Opinie Słodkie Walentynki

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 12 lutego 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Eviana

    Eviana Team Leader Team Farmerama PL

    Witajcie Farmerzy,

    Czekoladki! Któż nie nie lubi dostać pudełka z kuszącymi swym wyglądem czekoladkami i próbować, co za nadzienie kryje się w ich środku? Weź udział w walentynkowym evencie, podczas którego, sam pomożesz w komponowaniu pudełek z czekoladkami!

    [​IMG]


    [​IMG]
    Czwartek, 13.02.2020, godz. 14:00

    [​IMG]
    Środa, 19.02.2020, godz. 14:00


    [​IMG]

    Pozdrawiamy,

    [​IMG]

    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
  2. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    zobaczymy jak global pójdzie. Robię jak zawsze. Podoba mi się, że nagrody z globalu dostają biorący udział a nie wszyscy. Będę grać do oporu - te itemy ze sklepiku z + wybitnie mnie nęcą. Menażerie na główną, reszta pola w trzcinie i do boju!
     
  3. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    No oki,robię :p Na polach rośnie hortensja a jutro telefon w garść i do boju..znaczy do dekoracji słodkości xD Nawet już stosowną kreacje zaraz założę ;)
     
  4. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    A dlaczego menażerie na główną ,czy spodziewasz się większego wypadania z zagród niż trzciny?

    Robię ja posieję chryzantemę,może skończę misję:)
     
  5. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Sądzę, że taka strategia, bo teoretycznie z menażerii może wypaść 8 wypadajek, a z 4 pól, na które wchodzi 1 menażeria tylko 4 wypadajki :)
     
  6. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    Oczywiście też robię:) głównie dla tych + itemków;).
    Tym razem posieję nostrzyk do misji-przy okazji przetestuję wypadajkixD
    Siejemy na 2 łąkach-to w razie "w" na leśnej zawsze można poletka na kilka dni rzucić pod wypadajki;)
     
  7. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    dokładnie tak. 8 wypadajek pewnych (długie zagrody) zamiast 4 potencjalnych (nigdy mi z zielska na małych polach 100% nie leci, więc raczej zamiast 3)

    Talarek - a z leśnej lecą wypadajki???? Ja tam zostawię baobaby na SN którym w razie "w" podgonię wypadalce na głównej krokusem
     
  8. martajolka81

    martajolka81 Ambasador forum

    Na leśnej nie lecą wypadalce. Dzień dobry :) Robię
     
  9. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Nie bardzo rozumiem o co chodzi z tą częścią globalną,może mi ktoś wyjaśnić łopatologicznie.
     
  10. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    wszyscy robią, każdy swoją misję indywidualnie. Global sumuje postępy wszystkich graczy
     
  11. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    To znaczy że jak bym nie robiła,albo w małym stopniu to i tak zdobędę te nagrody.
     
  12. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Nie ma tak dobrze...
     
  13. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Nienawidzę eventów tego typu >:( wcześniejsze były dla mnie trudne a teraz te prezenty jeszcze bardziej pokiśkane niż wczesniej torty.
     
  14. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Tak tylko tych kroków w indywidualnej jest jest cztery i wystarczą one by skończyć globalną.
     
    magdusia668, izabell2468 oraz kasik778 lubią to.
  15. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Jeśli zrobisz wszystkie 4 kroki z części indywidualnej to otrzymasz też wszystkie zdobyte przez ogół graczy nagrody z części globalnej. Jeśli nie skończysz ze swojej części żadnego kroku, to i nie dostaniesz żadnej nagrody za zadanie globalne.
     
  16. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Dziękuje myślę że zrozumiałam,reszta okaże się w praniu.
     
  17. kasik778

    kasik778 Ekspert forum

    Ten postęp globalny to chyba coś nowego, w każdym bądź razie nie pamiętam eventu z czymś takim; ciekawe jak się spisze w praniu:)

    Oczywiście robię, w końcu to walentynki no i urodziny syna 14.02, jak mogłabym nie zrobić;););)
     
  18. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Zadanie globalne było w evencie Dni Psów i Kotów z czerwca 2017 r. Nie jestem pewna czy później jeszcze w eventach były zadania globalne...
     
  19. kamder

    kamder Hrabia forum

    Obliczyłem to i owo i wyszło, że do zaliczenia wszystkich kroków indywidualnych trzeba 37 gier - 1 darmowa, czyli 5400 kwiatów czułych słówek oraz 720 kuponów na czekoladę pod warunkiem, że wszystkie gry będą perfekcyjnie :).
    Z roślinami szybko pójdzie, gorzej z wypadajkami, bo z 1 pola tylko lecą. Event tradycyjnie robię ;).
     
  20. izabell2468

    izabell2468 Półbóstwo forum

    Ja też spotykam się pierwszy raz z tym postępem globalnym - zapowiada się to ciekawie:music:. Będę robić, i mam nadzieję, że uda mi się zrobić całość:cry:xD:D Ale niestety w tym zpamiętywaniu na czas nie jestem zbyt mocna, więc kokosów się nie spodziewam ;):p
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.