Serce i dusza

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 13 lutego 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. JohnLock

    JohnLock Hrabia forum

    Póki co dwie próbny, pierwsza za 17 druga za 23 talary. Myślę, że już ogarnąłem ten temat, jeszcze z dwa razy i może będę komplecik zgarniał, ważne, że Mruczka w tyle została :D
     
    gretag lubi to.
  2. Krzychu64

    Krzychu64 Nadzorca forum

    Maksimum wynika z poradnika i wynosi 24, ale minimum .... ? Dolna granica jest elastyczna i jak się ktoś postara to rzucając osiągnie nawet ...zero.:p Wystarczy trafiać tylko w Borsty'ego i 10 piłeczek poleci w nicość.xD
    Na razie zrobiłam próbę piłeczką z darowizny i mam 21 talarków. Zbieram zatem kwiatki na przemiał w młynie, ale jak to zwykle u mnie za wiele ich ... nie przemielę, zwłaszcza , że demolki za dużej nie zrobiłam. Usunęłam tylko większość zagród i warsztatów z Polany.
    I w sumie teraz prowadzę z Mruczką, zatem ... może tak to zostawić ?xD
     
    gretag i AnnDżelina lubią to.
  3. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    ja z Mruczką też prowadzę :D powiem, że przy kilku rzutach już przepaść jest duża między nami :) dlatego ciesze się, że się pomyliłam :D
     
    gretag lubi to.
  4. 11eveline

    11eveline Książę forum

    Rano odkryłam drzewka z wyspy i mam 6 x XXL - baobab, achacha, palma kokosowa, liczi, kiwi i kokkoloba. Nie jest źle. :)
     
    Krzychu64 i gretag lubią to.
  5. adam1345

    adam1345 Młodszy ekspert

    Co trzeba zrobić, aby wypadajki w postaci miękkiej piłeczki szybciej wpadały?
     
    gretag lubi to.
  6. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Znowu coś się psuje.Po skończeniu gry,nie odsuwa się kurtyna z punktami.Talarki na szczęście się dopisują.Też wygrywam z Mruczkiem :) Nie walę już na oślep,tylko czekam na złote serduszka.I od razu lepsze wyniki :)
     
    Nutka, gadek oraz gretag lubią to.
  7. niesamowitusia

    niesamowitusia Książę forum

    Miękką piłeczkę trzeba zrobić w młynie z eventowej wpadajki i roślinki.
     
    gretag lubi to.
  8. małgoos

    małgoos Cesarz forum

    Witajcie u mnie pierwsze strzały oky a teraz coraz gorsze cosik lichutko mi to idzie
     
    gretag lubi to.
  9. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Mnie też kot nie przeszkadza, nawet wolę jak szybciej gierka leci:)

    Jak Marynia na spokojnie załapie jak to działa, to kot z różą będzie już dla niej normalną postacią w grze.
    Celować należy tylko w 2 złote i 8 srebrnych i po 24 talarki wpada.

    Na ten moment prowadzę z Mruczką 447 do 380
     
  10. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Doberek !
    Celuj tylko w srebrne i złote i będzie dobrze - czasu jest dosyć - zdążysz - trzymam kciuki za celne strzały .
     
    gadek, małgoos oraz gretag lubią to.
  11. adam1345

    adam1345 Młodszy ekspert

    Sory chodziło mi nie o miękkie piłki tylko o serduszkowy kamień ;)
     
    małgoos i gretag lubią to.
  12. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    ja 3 razy zepsułam i miałam 22 :p a tak to 24 :)
    pnącze już mam, teraz będę zbierać na itemy :p
    siej roślinki z dłuższym czasem wzrostu
     
    Nutka i małgoos lubią to.
  13. Daisy44

    Daisy44 Generał forum

    Trochę się bawię ale słabo mi idzie. Zawsze po 18 talarów dopisuje:sleepy:
     
    Nutka lubi to.
  14. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Celuj tylko w złote i srebrne i będzie dobrze :)
     
    Nutka i Daisy44 lubią to.
  15. Daisy44

    Daisy44 Generał forum

    Rozumiem że mam unikać Burstego (tego brązowego);)
     
  16. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    To obowiązkowo :D
     
    Nutka, gadek oraz Daisy44 lubią to.
  17. Daisy44

    Daisy44 Generał forum

    Mam nadzieję że skumam ten event zanim się skończy:D Czekam na roślinkę za 2,5 godziny zbiór8)
     
    AnnDżelina lubi to.
  18. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    To proste :) Nie rzucaj w te postacie z różowymi serduszkami,tylko ze srebrnymi i złotymi - przeważnie pojawiają się dwa.Masz minutę,więc patrz sobie na czas i ilość piłek.Jak rzucałam na oślep,to miałam 18 pkt,teraz 24.
     
  19. Daisy44

    Daisy44 Generał forum

    foczunia84 dziękuję za cenne wskazówki. :inlove:W tego typu gierkach mistrzem nie byłam nigdy ale może pójdzie mi lepiej następnym razem. Póki co ciągle czekam na kwiat8) Może brak celności wynika też z tego że walczę z choróbskiem:wuerg: Ale w sumie to zabawa.:DMożna coś fajnego zdobyć8)
     
    Nutka, kabokazekana oraz foczunia84 lubią to.
  20. niebo016

    niebo016 Generał forum

    Próbne rzucanie piłką poszło mi tak sobieo_O, nie zdobędę tyle talarów, żeby zdobyć pnącze i tajemniczości:oops:, a szkoda, bo nie mam śnieżnej jodły i łasicy:sleepy:. Wiadomo,że z tajemniczościami to różnie na mojej farmie bywa, więc się okaże później co sobie wezmę za srebrne talary:music:.