Opinie Słodkie Walentynki

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 12 lutego 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Gratuluję wszystkim za osiągnięcie wspólnego pnącza. Szkoda, że wypadajka nie dopisała, ale i tak było znośnie. Wpadło sporo SN, SP.
    [​IMG]
     
  2. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Kamil, jak to wypadajka nie dopisała? :pxD
    [​IMG]
     
  3. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Ja tutaj mówię o normalnych graczach :D a nie wasze cuda na kiju w postaci armii jaśków, neonowych niedźwiedzi, różowych mrówek i jednosekundowych krokusach, bananach, czereśniach :D
     
  4. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    No i się doczekałem, po 10 latach gry nazwano mnie nienormalnym graczem xDxD, dobrze, że event się już zakończył to może szybko zapomnę ;)
     
  5. kalinamala

    kalinamala Komandor forum

    o_O hmmm... nic tylko musiało u Ciebie odwrotnie zapisywać - wypadajki w roślinach, a rośliny w wypadajkach - co jest bardzo możliwe, bo w tym ewencie to nawet i niemożliwe stało się możliwe :pxD
    - ale teraz już nie będziemy dociekać ; co...? kto...? ile... ? ani tym bardziej; dlaczego... ?
    W miarę wszyscy są :D i niech tak zostanie
     
  6. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Ktoś to w końcu musiał głośno powiedzieć :).

    Łukasz przerobił zbiornik na wodę i u niego jest cały zielony. Za 1 SG kupuj teraz super nawóz i leje po polach jak szalony :).

    Co do wypadajki to przyznam szczerze, że kilka gier by się jeszcze przydało, ale ze sklepiku to nie było bardzo co wybrać.
     
    aleksandra i Miśkowo lubią to.
  7. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Hmm.
    Tak sobie patrzę na ten urobek "normalnego gracza"...
    ... też nie mam armii jaśków, neonów, jednosekundowców...
    ... ale podejrzewam, że jako mocno nienormalny gracz usiłujący (z trudem i czasami) myśleć, w życiu bym nie natłukła tyle niepotrzebnego badyla zamiast potrzebnych wypadajek.
    Ale co ja tam wiem 8)xD
     
  8. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Dobrze, że wątki eventowe nie są już tak bardzo poczytne to może za wiele osób się nie dowie ;)
     
    aleksandra, olgs3 oraz fkamil lubią to.
  9. halina54

    halina54 Hrabia forum

    fkamil napisał:
    Gratuluję wszystkim za osiągnięcie wspólnego pnącza. Szkoda, że wypadajka nie dopisała, ale i tak było znośnie. Wpadło sporo SN, SP..........ja tez nie mam armi jaskow tylko rodzynka na pnaczu,nie mam sekundowych roslin ani dodatkowych przyspieszaczy a udalo sie na spokojnie skonczyc event i jeszcze ze 30 ponad gierek rozegrac.Moj skromny patent to najpierw roslina eventowa a pozniej dlugorosnace na wypadajki i zazwyczaj sie udaje
     
    gosiunia007, olgs3 oraz aleksandra lubią to.
  10. fkamil

    fkamil Komandor forum

    To gratuluję Ci pnącza ;)

    @Miśkowo zaraz i tak dostaniemy po uszach za pisanie poza tematem ;)
     
    Miśkowo, olgs3 oraz aleksandra lubią to.
  11. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Event się skończył, prośby o wypadajki usunęłam.
    Widzę, że niektórym wczorajszy szampan jeszcze szumi w głowie:p Najwyższy czas wrócić do farmerskiej codzienności... (ale pnącze fajne i wciąż cieszy, juppi..)
     
  12. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    witajcie ponownie.
    Wróciłam z pracy i przeczytałam wątek. Mam rozumieć, że pomimo wykonania sporej liczby nadprogramowych gierek nie dostanę drugiego pnącza, bo nie wykonałam jednej po tym jak zielony pasek doszedł do końca ?o_O
    Jestem zniesmaczona -.-
     
  13. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    Spokojnie! :) Wszyscy, którzy zrobili komplet zadań indywidualnych pnącze dostaną. Dla tych co go "nie odebrali" w trakcie trwania eventu, zostanie on dopisany skryptem.
     
  14. Daisy44

    Daisy44 Generał forum

    Jeśli zrobiłaś część indywidualną to pnącze powinnaś dostać.
     
    fkamil lubi to.
  15. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    nie nerwuj,,dostaniesz,:inlove:
     
    fkamil i olgs3 lubią to.
  16. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Oj tam dostaniesz tylko trochę na nie poczekasz , spokojnie .xD
     
  17. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Dziękuję wszystkim za uspokojenie :)
    ...bo już miałam lekkiego focha :p
     
    fkamil lubi to.
  18. dworsky0

    dworsky0 Aktywny autor

    skrypt działa właśnie wróciłem z pracy i dostałem
     
  19. ewelina24.097

    ewelina24.097 Zaawansowany

    Kiedyś ktoś dodał w tym wątku problem z postawieniem ulepszeń Romka, nie mogę teraz znaleźć tego posta, a ja również nie mogę ustawić tych ulepszeń. Może coś robię nie tak?
     
  20. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Nie kupowałam Romków ani Julek, ale mogą to być itemy już złożone, proponowałabym sprawdzić postawienie ich bez podstawy na zielonej trawce.
    Jeśli nie pomoże, zapraszam do pomocy technicznej.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.