Sugestie Segregacja roślin według czasu wzrostu

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika wiocha5, 29 listopada 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy jesteś za segregacją roślin według czasu wzrostu a nie poziomu ?

  1. Tak

    256 głos(ów)
    87,4%
  2. Nie

    37 głos(ów)
    12,6%
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Chris

    BA_Chris Guest

    wiocha5 jeden z Twoich postów kasuję, napisałaś post pod swoim postem, poza tym proszę nie podbijaj zainteresowania swoim wątkiem w ten sposób, bo tylko pomysł zaśmiecasz, jeśli innym Użytkownikom się spodoba, to na pewno będą głosować i wyrażać swoje opinie na jego temat. :)
     
  2. wiocha5

    wiocha5 Baron forum

    Nie zgodzę się z tobą, iż bez odświeżania tematu ludzie znajdą pomysł. Po pierwsze: Ja jak widzę tematy aktualne na 1 stronie forum - tylko na nie wchodzę a nie szukam innych. Po drugie, jeżeli pomysł jest odświeżany to spora grupa ludzi działa tak jak ja tzn. patrzy aktualne tematy na pierwszej stronie forum - co zawsze przez odświeżenie tematu powoduje kilka głosów w mojej ankiecie. Ludzie nie mają czasu przeglądać i szukać pomysłu który nie widnieje na głównym forum. Gram w tą grę około 4 lat i przed skasowaniem troszke postów około 1500 miałem - kiedyś mi się chciało, teraz mam ich zdecydowanie mniej z racji braku czasu i tak dość czasochłonne oporządzanie mojej farmy.
     
  3. BA_Chris

    BA_Chris Guest

    Takie "odświeżanie", podbijanie tematu jest zabronione w tym dziale, przynajmniej w taki sposób jak zrobiłaś to w usuniętym przeze mnie Twoim poście i nie jest to temat do dyskusji, więc bardzo proszę byś się stosowała do moich próśb, jak również pamiętała o poniższym punkcie Regulaminu forum, za co będę oczywiście bardzo wdzięczny:

     
  4. MOD_Dotti

    MOD_Dotti Guest

    Post został usunięty, ponieważ nie ma związku z wątkiem, w którym dyskutować należy wyłącznie o przedstawionym w nim pomyśle. Twój dzisiejszy post niestety również usuwam z tego samego powodu.
     
  5. BA_Chris

    BA_Chris Guest

    wiocha5 jeśli nie zgadzasz się z decyzją któregokolwiek z moderatorów możesz zwrócić się do Pomocy Technicznej, Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone przez zwierzchnika moderatora, z decyzją którego się nie zgadzasz. Na forum nie ma wątku, w którym byłoby miejsce do tego rodzaju dyskusji, wszelkie skargi należy kierować do Pomocy Technicznej, link znajdziesz tuż pod ramką gry. :)
    Post oczywiście kasuję, jako nic nie wnoszący do tematyki tego wątku. :)
     
  6. Malinka_12

    Malinka_12 Koneser forum

    Sądzę, że taka segregacja roślin byłaby dużo wygodniejsza. Sama się czasami dziwię, że niektóre rośliny znajdują się między roślinami rosnącymi ok. 4 - 5h dłużej. Przykładem tego jest róża rosnąca prawie 11h znajdująca się między cebulą rosnącą 15h a burakami cukrowymi rosnącymi 16h i 6 minut. Uważam, że dzięki temu mogłabym szybciej znajdować rośliny rosnące podobną długość czasu.
     
    szarlotka7711 lubi to.
  7. wiocha5

    wiocha5 Baron forum

    Masz rację. Dziękuję za swoją opinie. Jak mozesz to Proszę przekaż pomysł swoim sąsiadom
     
  8. jaadao

    jaadao Wyjątkowy talent

    Też czasami z rozpędu posieję coś długorosnącego z drugiej strony planszy nie szukając najbardziej interesujących mnie "czasowo"roślinek. Kilka razy posiałam coś co rośnie za długo lub za krótko . Na samym końcu drugiej strony mam wiązówkę rosnącą 3:26h,poprzedzoną roślinkami z pomieszanymi czasami wzrostu od 3-5 h. Przyznam się ,że rzadko do nich zaglądam.
    Pomysł jak najbardziej przydatny.
     
  9. wiocha5

    wiocha5 Baron forum

    Jeżeli możesz to Proszę przekaż swoim sąsiadom by wzięli udział w ankiecie.

    Wszystkim Życzę Szczęśliwego Nowego Roku !!!
     
  10. mmaleenkaa

    mmaleenkaa Forumowy żółtodziób

    Czy coś z pomysłem się dzieję tzn czy został przekazany ?
     
  11. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    cóż nie mamy wpływu na to co z pomysłem się dzieje ze strony BP. Przykro mi i szkoda, bo wiele pomysłów jest bardzo ciekawych
     
    _Olenka47 lubi to.
  12. wiocha5

    wiocha5 Baron forum

    Oczywiście że o realizacji pomysłów decyduje BP i to jest zrozumiałe. Ale tutaj pytanie mmaleenkaa było takie czy wy jak moderatorzy przekazaliście dalej - tak to zrozumiałem. Przecież szefostwo BP raczej nie wertuje wszystkich pomysłow z forum, tylko musi mieć info o takim pomysle - by moglo go rozpatrzyć. Mam jeszcze pytanie czy jest możliwość wydłużenia czasu głosowania ?
     
    Ostatnie edytowanie: 9 lutego 2015
  13. mariogr2014

    mariogr2014 Stały bywalec

    Pomysl fajny. Zaglosowalem na tak pod warunkiem , ze bedzie mozna to ustawiac samemu. Dobrze by bylo gdyby byla tez mozliwosc ustawiania roslin pod wzgledem ich ilosci.
     
  14. wiocha5

    wiocha5 Baron forum

    Myślę, że to już kwestia ustawień - i myślę że jeżeli BP pochyliłby się nad propozycją znajdą dobre rozwiązanie - tym bardziej że też są głosy na nie. Dziękuję za głos.

    Mam jeszcze pytanie czy jest możliwość wydłużenia czasu głosowania ?

    Twoje posty połączyłam. Na forum nie można niestety pisać posta pod postem. W przyszłości jeśli chcesz dopisać coś do swojej poprzedniej wiadomości użyj proszę opcji "Edytuj".
    MOD_Dotti
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 11 lutego 2015
  15. MOD_Dotti

    MOD_Dotti Guest

    wiocha5 Istnieje taka możliwość, czas oddawania głosów w ankiecie został wydłużony. :)
     
  16. wiocha5

    wiocha5 Baron forum

    Bardzo Dziękuję , gdzie mogę zobaczyć o ile ?
     
  17. MOD_Dotti

    MOD_Dotti Guest

    Aktualnie ankieta nie posiada takiego terminu (jest bezterminowa). :)
     
  18. wiocha5

    wiocha5 Baron forum

    Super ! Dziękuję za pomoc. Czy mógłbym uzyskać jeszcze odpowiedź na pierwszą część zapytania zawartą w moim poście do MOD Magiczna ?
     
  19. SMOD_Wadera*

    SMOD_Wadera* Guest

    wiocha5, jeżeli chodzi Ci o to czy pomysły są przekazywane do twórców gry - to tak, pomysły Graczy, które uzyskują odpowiednie poparcie Graczy zostają przekazywane, ale decyzję o dalszych losach pomysłu podejmują twórcy gry. :)

    Proszę zakończyć rozważania na temat tego czy i kiedy pomysł zostanie przekazany, gdyż po pierwsze dyskusja na ten temat nic nie wnosi do tematu, po drugie w ten sposób pomysł zostaje zaśmiecony. Proponuję pozwolić innym Graczom wypowiedzieć się na temat pomysłu. Przypominam że "odświeżanie", podbijanie tematu jest zabronione w tym dziale. :)
     
  20. wiocha5

    wiocha5 Baron forum

    Głosujcie Farmerzy. Fajnie by weszla segregacja a to tylko zalezy od ilosci pozytywnych glosow.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.