Opinie Słodkie Walentynki

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 12 lutego 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Nie, no fajnie, w górę pasek, w górę serca...
    ... a powie mi ktoś może, skąd się wziął u mnie taki stan paska...? 8)xD

    Jak widać, eventu nie robię, na nagrody nie liczę - tak sobie tylko zerknęłam i normalnie serce rośnie:

    [​IMG]
     
  2. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    To zachęta , żebyś zaczęła robić .
    Jak coś zrobisz to spadnie , więc nie wiem czy ma serce od tego rosnąć , raczej nie .
     
  3. hator

    hator Ekspert forum

    ajć ... czyżby moja teoria spiskowa się potwierdzała ?
    Czyli - tam gdzie się nie robi eventu jest wyżej, tam gdzie się robi lub skończyło cześć indywidualną - niżej. Dziwne
     
  4. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Aha, to pasek robi za bodziec, taki motywacyjny...?
    Hmm, a ja myślałam, że to jest graficzna prezentacja info o postępach eventu 8)

    No nic, czekam na wyjaśnienie Władzy w sprawie tych tam błędów wyświetlania 8)xD
    A eventu i tak nie zrobię, ponieważ mi się nie chce 8)
    Niech oni się tak nie wysilają, bo im wiarygodność leci na łeb na szyję 8)xD
     
  5. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    xDxDxD A to widzisz taki obrazek namalowało BP dla tych co nie robią ewentu,
    a dla tych co robią odrobinkę inny.:pxD

    [​IMG]

    Ale spokojnie, spokojnie, programiści od wczoraj nad tym pracują.:p8)
     
  6. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Boże, biedaki, od niedzieli tak pracują i nadal nic...?!
    To niech już odpuszczą, mnie ten pasek nie przeszkadza, nie chcę, żeby się na śmierć zapracowali.
    Z rodziną by trochę posiedzieli albo co 8)
     
  7. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    Mogłoby być i tak;)
    -robię to mam jak Wszyscy robiący-nieco ponad połowę do 3 itemu
    -testowy niemal nic nie robi-to ma już 1/3 za 3 itemem
    ale ciekawostka;)-koleżanka robi-ile może i ma w tej chwili paseczek tuż przed 3 itemem:p
    Może zatem programiści faktycznie już pracująxD a może teoria spiskowa faktycznie pasuje acz z jeszcze jakimś dodatkowym paseczkiemxD
    Zwał jak zwał ale temacik interesujący;)
    3 item zdobędziemy ale już pnącze coś marnie widzę :( ale sobie nadal dekoruję te słodycze,zbierając przy okazji inne dobrodziejstwa;)
     
  8. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Na de już pnącze prawie zdobyli , więc i my będziemy mieli .
     
  9. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    a to ciekawexD
    wszak global chyba jest jeden-na de już prawie mają pnącze a u nas mamy kilka rodzajów zielonego postępuxD
     
  10. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Panowie programiści coś spaprali , teraz myślą co z tym zrobić .:p
     
  11. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    "Teoria spiskowa" jest właśnie sprawdzana, choć z drobną poprawką :) Programiści na pewno nic nie zakładali :)
    Wg mnie (bo obserwuje to też na dwóch moich kontach), u osób, które nie osiągnęły pierwszej nagrody indywidualnej, z jakiś powodów ten pasek się źle wyświetla i wychodzi poza zakres w którym powinien się mieścić. Zwróćcie uwagę, że na screenach pasek jest wysoko, ale na trzeciej nagrodzie nadal wisi kłódka i to ona odzwierciedla fakt, że ten trzeci próg nie został osiągnięty.
    Znalezienie przyczyny i naprawienie tego problemu wbrew pozorom jest jest proste. Fakt, że u jednych wyświetla się tak, u innych inaczej powoduje, że aby odkryć przyczynę programiści muszą znaleźć możliwe punkty wspólne, dla wszystkich przypadków, w których błąd występuje. A to nie jest takie proste.
    "Teoria spiskowa" ja na razie wygląda obiecująco, ale czy okaże się słuszna... zobaczymy :)
     
  12. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Zdążą do środy to naprawić .?
     
  13. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Widzę kłódkę, a teorie spiskowe na ogół mnie śmieszą ;)
    I tak jak napisałam - mnie osobiście jest to obojętne, jak dalece mój pasek różni się od innych.
    Po prostu - takie różnice podważają wiarygodność danych udostępnianych przez firmę...
    ... co rzecz jasna nie jest moim problemem, natomiast zdecydowanie jest (albo: powinno być) problemem firmy.
    No ale naprawdę nie chcę, żeby się programiści przepracowali, więc obiecuję, że już do mojego paska nie zajrzę xD
    Dzięki za wyjaśnienia, BoardAdminko :)
     
  14. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Hm , mi nie jest obojętne jak mój pasek wygląda w stosunku do innych .
    Jak global to równo wszystkim , oczywiście po skończeniu części indywidualnej tak czy nie ?
    A tu cuda na kiju się pokazują , do kitu z takim ewentem .
     
  15. majka47

    majka47 Analityk forum

    Sprawdziłam swoje drugie konto i pasek jest prawie w połowie 4-tego poziomu ,a na mojej głównej w połowie 3-go. Kiedy błąd będzie naprawiony?
     
  16. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Ależ będzie równo wszystkim, będzie... i nawet na koniec się pewnie okaże, że do pnącza global dotarł ;)
    Event całkiem spoko, po prostu firma powinna popracować nad paskiem 8)xD
     
  17. bona53

    bona53 Mistrz forum

    Wrzucam od trzech dni do tego wspólnego gara a idzie jak po grudzie
     
  18. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Ewent spoko , zgadzam się .
    Ja jestem spokojna na ogół , ale nawet mnie coś takiego rusza i mój spokój odlatuje .
    Chyba nikt nie lubi , jak się go robi w bambuko , a tak to wygląda .
     
  19. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    Z doświadczenia wiem, że tak naprawdę zależy to od tego czy znajdą przyczynę i czy jej naprawienie nie będzie bardziej kłopotliwe niż sam błąd wyświetlania. Wiem, że to irytujące, że ten pasek wyświetla się jak chce, ale progi są określone liczbowo i tylko od osiągnięcia kolejnych pułapów liczbowych zależy to czy uda zdobyć nagrody globalne czy też nie.
    Dlatego nie ma obaw, bez względu na to jak się komu pasek nie wyświetla, nagrody z paska globalnego wszyscy dostaną wg podanych w poradniku reguł. Nie ma opcji, żeby doszło do sytuacji, w której przy zaliczeniu zadań indywidualnych, jedni te nagrody dostali, a inni nie, bo im się pasek inaczej wyświetlał.
    Teorie spiskowe też mnie zwykle śmieszą, dlatego celowo używając tego określenia dodałam cudzysłów. Bo tak naprawdę to nie teoria spiskowa, tylko ważna obserwacje, które być może pomoże w rozwiązaniu zagadki nieokiełznanego paska ;)
     
  20. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Bo wrzucasz po 12 punktów od sztuki (chyba 12 dają za prawidłowe dobranie tych pudełek?), a do globala tych punktów trzeba sporo więcej, żeby się święty pasek ruszył.
    Jednostkowe wpłaty nie byłyby zauważalne nawet na idealnie działającym pasku ;)

    Bo ja wiem czy to jest robienie w bambuko... typowy nieistotny (dla firmy nieistotny) błąd wyświetlania, wszystko się wyrówna na koniec, a w ramach przeprosin dostaniecie pnącze, choćby nawet paskowi (wyświetlanemu) sporo jeszcze brakowało.
    Sytuacja zabawna, ale nie ma się czym denerwować, powaga ;)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.