Salonik u Aniołka i Czarownicy

Temat na forum 'Pracownie graficzne' rozpoczęty przez użytkownika *aniolek, 26 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. wojciech70

    wojciech70 Nadzorca forum

  2. Slayders

    Slayders Mistrz forum

  3. malgosia355

    malgosia355 Komandor forum

    Bardzo dziękuję za życzenia :)


    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 14 marca 2018
    krasnoludek10 lubi to.
  4. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Poproszę wiosenną sygnaturę, bo mam już serdecznie dosyć tego śniegu i tych mrozów;) Co zrobisz/zrobicie, będzie dobrze:D
     
  5. malgosia355

    malgosia355 Komandor forum

    krasnoludek10 i RosesFarm lubią to.
  6. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Dziękuję:) Można prosić jeszcze awek (jeśli nie ma już problemów z zakładaniem) ;)??? I czy ja już gdzieś nie widziałem tej drugiej sygienki (swoją drogą chyba jest idealna na lato) :D ???
     
  7. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    krasnoludek10 lubi to.
  8. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Hej

    Poproszę o komplecik z tym
    [​IMG]

    I coś świątecznego nowego też by się przydało.Mam coś takiego
    [​IMG]
     
    krasnoludek10 lubi to.
  9. malgosia355

    malgosia355 Komandor forum

    Ostatnie edytowanie: 30 marca 2018
    krasnoludek10 lubi to.
  10. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Małgosiu, przepraszam, ale tak tylko przypomnę o czapeczce jakbyś o niej zapomniała;) A tak swoją drogą ten garniak nosi się zaskakująco wygodnie:p
     
  11. malgosia355

    malgosia355 Komandor forum


    Miło mi Tomku tak tak zapomniałam trochę pracy miałam jutro ci dorobię bo dziś mam jeszcze trochę roboty w kuchni :)

    A w sumie proszę bo jeszcze nie zamknęłam programu


    [​IMG] https://vpx.pl/i/2018/03/30/tom-avv.jpg
     
    krasnoludek10 lubi to.
  12. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Dziękuję i wesołego Alleluja życzę:) I żebyś zawsze była taka uśmiechnięta a nie jak bohaterowie z "Ferdydurke" Gombrowicza popadała ciągle w coraz to inną gębę;)
     
    Karo* lubi to.
  13. 6elka4

    6elka4 Baron forum

    Cześć Małgosiu! Przyszłam prosić Cię o specjalną kieckę na 100 urodziny,za 5 milionów wbiję ten magiczny level. Proszę o dużo złota i czerwieni,a z resztą zdaję się na Ciebie. Pozdrawiam serdecznie ( mam nadzieję,że tu bywasz i odczytasz moja prośbę )
     
    Ostatnie edytowanie: 13 maja 2018
    krasnoludek10 lubi to.
  14. malgosia355

    malgosia355 Komandor forum



    Bywam zaglądam znaczy się hihihihihi ok coś spróbuję zrobić :)

    [​IMG]

    https://vpx.pl/i/2018/05/20/ell.png

    Witam Ela na ten moment może takie coś??ale chyba lepiej wygląda bez tej 100 ki :)

    w żaden sposób mi nie pasuje czerwień i złoto do 100 hihihihi więc może...

    [​IMG]
    https://vpx.pl/i/2018/05/20/ellee.png
     
    Ostatnie edytowanie: 20 maja 2018
    benia, 6elka4 oraz krasnoludek10 lubią to.
  15. 6elka4

    6elka4 Baron forum

    Małgosiu,dziękuję bardzo. Jestem tak pięknie ślamazarna,że aż boli.xDxDxD Rozumiem ,że to aluzja do tempa dojścia do tego magicznego poziomuxDxDxD,ale już kiedyś pisałam,że miałam 2 lata przerwy w grze;). Jesteś Wielka,jeszcze raz serdecznie dziękuję.Pozdrawiam.
     
    Karo* i krasnoludek10 lubią to.
  16. Oxygeniusz

    Oxygeniusz Czeladnik forum

    Witam serdecznie :)
    Niedawno dołączyłem do grona graczy Farmeramy i chciałbym też czasem udzielać się na forum. Chciałbym więc złożyć zamówienie na awatar i sygnaturkę. Na awatarze chciałbym mieć szarego kota o złotych oczach w hełmie czołgisty z takim dumnym spojrzeniem. Tło chciałbym mieć gradientowe: pomarańcz przechodzący w czerń. Na sygnaturce, podobnego kotka bym chciał, ale siedzącego na czołgu, zwróconego tyłem do obserwatora i spoglądającego w bezkresny horyzont, podczas zachodu słońca.

    Mam nadzieję, że nie mam wygórowanych wymagań :D, życzę powodzenia i pozdrawiam serdecznie :)
     
    krasnoludek10 lubi to.
  17. malgosia355

    malgosia355 Komandor forum

    Hehhehe oj kolego no wymagania masz nie złe może dołącz jakiś obraz a ja zobaczę co się da z tego zrobić :) co do avka nie rozpędzaj się tak bo nie ma na to miejsca :) Pozdrawiam
     
    krasnoludek10 lubi to.
  18. Oxygeniusz

    Oxygeniusz Czeladnik forum

    Ok, to jeśli chodzi o sygnaturkę to zrobiłem taką prowizorkę w paincie :p, chciałbym coś w tym stylu otrzymać, tylko ładniejsze i z kolorowym tłem, jakby się dało jakiś zachód słońca dać.
    https://zapodaj.net/7b58456bcdbe7.png.html
    (przepraszam, że w postaci linku, ale jako grafika nie daje się wrzucić)
    A co do avatara, to może być po prostu ładny kotek.
     
  19. malgosia355

    malgosia355 Komandor forum

  20. Oxygeniusz

    Oxygeniusz Czeladnik forum

    Dziękuję bardzo, ładna sygnaturka i awatar, jestem zadowolony z efektów :D
     
    krasnoludek10 lubi to.