Opinie Sekretny przepis

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 28 maja 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    Zawsze to mniej siania terrorbadyla xD. Dziś i jutro trochę wysiejemy, potem w sobotę i w niedzielę. A reszta to już tylko kwestia wypadajek, no i zbierania tego nieszczęsnego itemu :)
     
  2. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    To jeszcze trzeba mieć jazdę na TPD to raz, dwa: item zajmuje sporo miejsca, które trzeba wykupić za FM.
    Pnącze niczego nie urywa, to fakt, ale w zasadzie jest za darmo ;).
    Gdyby nie ulepszenie domku to w ogóle bym nie ruszała tego eventu.
    I myślę, że nie ja jedna w ten sposób podchodzę do tych misji.
     
  3. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Gdyby zamiast 10% tpd bylo pd....
    odpowiedz by wygladala mniej wiecej tak.....fakt 10% to nie duzo,ale...(i tutaj sporo argumentow by jednak robic)........;):pxD
     
    anna0089 i olgs3 lubią to.
  4. CHUDYJUREK

    CHUDYJUREK Nadzorca forum

    nie robię , czas odpocząć ;)
     
    tereska1108 lubi to.
  5. florentyna

    florentyna Stary wyjadacz

    nie lecą wypadajki
     
    tereska1108 lubi to.
  6. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Nie ma wypadajek :(
     
    tereska1108 lubi to.
  7. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Już myślałam,że to tylko ja coś pomieszałam. Ja też nie mam wypadajek.
     
  8. sina_si

    sina_si Forumowy żółtodziób

    U mnie też brak wypadajek :((
     
  9. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    A jakie wypadajki miałyby lecieć?
    Dziś jest tylko roślinka, wypadajki od jutra :)
     
    miwi45 i Sookie lubią to.
  10. cygaDa

    cygaDa Forumowy żółtodziób

    ...wypadajki wypadajkami ale miksera i fantazyjnej foremki nie można wysłać jako prezentu choć w poradniku napisane że można otrzymać jako prezent, jedyne co można wysłać to pilnik z eventu na farmie, z bahamy bida z nędzą8)

    Edit: doczytane ;)
    Dostępność fantazyjnej foremki: 30.05 14:00 - 04.06 14:00
    Dostępność miksera: 31.05 14:00 - 04.06 14:00
     
    anna0089, picantinio2012 oraz BA_Rock lubią to.
  11. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Hi,hi,hi. Mój błąd. Tak myslałam ale dałam się ponieść falixD
     
    BA_Rock lubi to.
  12. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    cygaDa, owszem w poradniku jest napisana, że można otrzymać jako prezent, podobnie jak to od kiedy te wypadajki są dostępne w grze. Wg mojego kalendarza dziś jest 29 maja, a w poradniku jak byk jest napisane, że foremki będą od 30-tego, a miksery jeszcze dzień później :)
     
  13. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Przeczytałam w poradniku, że od jutra... ale to odruch warunkowy :p jak jest eventówka to "muszą" być wypadajkixDxDxD
     
    anna0089 i miwi45 lubią to.
  14. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    Ja też generalnie nie pamiętam co jest kiedy, ale jakimś cudem zakodowałam, że każde inaczej, więc trzeba latać i sprawdzać do skutku xD.
    Skutkiem tego wczoraj sprawdziłam, że dziś nie ma wypadajek, za to trzeba siać, w tym posiać coś długiego na jutrzejsze wypadajki :)
     
    anna0089 i AngelGina lubią to.
  15. Mcgregoro

    Mcgregoro Książę forum

    Bry deszczowe.A ja się zakręciłem i myślałem że jak czasówka to trzeba będzie na plantacji po kolei wysiewać rośliny, sadzić drzewa by zmieścić się w danym czasie ect..
    a tu tylko kukiełki od 29.05 do 30.05.Nie wiem czy tamta opcja nie była by ciekawsza(ta z zegarem na planszy i paskiem postępu).
     
  16. -Karina30-

    -Karina30- Młodszy ekspert

    ludki, skąd wziąć ten "czekolastyczny przysmak" całkiem już nic nie rozumiem.:(
     
  17. kacper_07

    kacper_07 Ambasador forum

    Przysmak otrzymasz z itemu "Historia piekarza"
    Item "Historia piekarza" i jego ulepszone wersje
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG]
     
    -Karina30- lubi to.
  18. hator

    hator Ekspert forum

    Witam :)
    Pozwólcie, że podrążę jeszcze temat ulepszeń domku na drzewie.
    Ktoś napisał, że po zsumowaniu jest ich za dużo.I że będziecie w tej sprawie wysyłać zapytanie :(
    A się Was grzecznie pytam , co z graczami którzy ledwo zaczęli przygodę z farmą i z racji niskich jeszcze leveli nie mieli szans zdobyć wszystkich dotychczas dostępnych ulepszeń?
    Item "domek na drzewie" ciągle jeszcze jest do kupienia ( podobno do 13 czerwca 2019r ) Co z graczami, którzy dopiero teraz zakupią ten itemik ?
    Nam się już ulepszenia nie należą?
     
  19. -Karina30-

    -Karina30- Młodszy ekspert

    Dziękuję bardzo.
     
  20. madziales

    madziales Naśladowca mistrzów

    w misji jest potrzebne 2x czekolastyczny przysmak, jednego mam a skąd wziąć drugi żeby misje skończyć w spłódzielni, pomóżcie proszę:(skąd wziać ten item?
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.