Opinie Słodkie Walentynki

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 12 lutego 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. izabell2468

    izabell2468 Półbóstwo forum

    Bilonge, Norbi, dziękuję bardzo za odpowiedzi :D:D Teraz wszystko jasne.

    A w temacie - dzisiaj nie mam czasu na rozgrywanie tych słodkości, więc na razie sieję i zbieram, jutro się pobawię :cry:xD
     
  2. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Tak
     
    magdusia668 lubi to.
  3. margaretazet

    margaretazet Stały bywalec

    A u mnie info, że kod nieprawidłowy. Szkoda.
    Postawiłam itemy z ewentu w Ogrodzie i żaden nie daje bonusów - czy ktoś tak ma?
     
  4. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Które itemy wykupilas? Z górnego rzędu czy z dolnego? Te z górnego są z plusem. Kod to HAPPYVDAY20
     
  5. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Dzięki za kody. Warto powysyłać sąsiadom,którzy na forum bywają rzadko albo wcale :)
     
  6. Goska2255

    Goska2255 Czeladnik forum

    jedne bez + są w nagrodach , te z + dostaniemy za globalne wykonanie lub trzeba kupić niestety
     
  7. Daisy44

    Daisy44 Generał forum

    Uszlachetniłam krokusa maksymalnie ale w slotach szklarni tego nie było. Dziękuję:inlove: Teraz wypadajki mi nie straszne.xD Ale baobaby muszę powystawiać. Mimo że mam chyba kilkanaście smoków:music:
     
  8. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    To pierwszy etap za mną:
    [​IMG]
     
  9. margaretazet

    margaretazet Stały bywalec

    Własnie ten kod u mnie nie działa. Itemy - teraz rozumiem, tylko wykupione mają plusik. A do sklepu jeszcze nie zaglądałam. Dzięki i miłego popołudnia życzę.
     
    magdusia668 i izabell2468 lubią to.
  10. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    zobacz czy nie skopiowałaś kodu z kropką z przodu :)musi działać...
     
  11. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Spróbuj małymi literami lub na przemian duże małe,zadziałać musi.
     
  12. margaretazet

    margaretazet Stały bywalec

    Dzięki za rady. Małe litery zadziałały.
     
  13. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Nie raz o tym było napisane na forum.
    Ten globalny pasek coś wolno robi się zielony.
     
  14. Pryku

    Pryku Komisarz forum

    Raczej szybko sie nie zapelni, jak pisali czesc osob jeszcze nie gra ja rowniez zaczne jutro.
    Dziekuje wszystkim za podpowiedzi co do krokusa widac nie tylko mnie pomogly.
     
  15. IRENKA2047

    IRENKA2047 Naśladowca mistrzów

    SEzon się skończył codziennie robiłam zadania a i tak nie zrobiłam do końca, chyba musiałabym kupić koszyki Wam się udał?
     
    magdusia668, fkamil oraz abc2016 lubią to.
  16. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Zagrałem wszystkie eventy w których można było zgarnąć punkty sezonowe, towar dla klientów oddawałem w powiedzmy 80%. Sezon skończyłem już jakiś czas temu. Zwróć uwagę, że bardzo dużą ilość punktów sezonowych można było ugrać właśnie w eventach. Na samym oddawaniu towaru chyba byłoby ciężko, a przede wszystkim bardzo drogo.
     
    pies008, magdusia668 oraz olgs3 lubią to.
  17. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    fkamil i izabell2468 lubią to.
  18. halina54

    halina54 Hrabia forum

    Bardzo dziekuje za odpowiedz
     
    magdusia668 lubi to.
  19. -georginia-

    -georginia- Chodząca legenda forum

    pierwsze pnącze zdobyte, ale nie z kartką i długopisem- nie dało rady, ale z telefonem
    powodzenia tym, którzy jeszcze walczą
     
  20. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    mam i ja też:),z pomocą młyna:inlove:,telefonu:inlove:,synka:inlove: i Św Walentego:inlove::inlove::inlove:
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.