie doby, więc jakieś łakocie jeszcze wpadną. ;):)
     
  9. magros

    magros Nadzorca forum

    przykro przyznac ale nie zdobede nawet pnacza przez te awarie w logowaniu mimo ze mam duzo rosliny ale brak wypadajek ale to chyba nie dla dalszego grania czas na zakonczenie gry mam 616 talarkow a to malo na wszystko
     
    skaliwa i małgoos lubią to.
  10. małgoos

    małgoos Cesarz forum

    Oj tempo ta miłosc eventowa idzie
     
    skaliwa lubi to.
  11. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Siej długorosnące, wypadajki wylecą, jeszcze sporo czasu zostało. :)
     
    agniecha$ i skaliwa lubią to.
  12. Karen139

    Karen139 Baron forum

    Zdobyłam co chciałam, czyli pnącze z itemami, sadzonki na farmę /dno i 3 metry mułu/8) i bahamę/ tu jestem ukontentowana/:p, tajemniczego stajennego /dorasta na polu/, super-papu, super nawóz i złote banany. Badyl jeszcze gnije w stodole, więc z uporem maniaka sieję włosnicę ber na wypadajki. Zgarnę jeszcze zośkę i po ewencie.
    Lenia mam i siać mi się nie chce.8)-.-
    Dzień dobry w niedzielę.
     
  13. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    ech no i jak tu robić event jak ciągle coś sie dzieje Czy dzis tylko u mnie nie ma w młynie produkcji eventówki? gdzis sie zagubiła i nie ma możliwości jej robić :(
     
    skaliwa i małgoos lubią to.
  14. leloszek373

    leloszek373 Hrabia forum

    witam,pnącze zrobiłam już wczoraj:Da,dzisiaj kupiłam 20 SP,5 imprezowych wejściówek,super nawóz Zosi,nawóz co przyśpiesza wzrost(zapomniałam jak on się nazywa),sadzonki sobie podaruję,bo chyba nie dam rady,ale chcę jeszcze zdobyć ZB,gratki dla wszystkich co już ukończyli,miłego dzionka;)
     
    AngelGina i skaliwa lubią to.
  15. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Sprawdź w młynie czy masz wybraną zakładkę "Wszystkie" :)
     
    skaliwa lubi to.
  16. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    ech no nie dzieki wielki Juz chyba przy niedzieli mózg mi sie wyłączył od myślenia Stara farmerka a taka durna no nie :)
     
    AngelGina i skaliwa lubią to.
  17. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    Nie poddawaj się... jeszcze jest dużo czasu, a niewiele Ci brakuje do pnącza z itemami, a jak dasz na pola coś co długo rosnie, to i wypadajki będą ;) i starczy na cos ze sklepiku :)
    Moja sytuacja jest podobna.... nadmiar kwiatków, brak wypadajek ;):p
     
    gadek i AngelGina lubią to.
  18. *Gosza

    *Gosza Naśladowca mistrzów

    Ależ namęczyłam się z tym eventem. A wydawał się super prosty: siać, zbierać. Tak, ale wypadajki trochę zawiodły i musiałam siać długorosnące, bo brakowało.
    Ale najważniejsze, że pnącze odpalone. A jeśli uda się coś jeszcze ugrać to tylko na plus :)
    Trzymam kciuki za walczących do końca :)
     
    skaliwa i AngelGina lubią to.
  19. kacper02052003

    kacper02052003 Zaawansowany

    kto mi powie do kiedy w koncu jest event bo po tych zmianach to juz sie pogubilam
     
  20. eliza9070

    eliza9070 Ambasador forum

    TU napisano:
     
    skaliwa, gadek oraz kacper02052003 lubią to.