Salonik u Aniołka i Czarownicy

Temat na forum 'Pracownie graficzne' rozpoczęty przez użytkownika *aniolek, 26 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    Witam :)
    Wioluś, a robisz sygnaturki w sepi, takie jak wcześniej robiła u Ciebie Martusia :)
     
  2. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    brawo skarbie:D
    dzielna dziewczynka:D
     
  3. *aniolek

    *aniolek Stary wyjadacz

    Witaj Grażynko
    ...cos tam robię w sepi ;) choć rzadko bo nikt sobie nie życzy na razie ;)
    Ewuś hehehe staram sie coby mi cztery litery za bardzo sie nie rozlazły :D :p
     
  4. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    Jak to na spacerze?o_O Ty wez tak nie szarzuj :oops:
     
  5. *aniolek

    *aniolek Stary wyjadacz

    Nom Anius ...normalnie poszłam se na spacerek nooo :p
    ale wiecej siedziałam niż szłam :D powrót był znacznie gorszy...ale jakoś doszłam :p
    ooo a co u ciebie Anius na sygience deszczyk popadywuje ? hę :p
     
  6. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    ruszaj się słonko,ale bez przesady:)
    ja mało się ruszałam i teraz nie chce mi się tyłka podnosić:eek:
     
  7. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    No nie wiem czy to nie za szybko tak..
    A deszczyk bo jesien w zadnym razie nie ze smutna;) chodze po prosbie bo sama sobie nie umiem dwie lewe rece sie robia :oops:
    a ta mi wyjatkowo przypadla do gustu :inlove::music:
    jak sie znosi a Ty wydobrzejesz to mi tez cosik skroisz?:music:teraz nowka,a Ty nabierasz sil to nie bede Ci glowy zawracac;)
    alez ta sarenka urocza -słodziak:inlove:
     
  8. *aniolek

    *aniolek Stary wyjadacz

    nom Ewuś trza się ruszać,toć ja żywioł jezdem i ciężko mnie przykuć do łózka
    zapewne w grobie też bym sie przewracała :D :p ;)
    Aniuś pewnie że skroję ;)
    zapodaj cosik,to przynajmniej nudzić sie nie bedę :D
    a sarenka ,piekniusia-też mi się podoba :)

     
  9. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

  10. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

  11. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    Witaj Wioluś..:)
    Tak czytam że spacerki już sobie urządzasz :) to dobrze, jak człek w łożko wejdzie to potem ciężko wyjść ..powolny spacer jeszcze nikomu nie zaszkodził ..:)
    Trochę Ci zazdroszczę tego czystego powietrza nad morzem ...rzuć trochę jodu w moją stronę ..:
    Pozdrawiam wszystkich ...
     
  12. Hesarenka64

    Hesarenka64 Baron forum

    Dzięki , dzięki :D:inlove::D:inlove: Wioluś aniołeczku jesteś przewspaniała.
    Już się zakochałam w swoim maleństwie. Proszę dbaj o Siebie i nie przemęczaj. Ruch ale z umiarem to najlepsze jako rekonwalescencja. Wypoczywaj i korzystaj ze słonka jeśli już możesz. Wiem jak trudno się pozbierać po operacji - nogi z waty wszystko wiruje... ach jak dobrze że to już parę lat temu. U Ciebie też będzie ani się obejrzysz ;). Odkryłam że opieka i pomoc zwierzętom to coś co nas łączy. Teraz mam już tylko dwa koty ale wykarmiłam smoczkiem piątkę takich bezdomnych maluchów. Pozdrawiam Ciebie gorąco i życzę udanego weekendu. Ela
     
    *-ayla-* lubi to.
  13. *aniolek

    *aniolek Stary wyjadacz

    Witam wieczorową porą :)
    A ja znowu zostałam wyciągnieta przez dzieci ...tym razem na przejażdżkę ;)
    Bylismy na Wysepce Sobieszewskiej niedaleko Gdańska w rezerwacie przyrody ...ehh jak pieknie było:inlove:
    mnóstwo fotek zrobiłam,jarzębiny,grzybki,muszelki no coś wspaniałego,,,tyle lat chodze po ziemi a jeszcze tam nie byłam:oops:


    Eluś ,ja mam takie bezdomne zwierzątka i chodze je dokarmiac z koleżanką,jak były takie upały to codziennie wodę im zanosiłysmy,
    i od czasu do czasu jedzonko,a swego czasu miałam różne stworzonka w domu,papugi ,rybki,koszatniczki,króliczki,i takie tam....
    ale od czworonogów jestem uzależniona :D


    No a teraz sukieneczki :
    Grażynka....pokolorowałam trochę te słoneczniki,ale jeśli ci nie odpowiadają to zrobię sama sepie ;)
    nic właściwie do tych grafik nie dodawałam ,bo same w sobie są śliczne ...
    [​IMG]
    http://vpx.pl/i/2014/08/29/wodnik54s.png
    [​IMG]
    http://vpx.pl/i/2014/08/29/wodnik54s1.png
    Dla Ani na razie takie :)
    [​IMG]
    http://vpx.pl/i/2014/08/29/ania001505f4.png
    [​IMG]
    http://vpx.pl/i/2014/08/29/ania002.png
    Resztę zrobie jutro,miłej nocki zycze :music:
    Ps.Gabi już ci kiedys mówiłam....wsiadaj w pociąg i fruuu jesteś u mnie :D
     
  14. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    Wioluś zazdroszczę Ci takiego wypadu:D
    co do zwierzątek,to u mnie w domu zawsze były,przeważnie pieski,ale miałam też świnki morskie,myszki,chomiki,rybki,kotki:D
    dobrej nocki słoneczko,buziaczki:*:*:*
     
  15. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    ja miałem świnkę morską, chomika a teraz mam psa którego nie cierpię a chciałem mieć rybki :p
     
  16. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    :inlove::inlove::inlove::music::music:ehhhhhhhhhhhhh:inlove::inlove:wieeeeelkie dziekuuujeeeee i buziakkkkkk:inlove::inlove::music:
    a i jeszcze kapelutki bym poprosila bo moj uniwersalny na nowe forum nie wchodzi :( musze nowy jakis uniwersalny wymyslec ale to pewnie troche minie:oops:fajne te dla Grazynki kiecuszki :inlove:
     
    Ostatnie edytowanie: 29 sierpnia 2014
  17. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    Wiolinko, cud malina, piękniutkie :) nic nie poprawiaj i czekam cierpliwie na aveczki :)
    spokojnej nocy :)
     
  18. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    przy rybkach jest mnóstwo pracy nielekkiej,wiem,bo miałam m.inn. rybki...............
    a pieski mam prawie non stop,z przerwą kiedy dzieci były malutkie..................
     
  19. benia

    benia Fanatyk forum

    Dzień dobry:)Wiolciku **ślicznie dziękuję sukieneczka śliczna jużsię przebrałam:)
    miłego wekendu wszystkim życzę:) tym obecnym i tym co w krzakach siedzą:p;)
    pocdrawiam cieplutko i nie przeforsuj się aniołku na spacerze

    [​IMG]
     
  20. *aniolek

    *aniolek Stary wyjadacz