Opinie Saga zaświatów i Pełnia księżyca

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 13 października 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. yvonnege_

    yvonnege_ Baron forum

    Dziękuję bardzo:)
     
  2. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    No i na 26 godzin z minutami przed końcem eventu wypadł z 5 skrzynek ostatni brakujący kryształ :D, event zakończony:), reszta skrzynek zostanie otwarta po zakończeniu eventu;)
     
  3. aniamurawska

    aniamurawska Czeladnik forum

    Prosze o pomoc. Przez przypadek wykorzystałam cała roslinę- oplatajaca trawa. Gdzie teraz ja moge kupić
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    W ciągu 2 godzin zostanie dopisane 5 sztuk rośliny, której stan jest zerowy. Tak jak jest napisane w poradniku:

     
  5. aniamurawska

    aniamurawska Czeladnik forum

    Dziekuje
     
  6. dosias

    dosias Generał forum

    ja nie robiłam eventu bo nie lubie az takiej losowosci i z jednego dziennie wywaru zdążyłam uzbierac 7 kryształów
     
    Rielle78 lubi to.
  7. Rielle78

    Rielle78 Aktywny autor

    event porażka-.-
     
  8. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    W sumie nie robiłam eventu całego , jedynie oddałam do zadania 4 upiorne żetony - no i gęś :) . Jeszcze wczoraj brakowało mi 1 kryształu . Rano zebrałam 3 wywary , dostałam 7 skrzyń i wpadły mi 2 kryształy :). Tym sposobem mam 1 pnącze na "pamiątkę " :)
     
    Horpyna, gosiagosia60 oraz kornik1 lubią to.
  9. Horpyna

    Horpyna Czeladnik forum

    Ufff koniec, juz strasznie męcząca była ta klikologia z zaklęciami, jedną dziennie to można, ale 7 to już przesada. I jeszcze na koniec odklikać skrzynie, w których mogą być inne skrzynie, dooość!
    Ale pnącza ładne, na samą górę dałam :)
     
    amber♥ i kornik1 lubią to.
  10. tessao

    tessao Cesarz forum

    Nie skończyłam tego eventu. Losowość wypadania kryształów fatalna. Z 17 skrzynek wypadł tylko 1 (słownie: jeden).
    Wszystkim którzy ukończyli - gratuluję.
     
  11. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Event już dawno za nami. Dziękujemy za opinie, wątek zamykam i przenoszę do Archiwum.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.