Sugestie Segregacja roślin według czasu wzrostu

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika wiocha5, 29 listopada 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy jesteś za segregacją roślin według czasu wzrostu a nie poziomu ?

  1. Tak

    256 głos(ów)
    87,4%
  2. Nie

    37 głos(ów)
    12,6%
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    Jestem na TAK. :) Taka opcja bardzo pomogłaby każdemu graczowi na każdym poziomie. :)
     
  2. wiocha5

    wiocha5 Baron forum

    Dziękuję za oddanie głosu i proszę o rozesłanie postu po sąsiadach.
     
  3. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Posty nic nie wnoszące do tematu usunęłam i bardzo proszę o komentarze na temat pomysłu "Segregacja roślin według czasu wzrostu".
     
  4. BA_Chris

    BA_Chris Guest

    wiocha5 jeśli masz zastrzeżenia do pracy członka ekipy zapraszam Cię do Pomocy Technicznej, tutaj post kasuję jako off top i uwadze Twojej polecam poniższe punkty Regulaminu forum. :)
     
  5. mmaleenkaa

    mmaleenkaa Forumowy żółtodziób

    czytam tak sobie te wszystkie posty a w szczegolności modów - no i widzę że powoli wprowadzona jest cenzura - brawo. A co do pomysłu, pomysł fajny ale niestety pewnie nie wprowadzą - a taka opcja by się na pewno przydała.
     
    kheme lubi to.
  6. wiocha5

    wiocha5 Baron forum

    Poczekamy , może wprowadzą - dobrze by było .
     
  7. J.thePlayer

    J.thePlayer Mieszkaniec forum

    Pomysł ten jest tak dobry, że powinien on zostać dodany w najbliższej aktualizacji.
     
  8. wiocha5

    wiocha5 Baron forum

    Bardzo dziękuję za ważną opinie i sygnał dla modów by przekazali pomysł jak najszybciej do odpowiedniej komórki BP.
     
    J.thePlayer lubi to.
  9. J.thePlayer

    J.thePlayer Mieszkaniec forum

    Spoko ;) Widać od razu, że pomysł wykazuje duże zainteresowanie...z resztą co szkodzi twórcom dodać go ?
    Cóż mam nadzieję, że się uda z twoim pomysłem. Może i mój kiedyś zostanie dodany ... haha marzenia :p
     
  10. wiocha5

    wiocha5 Baron forum

    Jeżeli mógłbym ciebie prosić, to przekaż link swoim sąsiadom - by zagłosowali.
     
  11. J.thePlayer

    J.thePlayer Mieszkaniec forum

    Jeśli tylko zechcą xD
    Spoko, przekaże
     
  12. Janek012

    Janek012 Czeladnik forum

    Jestem doświadczonym graczem i gram chyba od pięciu lat ( dwa lata przerwy ) i zawsze irytowało mnie to, że rośliny nie są uporządkowane wg wzrostu. Pomysł zasługuje na dodanie do gry.
     
    szarlotka7711 lubi to.
  13. Daisy44

    Daisy44 Generał forum

    Dobry pomysł, zwłaszcza że już nie raz zdarzyło mi się posiać coś krócej rosnącego na noc, tylko dlatego że było na drugiej stronie:p A na telefonie to już notorycznie muszę pamiętać, żeby nie posiać ołownicy przed snem :sleepy:
     
  14. szarlotka7711

    szarlotka7711 Zaawansowany

    Zdecydowanie jestem na tak. Rośliny na drugiej planszy traktuję jak długo rosnące i zapominam, że tam też są rośliny o krótkim wzroście. Segregacja wg wzrostu byłaby super
     
  15. wiocha5

    wiocha5 Baron forum

    zgadzam sie z toba w 100% - tez tak uwazam, dlatego mam nadzieje ze wprowadza proponowana przeze mnie zmiane. Zachecam rowniez do oddania glosu w tej ankiecie ponizej link:

    https://board-pl.farmerama.com/inde...na-przy-wpłacaniu-zwierząt.24575/#post-728691
     
  16. Kulku

    Kulku Forumowy żółtodziób

    Oby jak najszybciej to zostalo zrealizowane. Jestem na tak
     
  17. Peter0202

    Peter0202 Okazjonalny autor

    Pomysł do jaknajszybszego wprowadzenia, jestem jak najbardziej na tak :)
     
  18. wiocha5

    wiocha5 Baron forum

  19. zosia0402

    zosia0402 Okazjonalny autor

    Jestem na tak i tylko modle sie by jak najszybciej zostalo to zrealizowane.
     
  20. zosia 0402 Twoj post usuwam jako spam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.