Opinie Saga zaświatów i Pełnia księżyca

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 13 października 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Bronek82

    Bronek82 Hrabia forum

    Straszna szkoda że nie można kupić za FL :((((

    spoko, nic się nie stało.
     
    Anetta41 i AnnDżelina lubią to.
  2. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    Może nam się jeszcze uda i jakimś cudem uzbieramy :sleepy:
    Dziś na 14 skrzynek- 1 kryształ - w tym tempie, to naprawdę cud potrzebny.
     
    dantic3, AngelGina oraz Anetta41 lubią to.
  3. Bronek82

    Bronek82 Hrabia forum

    u mnie jeszcze lepiej na 21 tylko 1
     
  4. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    Miewałam 0 więc normalnie z tego 1 powinnam się pewnie cieszyć. :sleepy:
     
    dantic3, Bronek82 oraz Anetta41 lubią to.
  5. kornik1

    kornik1 Cesarz forum

    A u mnie już komplet kryształów, skrzynki zbieram na później :)
    Nie wiem czy to ma znaczenie, ale otwierałam maksymalnie po 5 skrzynek na raz nawet jeśli miałam w pasku 30.
     
    dantic3 i AngelGina lubią to.
  6. IRENOWO

    IRENOWO Ambasador forum

    2 pnącza zdobyte ...tylko 10 brak kryształków...i zaklinaczka moja...pewnie się uda...cudem...0,1,2, ...a może 8 za jednym zamachem ?;)
     
    Mamcia493 i AngelGina lubią to.
  7. BiałyTrabant

    BiałyTrabant Fanatyk forum

    Do drugiego pnącza, potrzebowałem 5 kryształów, otworzyłem 11 skrzynek i wypadło 6 szt. Teraz będę zbierać skrzynki, które otworzę po evencie.
    [​IMG]
     
  8. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    A dzisiaj ... a dzisiaj z 4 skrzynek wypadł ten jeden brakujący kryształ.:)
    Wreszcie jest komplecik.:)

    [​IMG]
    Zostało jeszcze 70 godzin zbierania skrzynek, trzeba pamiętać, żeby nie otwierać.;)xD
     
  9. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Dobrze, że uzbierał Ci się komplet Elu.:) Teraz już na luzie i pewnie więcej będziesz miała tych skrzynek, bo zwykle tak jest, że jak się już uzbiera komplet to wtedy lecą jakby w większej ilości. To tak jak z wypadajkami.
    U mnie już 50 skrzynek do otwarcia, ale teraz zapominam ich zbierać o czasie.xD

    [​IMG]
     
  10. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Ładny komplecik uzbierałaś.;)xD
     
    bacowa70 i Anetta41 lubią to.
  11. MargolciowyRaj

    MargolciowyRaj Zaawansowany

    Dwa pnącza i item mam, za chwilę skrzynia bonusów i właściwie koniec sagi, ale gierki rozgrywam do końca
     
    AngelGina, Anetta41 oraz bacowa70 lubią to.
  12. Majeczka13

    Majeczka13 Chodząca legenda forum

    Ja ciągle zbieram kryształy :(. Losowość jak zawsze bardzo mnie lubi ;). Obojętnie ile skrzynek otworzę to dostaję 1 kryształ i ciągle zbieram. Po jednej skrzynce nie próbowałam:p.
     
    anka87a lubi to.
  13. Beciakbu

    Beciakbu Okazjonalny autor

    eeee ja sie pogubilam a skad mam wziasc pozostale 3 zetony bo w konkursie pokazuje tylko 2 czy ja cos nie kumam

    A juz mam w sklepie sa uffff
     
  14. Bronek82

    Bronek82 Hrabia forum

    Dzisiaj u mnie lepiej, na 17 skrzynek 4 kryształy.
    Jeszcze 4 i koniec, może się uda...
     
    AngelGina i Anetta41 lubią to.
  15. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    pnącze odpaliłam, zostało do odkrycia pole specjalne i bonusy ale nie będę kupować "otwieraczy" :p.Do pierwszego pnącza w grach brakuje mi 7 rozgrywek i nie wiem czy zdążę:p:p
     
    AngelGina lubi to.
  16. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    Że się tak zapytam..... dlaczego nie otwierać teraz tych skrzynek, tylko po zakończeniu eventu? Coś przeoczyłam?
     
  17. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    lordofthefields - Twój post z samym cytatem usunęłam.

    Po zakończeniu eventu nie będzie w tych skrzynkach mrocznych kryształów, dzięki czemu wzrośnie szansa na inne fanty :)
     
    AngelGina i kaska860 lubią to.
  18. bali1234

    bali1234 Okazjonalny autor

    Ja już mam dosyć tej losowości skrzynek. Mimo codziennego używania wywaru czarownicy udało mi się nazbierać kryształów na 1 pnącze. Do drugiego nadal sporo brakuje, a już nie ma nawet mowy o itemie. Powtórka z rozrywki, tak jak było w przypadku pereł. Mam nadzieję, że z dzisiejszych za godzinę coś wypadnie.
     
  19. yvonnege_

    yvonnege_ Baron forum

    Mam kryształy, a brakuje mi upiornych żetonów. Coś chyba przeoczyłam nie wiem jak je zdobyć z obecnego ewentu doszły tylko 2. Podpowiedzcie gdzie jeszcze są
     
  20. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    3 są do zakupu w sklepie eventowym za punkty konkursowe w zakładce Nagrody konkursowe.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.