Sugestie Segregacja roślin według czasu wzrostu

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika wiocha5, 29 listopada 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy jesteś za segregacją roślin według czasu wzrostu a nie poziomu ?

  1. Tak

    256 głos(ów)
    87,4%
  2. Nie

    37 głos(ów)
    12,6%
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. matig234

    matig234 Okazjonalny autor

    Ja również bym chciał żeby roślinki były posegregowane wg. czasu dojrzewania-dziś doszło 8 nowych roślin na bahamie i też są rozmieszczone tak bez składu i ładu.
     
    Dybilas4 lubi to.
  2. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    przypadkiem tutaj zajrzałam i z chęcią zagłosowałam na Tak
    pomysł uważam za dobry bo faktycznie ustawienie według czasu wzrostu byłoby praktyczniejszym rozwiązaniem niż obecne przemieszane
     
    Dybilas4 lubi to.
  3. wiocha5

    wiocha5 Baron forum

    Chciałem wszystkim podziękować za udział w ankiecie i wyrażaniu opinii. W związku z wprowadzeniem proponowanego przeze mnie pomysłu przy waszym wsparciu ( już drugiego ) wątek uważam za zamknięty. Dziękuję.
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Ja również dziękuję, Autorowi pomysłu gratuluję wprowadzenia tej opcji do gry. Wątek zamykam i przenoszę do Archiwum, dodając jednocześnie pomysł do spisu Pomysłów zrealizowanych.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.