Słup Ogłoszeń G&T- czerwiec 2020

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika ania1713, 18 czerwca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. patinka19900

    patinka19900 Forumowy żółtodziób

    witam wszystkich graczy wrociłam do gry po bardzo długiej przerwie i troche rzeczy mi brakuje szczególnie nowych warsztacikow i drzew jesli ktos ma na zbyciu i chciał by sie podzielic to chetnie przyjme gram za siemiogrosze wiec nie mam drogich zeczy na wymiane ale mam stare itemy mam tez miedzy innymi kota stefana ktorego oddam za leszczyne czekam na sowki pozdrawiam
     
    siedem_dni lubi to.
  2. HMJS

    HMJS Stały bywalec

    Dzień dobry Jeśli jest ktoś z niższym lvl od mojego i poszukuje jakichś zwierząt, drzew itd to zapraszam z sówkami na priv :)
    Druga sprawa szukam kogoś kto ma modliszki na zbyciu. Rozważę każdą propozycję wymiany :)

    Serdecznie zapraszam do kontaktu
     
    siedem_dni lubi to.
  3. milena.tykarska

    milena.tykarska Okazjonalny autor

    witam
    szukam itemu - draka w krzakach.
    Propozycje wymiany proszę na sówki.Pozdrawiam wszystkich graczy:)
     
  4. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    przygarnę czerwone świnki chrum chrum

    a do tego
    pomarańczowe lisy orły krety jeże bociany
    w sówkach proszę pisać mi za co za ile i dlaczego tak drogo ;)xD
     
  5. Sylwia-Mama

    Sylwia-Mama Okazjonalny autor

    Witajcie :) zaczęłam przygodę z farmą całkiem niedawno. Jeśli komuś zbywa cokolwiek, to obiecuję że się dobrze zaopiekuję. Będę wdzięczna za każdy prezent. Odwdzięczę się tak szybko jak to tylko będzie możliwe. Póki co jestem na dorobku. Serdecznie pozdrawiam
     
  6. asia

    asia Aktywny autor

    hej,
    mam na wydaniu sporo itemow.
    Poczatkujacych graczy(max.50 lvl) prosze o sowke
     
  7. siedem_dni

    siedem_dni Mistrz forum

    oddam za darmo zagrody, warsztaty oraz drzewa początkującym graczom
     
    murzynek83 lubi to.
  8. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    .gizmooo. - Twój post usunęłam, ponieważ w tym wątku zamieszczamy tylko i wyłącznie ogłoszenia.
    UWAGA!
    Nie jest to temat do zawierania umów ani dyskusji, a jedynie do zamieszczania ogłoszeń.
     
  9. martucha1699

    martucha1699 Czeladnik forum

    Hej wszystkim,miłej niedzieli życzę. Przyjme chętnie ciekawe zagrody lub warsztaty,jak ktos ma na zbyciu. Początkujacym graczom oddam drzewa i zagrody.
     
  10. cookie11maya

    cookie11maya Okazjonalny autor

    Witam, może ktoś mógłby mi podarować drzewka na pole pełni? to pierwsza moja pełnia i mam pusto.
    z góry dziekuję:)
     
  11. MOD_DaMa

    MOD_DaMa Forum Moderator Team Farmerama PL

  12. misiek1978

    misiek1978 Chodząca legenda forum

    mam po jednej z zagród i szukam do pary aby raźniej było:

    zagroda dla kangurów
    zagroda dla kozic
    zagroda dla łosi
    zagroda dla skunksów
    zagroda dla ślimaków
    zagroda dla świstaków
    zagroda dla ziomorodków
    gniazdo dla biedronek
    krypta nietoperzy
    pajęczarnia
    oczko dla ropuch
     
  13. wiki43

    wiki43 Forumowy żółtodziób

    witam wsztstkich graczy moj poziom 79 brakuje mi duzo zagrod praktycznie mam tylko szopy i wrony reszta z taiemniczych ktore postawilam to same zwykle mi wychodza taki ktore moge kupic za siemiogrosze ale tych juz tez brakuje jesli komus zalegaja zagrody to ja chetnie przygarne bo ciezko sie dorobic gram za siemiogrosze drzewa tez chetnie przyjme bo tez nie mam nire mam jajecznych mlecznych kasztanow zreszta mam tylko jesion wierzbe i wiaz prosze jak ci zalegaja i niewiesz co z nimi zrobic to przyslij mi bede bardzo wdzieczna i szybciej bede mogla zrobic zadania
     
  14. MOD_DaMa

    MOD_DaMa Forum Moderator Team Farmerama PL

    Wątek zamykam i przenoszę do Archiwum.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.