Opinie Saga zaświatów i Pełnia księżyca

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 13 października 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Udało się uzbierać na oba pnącza, na item na razie kryształów 0 ( zero)

    [​IMG]
     
  2. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    119 godzin do końca, otworzyłam 12 skrzynek, mam kolejne 3 kryształy, suma-29. Uzbieram, nie uzbieram, uzbieram ,,,,, :oops:
     
  3. Cardamon

    Cardamon Analityk forum

    Jakoś doczołgałem się do końca ;).

    [​IMG]

    Pozdrawiam zbieraczy kryształów :).
     
  4. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    Co Ty wiesz o czołganiu?;) xD
    Pozdrawiam :D
    Ja nie uzbieram ale z 12 skrzynek o dziwo dziś miałam 3 szt też - no rekord:p
    a ile pustaków było do tej pory, to chyba rekord u mnie :mad:
    i to są 3 szt na drugie, pnącze albo item xD:cry:to chore jest :p
    widzisz?- lepiej mi było w hamaku :p
    [​IMG]
    nie dziękuję BP za podwójną losowość tego wydarzenia :p
     
  5. halina54

    halina54 Hrabia forum

    To chyba cud ..brakuje juz tylko 1 sztuke krysztalow i mam komplet.Mam nadzieje ze wypadnie bo poprzednim razem tylko cudem sie udalo..wypadl w ostatniej chwili
     
  6. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Mogę wziąć ci ten item,jeśli chcesz :)
     
  7. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Gosiu, jak nie dam rady dozbierać kryształów, to bardzo chętnie skorzystam :) :inlove:
     
    gosiagosia60 lubi to.
  8. .Bogumiła.

    .Bogumiła. Cesarz forum

    Aby dojść do pnącza 2 muszę kupić żeton upiorny w sklepiku ,czy coś przeoczyłam.Kryształy mam na niego.
     
  9. MOD_Cookie

    MOD_Cookie Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dokładnie tak :) Po wykupieniu "bananów" na planszy, odblokujesz dostęp do drugiego pnącza w "Sadze zaświatów" ;)
     
  10. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Ech...:(Kryształy mam ale nie chcą mi dać Ingrid :cry:Nie wiem co tam zrobić muszę,bo eventu nie robię...:( Więc sorki ale chyba nic z tego -.-
     
  11. AngelGina

    AngelGina Nadzorca forum

    Tak jak większość pisze, ja również nie lubię losowości, różnie to bywa, chociaż w tej edycji może uda mi się wytargać te kryształy na całość ;)
    Otwierałam moim planem, czyli najpierw pnącze nr 2 (bardziej mi na nim zależało :)), później pnącze nr 1, a jak dozbieram to item, brakuje mi do niego 2 kryształy.
    Nie mam jeszcze odblokowanego ostatniego bulionu, dzisiaj to nawet na dwa pytania w grze planszowej odpowiedziałam błędnie, miałam jakieś zaćmienie, bo nie były aż tak skomplikowane :), za szybko zaznaczyłam, zamiast się zastanowić :D i takim sposobem potrzebuję jeszcze ze dwie gry z pytaniami, aby zdobyć jeden żeton do odblokowania tego bulionu ;), a wiadomo, że z jednego zbioru można ukręcić w młynie praktycznie jedną kartę do gry :D
    Pozdrawiam i życzę urodzaju w kryształach :)

    Edycja: Właśnie udało mi się zdobyć brakujące 2 kryształy :), otwarłam 2 skrzynki i z nich dostałam 1, następne 2 skrzynki i jeszcze 1 :), teraz zostawiam skrzyneczki do otwarcia po evencie, bo już nie potrzebuję kryształów ;)
     
    Ostatnie edytowanie: 30 października 2020
  12. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Nie martw się, chyba sama zdobędę, bo dzisiaj wyleciało [​IMG] :)
     
  13. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Dziś z 17 skrzynek 4 kryształy i tym sposobem stałem się posiadaczem drugiego pnącza :D.
    Stan kryształów potrzebnych żeby odebrać item Ingrid, zaklinaczka równy zeroxD
     
  14. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Koniec:D
    event.PNG
    To znaczy dla dopełnienia formalności jeszcze 1 żeton muszę zgarnąć z planszy i tą samotną skrzynię bonusów przygarnąć;)
    25 skrzynek siedzi jeszcze w pasku, ale po evencie je otworzę.
     
  15. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    20 skrzynek dało 5 kryształów, więc, jeszcze 1 potrzebny do szczęścia.;):)
     
  16. Bronek82

    Bronek82 Hrabia forum

    Dzień dobry
    Czy ktoś wie gdzie oprócz wywaru czarownicy można zdobyć mroczny kryształ?
    Brakuje mi 8 sztuk, a na 21 skrzynek wypadł jeden :( Czy można jakoś zwiększyć wypadalność na poziomie 50%?
     
    AnnDżelina lubi to.
  17. Pryku

    Pryku Komisarz forum

    Raczej tylko za floureny
     
  18. Bronek82

    Bronek82 Hrabia forum

    Gdzie można za FL kupić?
     
  19. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    nie przewidzieli chyba ani za florki ani za farmarki- olali temat, jedni będą mieć nadmiar, inni nie zrobią, bo im nie wyleciało ze skrzynek ot super równe potraktowanie graczy :oops:- rozminęli się z deka z losowością;)
    Nie pierwszy raz niestety.
    Nie ma za floreny kryształów.
    Są koszyki, ale ze skrzynkami z wywarem- kolejne pudełka z "niespodzianką"- Dziękuję
     
  20. Pryku

    Pryku Komisarz forum

    Oj sorki chyba nie mozna, przepraszam za wprowadzenie w blad
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.