Słup ogłoszeń G&T - kwiecień 2020

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika ania1713, 3 kwietnia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. nimb

    nimb Czeladnik forum

    Hej! Na wstępie proszę Was, żeby nie zmylił Was mój brak aktywności na forum. Mój poziom na farmie: 98, na Baha właśnie wskoczył 322. Nie jestem eventowym wymiataczem, zazwyczaj nie zdobywam rzędów pnącza, przez co zostaję z itemami - nowymi i starszymi - które chętnie wymienię. Mam też trochę ulepszeń zagród - w tym różowych - i drzew Xl i XXL. Piszcie, czego potrzebujecie. W zamian poszukuję:

    JOHN CYTRYNA
    żonkile
    czekoladowy zając
    porządni pakowacze koszulek
    fontanna z koktajlem mlecznym
    budka z lodami
    lodowa armata
    z górki na pazurki
    uroczysty strój
    głodny pies
    cel - pal
    zagubieni w labiryncie
    szczęśliwy kij
    młodszy napastnik
    zwycięstwo na lodzie
    mało brakowało
    dozownik żółtej bazylii
    dozownik białej bazylii
    kolce i kwiaty
    słaba ochrona
    chlup, chlup!
    gry imprezowe
    treściwy piknik
    żółwiowa wyprawa
    studnia życzeń

    Pozdrawiam!
     
  2. zielonygroszek83

    zielonygroszek83 Baron forum

    Cześć :)
    Szukam:
    leszczyna południowa
    agama kołnierzasta
    wytwórnia masła orzechowego czerwona
    Wymienię Drzewko sercowe+coś jeszcze na Drzewko adwentowe
    Mam trochę czerwoności, drzewa zwykłe i xxl, dogadamy się :)
     
    Ostatnie edytowanie: 11 kwietnia 2020
  3. milynordic1

    milynordic1 Forumowy żółtodziób

    poszukuję owocowy automat-niespodzianka oraz itemu wystrojone papużki
    na wymiane sie dogadamy
     
  4. christines11

    christines11 Aktywny autor

    Szukam:
    • Zagroda dla jaków
    • Basen dla koster
    • Staw dla zbrojników
    • Mrowisko
    • Norka szynszyli
    • Stadnina dla kucyków
    • Akwarium węgorzy
    • Biom patyczaków
    • Siedlisko agamy kołnierzastej
    • Siedlisko warana szmaragdowego
    • Wybieg dla zebr
    • Klatka perliczki
    • Wybieg dla żurawi
    • Basen dla konia morskiego
    • Zagroda dla gazel
    • Gniazdo kolibra
    • Basen dla ośmiornic
    • głóg
    • Wierzba całolistna
    • Tulipanowiec
    • Jesion
    • Topola kanadyjska
    • Wolemia
    • Dracena
    • Tamaryszek
    • Czerwona olcha
    • Bukan Magellana
    • Leszczyna południowa
    • Drzewo chlebowca
    • Cypryśnik meksykański
    • Róża pustyni
    • Asymina
    • Mahoniowiec
    • Sygilaria
    • Rambutan
    • Paproć drzewiasta
    • Drzewo zulubelki
    • Drzewo fasolodowe
    • Drzewko małpiej pomarańczy
    Oferuję:

    bociany, biedronki, gołębie, motyle, łasice, bizony, jelenie, sowy, chomiki, dziobaki, jeże, lisy, łabędzie, pancerniki, szopy, żółwie, orły, flamingi, tygrysy, czerwone pandy, mrówkojady, hipopotamy,

    karambola, granatowiec, orzesznica brazylijska, jujuba, akcja, beukarnea wygięta, drzewo tiki, baobab, drzewo nektarynkowe, akebia pięciolistkowa, muszkatołowiec, drzewo mangostanu, tamaryndowiec, amherstia, wianowłostka królewska, wierzba iwa, karob, kumkwat, cedrat, nerkowiec, pomarańcza olbrzymia, oszpilna jadalna, granatowiec, drzewo grejpfrutowe, glicynia, czerwona grusza anjou, jarzębina, czarna wierzba, jarząb domowy, wierzba płacząca, japońskie drzewo wiśniowe, kowhai, brzoskwina, górski jałowiec, śliwa mirabelka, śnieżna jodła, magnolia, niesplik, sekwoja, morela, tarnina, pinia, buk, niesplik japoński, cytryna, kasztan jadalny, drzewo bugenwilli, poziomowiec, brzoza, czarny bez,
     
  5. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Szukam: kwiecistych melodii i parasolek.
    Za 2 sztuki oddam zestaw: 1 róż warsztat +drzewko do wyboru z listy:


    różowe warsztaty:
    - wytwórnia masła orzechowego
    - garncarnia
    - perfumeria
    - drabiny
    - strzygalnia królików
    - walizki


    drzewa:
    - rambutan
    - czerwona olcha
    - fasolodowe
    - leszczyna południowa
    - wolemia
    - sandałowiec XXL
    - paproć drzewiasta
    - papugowiec
    - jajeczna
    - plinia cauliflora XXL


    Za nieumarły skarb lub przyczajone jajko oddam jakiś czerwony warsztat, np. wąsy czy deskorolki, ale nie tylko ;) bądź coś z mrocznej polany.
     
  6. beatasaw68

    beatasaw68 Młodszy ekspert

    Mam trochę zbędnych zagród i drzew,jeśli ktoś coś,piszcie na sówkę.Nie oferuję nowości. beatasaw68
     
  7. miki206

    miki206 Czeladnik forum

    czy ktoś moze by chciał podzielić sie drzewem zulubelki za jakas realna wymiane???
     
  8. miniaczek70

    miniaczek70 Forumowy żółtodziób

    witam. Poszukuje drzewka papugowiec...czy ktoś poratuje Bardzo proszę :)
     
  9. Andzia1967

    Andzia1967 Stały bywalec

    Witam...poszukuję oszpilna jadalna, papugowiec, buk, hurma, dracena, jarząb brekinia, durian, cis, buk Magellana, mangrowiec, pomarańcza olbrzymia.
    Mam do oddania:
    czerwona grusza anjou, krzew glicynii, araukaria, czarna wierzba, głóg, rokitnik zwyczajny, drzewo srebrzyste, jarzębina, jesion, orzesznik, tulipanowiec, judaszowiec, morela, prehistoryczna jodła, kasztan jadalny, wierzba całolistna, wierzba płacząca, brzoskwinia, drzewo tiki, gwiezdna jabłoń, wianowłostka królewska, beukarnea wygięta, goździkowiec, akacja, drzewko grejfrutowe, drzewo chlebowca, szeferdia kanadyjska, akebia pięciolistkowa, mahoniowiec, kaki, liczi
     
  10. farmerinha

    farmerinha Koneser forum

    Hej :)

    czy ktoś ma na wymianę albo poratuje szynszylami, krabami, mantami lub paprocią?
    To u mnie obecnie najbardziej palące potrzeby, tyle tajemniczych zagród i sadzonek i ani razu się nie udało :cry:

    Specjalnych cacuszek nie mogę zaproponować - z nowszych: węgorze i topole. Ze starszych ZAGRODY: nosorożce, ośmiornice, lwy, aksolotle, zebry, pomarańczowe tygrysy, pancerniki, kawie, wiewiórki, bociany, lisy, krety, bażanty, sokoły, gołębie, bizony, sowy, orły. DRZEWA: poziomkowiec, pachnące, dereń, jałowiec, jarząb, jarzębina, czarna wierzba, glicynia,modrzew, ambrowiec, araukaria, brzoza, tulipanowiec, kasztan jadalny, orzesznik, wiąz, miłorząb, mirabelka, magnolia, wierzby

    Zapraszam do sówek
     
  11. karolamba

    karolamba Książę forum

  12. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    czarna82 Twój post usunęłam zgodnie z zasadami tego wątku:
     
  13. kamedy-e

    kamedy-e Okazjonalny autor

    Szukam drzew zulubelki, paproci drzewiastej i fasolodowego, w zamian czerwona olcha i inne
     
  14. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    NO dobra poszukam troche skarbów, prosze o sówki co moge dać w zamian ( róż warsztatów niestety sama niewiele mam to nie dam )
    Ogólnie szukam po kilka sztuk :)
    Papugowców, koziomleczodrzew bo gdzies wyparowały i 1 sie został ( Już sa 3:), sandałowców, perłowców japonskich, leszczyny południowej mam tylko 1, małpiej pomarańczy tez mam tylko 1 :(( JUz 2 :) )
    Itemów jak wiele osób takich jak
    Nieumarły skarb, chomicza muchołapka, brakuł mózgu, parasolka w kropki, kwiecista melodia.
    A może ktoś też podzieli sie różowymi warsztatami :p
     
    Ostatnie edytowanie: 9 kwietnia 2020
  15. MOD_DaMa

    MOD_DaMa Forum Moderator Team Farmerama PL

    norbert153

    Post usunęłam.
    UWAGA!
    Nie jest to temat do zawierania umów ani dyskusji, a jedynie do zamieszczania ogłoszeń.
     
  16. razdwaitrzy

    razdwaitrzy Forumowy żółtodziób

    Witam,

    Szukam :
    salamander,
    jedwabiu,
    świec ,
    grabi,
    rękawic bokserskich.

    Proszę o sówkę, co w zamian :) Pozdrawiam :)
     
    Ostatnie edytowanie: 9 kwietnia 2020
  17. aj29

    aj29 Forumowy żółtodziób

    hejka, mam na wymianę rudziki, ropuchy, bizony, chomiki, krety, hipopotama, aksolotla, tkalnię dywanów żółtą, tygrysy, mrówkojady, czerwone pandy wymienię na jamę na salamander,fabrykę sejfów,farmę jedwabiu, kucyki
    zainteresowanych proszę o sówkę mój nick w grze aj29
     
  18. stoone1

    stoone1 Weteran forum

    Witajcie Farmerzy/ki i inni ;D interesuja mnie najbardziej item'y (chociaz nie ukrywam, ze z checia przytulilbym zulubelke itp ;) ) w dwoch kategoriach :

    A) Most wanted

    1) pawie ogony i zaszalej,
    2) cale FRAPPE OLE, to jest: jestes tym co pijesz, koci zlodziej, zrodlo smoothie,
    3) podaj pilke,
    4) czekoladowy zajac,

    B) Second class

    1) porzadni pakowacze koszulek,
    2) borsaty brudny fabrykant i patryk najlepszy kucharz weganski,
    3) caly DZIEN LODOW, to jest: fontanna z koktajlem mlecznym, budka z lodami, lodowa armata,
    4) kocia drzemka i szafka kotka,
    5) hodowca grzybow,
    6) latwo stracic glowe,
    7) hustawkolot i spadajacy samolot,
    Pomijam kasztanowa ekipe ;)

    Dobra, najlatwiej sie pisze co by sie chcialo, a teraz co w zamian , no wiec podobnie, moge pomoc w miare mozliwosci z item'ami (nie bede wymienial, z kilku ladnych pare lat to wyzwanie - napisz co trzeba a ja sprawdze czy mam, na pewno tego co powyzej nie ;p), drzewa(z "nieowocowych" pachnace/jajeczne/teczowe/wiosenne/mleczne /zlotolistne) oraz ulepszenia drzew, zagrody i ich ulepszenia ( pare rozy, neonowki i gorsze) warsztay i ich ulepszenia ( brak rozowych, mam kilka czerwonych jedynie i gorsze:/ ). W pierwszej kolejnosci zalezy mi na kategorii A stad i co lepsze oddam za kat A. Wszystko do dogadania, wiec smialo mozna pisac ,zapraszam ;D Nick stoone1, farma 170, baha 420

    Zdrowych i radosnych Swiat Wielkiejnocy zycze.
     
    Ostatnie edytowanie: 10 kwietnia 2020
  19. kasiag33

    kasiag33 Moguł forum

    Jeżeli ktoś trafi w balonie na moją ofertę to szukam itemów: jesteś tym co pijesz, magia zimy, zrelaksowane pandy. Oferuję: drzewo Asymina, zagrodę homarów i kucyków. Wymieniam się tylko w balonie i nie odpisuję na sowy.

     
  20. HMJS

    HMJS Stały bywalec

    Cześć Wszystkim
    Jeśli ktoś z graczy potrzebuje jakichś zagród drzew warsztatów to zapraszam do pisania sówek. Mogę się podzielić za free najlepiej z graczami niższych poniżej 140 lvl. Zapraszam do kontaktu
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.