Opinie Słodka przygoda

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 6 sierpnia 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    na 7 kroku jestem,,na 10,,to chyba nieżle
     
  2. niebo016

    niebo016 Generał forum

    Kapsułki z wodą lepiej lecą z upraw czy z zagród? Usunęłam zagrody i wysiewam. Jestem przed siódmym zadaniem.
     
  3. rysio

    rysio Ambasador forum

    innymi slowy juz po evencie, policzylem jak inni ilosc kropel wody/ h i wyszlo mi 12,4 kropli/h. tym tempem moze do pnacza dojade / znow BP decyduje o tym kto i c konczy
     
    krasnoludek10, gretag oraz ewanta lubią to.
  4. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Nie wiem co miałeś posiane, ja do późnego wieczora wczoraj siałam bukietowy dzban.
    I do tej chwili udało się uzbierać 585 kapsułek z wodą ( wraz z prezentami).
    Nic nie podlewam SN.
    Jeszcze nie mam właściwej średniej na godzinę, gdyż powinna ona wynosić 3400/144 (event trwa 6 dni) 23,62/h
    Moja na razie wynosi 585/29 = 20,13

    Dopiero teraz posiałam naprawdę pod wypadajki, do zbioru rano.
    I mam prawie pewność, ze event ukończę.
    Teraz mam taki stan:

    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 8 sierpnia 2019
  5. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum


    u mnie dokładnie taki sam stan jak u Ciebie :)
     
    gretag, ewanta, olgs3 i dalsza osoba lubią to.
  6. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    więc postaraj się to tempo zwiększyć, siej dłuższe rośliny, jeśli masz i drzewa czy zagrody sprawdź jak się spisują, może same pola będą lepsze - u mnie przynajmniej z drzew marniej, więc tylko dendrologiczny zostawiłam i 4 potrzebne a reszta same pola
    Nie miej mi za złe proszę ale to nie BP decyduje a my sami - BP określa wymóg danej zabawy - łatwy, średnio trudny, trudny itp. - tutaj mamy zaznaczone że całość trudny , więc wiadomo , że by zrobić trzeba się bardziej postarać.Jest jeszcze dużo czasu, pobaw się z sianiem różnych roślin i sprawdź z których u Ciebie leci w miarę przyzwoicie - u mnie np cebula bardzo ładnie się sprawdza na wypadajki , ale to nie znaczy że u Ciebie też się sprawdzi.
    No aż poleciałam do poradnika sprawdzić i o_O faktycznie 6 dni - Dziękuję :) bo pewnie gdzieś w połowie drogi bym się kapnęła :p:cry:
    - oj to na tych szklankach bym się przejechała, ale nie dojechała - na szczęście ostatni zasiew i przerzucam się na wydajniejsze paliwo, a zaraz obliczę czy należy mi mocniej wcisnąć gaz czy też spokojnie sobie jechać
    edit;
    wyszło mi że mimo niedopatrzenia do pnącza spokojnie dotrę ,a całość... jak się da na samej wodzie dojechać to dobrze, ale na pewno nie będę sięgała po ten wzmacniacz ,,De-lux,,(SN) - wolę roślinki przetestować, które jak się spiszą
     
    Ostatnie edytowanie: 8 sierpnia 2019
  7. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Właśnie dlatego to napisałam, bo widziałam Twoje wyliczenia i mi nie pasowały;)
     
  8. aankaa_66

    aankaa_66 Nadzorca forum

    u mnie pola, zagród mało i narazie nic nie zmieniam
     
  9. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    troche zwolnilem,,,,,;)
    pnacze bedzie rano....
    [​IMG]
     
  10. ewanta

    ewanta Komandor forum

    u mnie dalej na polach króluje bukietowy dzban więc straszny deficyt wodnych kropli mam. do pnącza brakuje 1080, a do skończenia całości aż 2580. najpierw jednak chciałabym skończyć poprzedni event - trwa zresztą krócej trwa.
    chociaż już uzbierałam 820 przez... hm... dobę z hakiem ;) to może i te 2500 tysiąca się uzbiera przez kolejne ponad 4 doby.

    edit: to nie wodne krople tylko kapsułki z wodą - jak zwał tak zwał, ale i tak brakuje xD
     
  11. Cardamon

    Cardamon Analityk forum

    U mnie trochę gorzej ale postanowiłem przy okazji skończyć misję i od początku sieję tylko powojnik na wodzie :)

    [​IMG]
    Pozdrawiam
     
    Ostatnie edytowanie: 8 sierpnia 2019
  12. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Witam
    Mnie brakuje 898 kropli do pnącza i może w niedzielę wieczorem będzie. A reszta? Zobaczę jak dużo będzie brakowało i najwyżej poleję sn, który i tak odrobię. W końcu po to go mam żeby z niego korzystać jak potrzebuję.
     
  13. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Wyleciało 280 kapsułek i 485 racji.

    Średnie na godzinę:
    1. Kapsułki 529/33=16,0 szt/h
    2. Racje 886/33=26,8 szt/h

    Posiana karnegia i postawione kameleony (na reszcie pól lilie), bo musiałem kupić (SP się kręci), ale na szczęście pasza taniutka jak barszcz, to trochę się odkuję chociaż.
     
    Ostatnie edytowanie: 8 sierpnia 2019
    AngelGina i Cardamon lubią to.
  14. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    ze swietej bazylii na bahamie tez dobrze leci;)
    Jaska mam tylko jednego na drzewie:)
     
    AngelGina, kalinamala oraz Cardamon lubią to.
  15. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    [​IMG]
    Pnącze złapane :):):) teraz zbieram kropelki na resztę nagród. Miłego :music:
     
  16. Daisy44

    Daisy44 Generał forum

    Brakuje ponad 900 kropel do pnącza ale jeszcze czas i myślę, że dam radę:music:
     
  17. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    do pnącza brak 600 kapsułek. Na polach len i fiołek. Racji do całości brak 200. Zbiorę imbir i zabieram się za papugi. Nawóz się przyda
     
    Frytka2012, Cardamon oraz ponderoza70 lubią to.
  18. Pracuś57

    Pracuś57 Mieszkaniec forum

    Pnącze zdobyte, w skrzyni z florkami były aż 3 szt.kombajn jeszcze dzisiaj będzie, a reszta wpadnie, albo i nieee. Kasztanek poszedł w ruch.
     
    Frytka2012, Cardamon oraz kalinamala lubią to.
  19. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Witam
    Uszlachetniony w szklarni nostrzyk wraz z alchemikiem i pnączem kwiatowym (9:58 godz.) spisał się bardzo dobrze i porannym zbiorze brakuje do pnącza 554 kropelek. Następny zbiór o godzinie 16.00 a potem jutro rano. Wtedy powinno być już pnącze.
     
  20. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Tyle po dwóch dobach (następne zbiory sporo po 14:00):
    [​IMG]
    Właściwie dopiero dzisiaj załapałem, że kropelki, których potrzeba na całość 3.400, lecą tylko z farmy, natomiast racje żywnościowe, których potrzeba nie całe 2.000 lecą z farmy i wyspy. Widzę że BP w dalszym ciągu świetnie sobie radzi z balansem. Przy regularnym sianiu kropelki wylecą, więc to raczej nie napad na SN.
    Tylko na diabła tyle racji?
    Chyba że ich wymiana wydatnie podgoni nasze zielone paski.
    I tej wersji będę się trzymać.
    xD:cry:xD
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.