Opinie Słodka przygoda

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 6 sierpnia 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    brakuje mi jeszcze 1000....do 22 zostalo 15 h...zobaczymy ile wyciagne z farmy......
    i tu sie mylisz....:p
     
  2. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Witam Was farmerzy i ciebie przygodo :D

    Juta czas wzrostu z dopalaczami ok 13 h czyli strasznie długo
    zbiór z nocy ok 200 szt racji i wody z dwóch łąk
    dużo lepiej niż wczoraj z drzew 20 h na start wrr


    dziś test na szczypiorek ;)
    3 x 4h i zobaczymy jak sobie poradzi
     
  3. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Wyszłam z założenia, że ten ewent zrobi się sam i tej wersji będę się trzymać.:pxD
    Wyspa w drzewach 12 godzinnych, a na farmie ciągle dzban.
     
  4. rysio

    rysio Ambasador forum

    Przylaczam sie do zdania przedmowcy - kropel wody jak na lekarstwo
     
  5. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    Bardzo słuszne założenie :) - minimalna ,,prędkość,, to 21 k/godz. (3400:168)- zawsze sobie tą prędkość obliczam jaką ma dany ewent by wiedzieć czy dam radę na zwykłym paliwie (normalnym trybem) czy też muszę lepszego dolewać by zdążyć na czas
    - póki co jadę te 21,7 k/godz. a jak już się z tymi szklankami uporam (do końca, choć nie wiem po co ja to tak męczę do końca:music:)
    to pewnie trochę szybciej będzie
    -do statystyk;
    z róż na głównej 61 kropelek i 54racje żywnościowe
    z cebuli na dzikiej 70 kropli - racje mi umknęły zanim policzyłam
    z morszczynu na leśnej 51 i 40 racji


    Masz zamiar tak... ponad stówę na godzinę zajwaniać :p;) - ja wolę przepisowo bo mnie jeszcze chłopcy radarowcy wezmą na oko i ... mogą przy okazji przegląd traktora mi zrobić :music:
    albo się zainteresują na co mi tyle tych szklanek xD:cry::D
    - miłego dnia wszystkim
    i duużooo uśmiechu życzę :);)

     
  6. jola0909g

    jola0909g Nadzorca forum

    również trudności z eventem nie przewiduję po niecałej dobie od rozpoczęcia mam 1000 kapsułek( na początek hortensja, wieczorem żółty groszek,dziś uszlachetniona róża igiełkowata- rośnie mi ok. 11,5 godziny) a racji do końca już tylko 510 brakuje...czyli luzik
    misję z fontanną na 90% skończyłam i tyle mi wystarczy- odpuściłam 2 zadanie złotą i diamentową misję- nie chce mi się...:)
    miłego dnia:)
     
  7. Ania1234557

    Ania1234557 Okazjonalny autor

    Niestety ja również przyłączam się do zdania przedmówcy - kropel wody jak na lekarstwo a przecież trzeba jeszcze siać dzban. Dlaczego krople nie lecą z Bahamy.
     
    niebo016 i gosiunia007 lubią to.
  8. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    do pnącza jeszcze 900 porcji wody (bez miśków i krokusów) i mam nadzieję, że bez przyspieszaczy uda się zrobić całość...
    jak na niecałą dobę eventu to jest całkiem znośnie, chociaż walczyć o tą wodę trzeba będzie praktycznie do końca
    Za pierwszą dobę wyszło 1000, ale 422 było na otwarcie, więc ta średnia na dobę u mnie wynosi do (3400-422)/6=496 - to jeszcze jestem 85 kapsułek do przodu ;)
     
    Ostatnie edytowanie: 8 sierpnia 2019
  9. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    Witam farmerskie duszki;)
    Karol, pochwal sie, co miales posiane?:)
    ja na farmie mam drzewa i zagrody, warsztaty, i troche roslin, (zolty groszek) do misji, a na lesnej, roslinki i nawozowe drzewka, tych nie zbieram, a na bahamie pozbieralam zagrody, posialam kawe , swieta bazylie, i postawilam troche drzew,:) moze wypadajki poleca;)
     
    Ostatnie edytowanie: 8 sierpnia 2019
  10. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Po pierwszej dobie moja słodka przygoda wygląda tak.:)
    Brakuje już tylko 2899 kapsułek (85%) i 1291 racji żywnościowych (65%),
    mam wrażenie, że twórcom pomyliły się te dwie wypadajki.:oops:
     
  11. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Łącznie na ukończenie wszystkich zadań potrzeba 3400 x kapsułki z wodą oraz 1970 x racje żywnościowe.

    Lekki falstart i bez przygotowania:
    [​IMG]
    Wygląda, że nazbieram bez kropelek.
     
  12. klonek68

    klonek68 Weteran forum

    Chyba awaria wodociągów ;) bo woda ledwie co kapie...i wprowadzili zakaz podlewania....susza podobnoxDxDxD
     
  13. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    U mnie wszystko wskazuje na to, że nawet na tych szklankach dało by się jakoś do końca dotelepać :p
    - z obecnego zbioru wypadło 98 czyli te 21k/h się utrzymuje
    do uzbierania jeszcze 1369 ( pnącze) - 2869 na całość
    - tych żywnościowych to nawet nie liczę , myślę że spokojnie wypadną
     
  14. Mcgregoro

    Mcgregoro Książę forum

    Bry.Racji żywnościowych już nie potrzebuje bo mam ich na ten moment 921 sztuk a do oddania zostało mi tylko 850 szt.(całość) Gorzej to wygląda z kapsułkami z wodą mam teraz 85 sztuk a potrzebuję 1100 szt by zrobić 9 i 10 zadanie. I zostanie 2000 tysi na te zadania I,II,III.Bukietowy jeszcze robi się na farmie i to mnie blokuje ale zostało mi do zrobienia 4124 szt i myślę że wieczorkiem będzie po dzbanie i szklaneczka póki co zawita na wyspę i niech daje profity.
     
    gretag, niebo016 oraz Frytka2012 lubią to.
  15. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    800 wody do pnącza.....a jeszcze 1500 do misji. Nic to. Fiołek na polu, Krokus w ostateczności
     
    niebo016 i Frytka2012 lubią to.
  16. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    prawda, susza w realu ;)i podone do tego ze susza tez na farmie;),
    oszczednosc wody, ale do konca ewentu nasze kropelki wypadna, nie ma sie co martwic;)
    na obecna chwile 4 zadania zrobione i 196 wody odstawione:)
     
    gretag, niebo016 oraz aankaa_66 lubią to.
  17. aankaa_66

    aankaa_66 Nadzorca forum

    U mnie na obecną chwilę 6 zadań zrobionych, na stanie 628 racji i 144 kropelki. Chyba nie jest źle:)
     
    kalinamala, niebo016 oraz Frytka2012 lubią to.
  18. martajolka81

    martajolka81 Ambasador forum

    Jak bez przygotowania to co tam miałeś na polach?
     
    gretag, niebo016 oraz hlnrys lubią to.
  19. -karol1299-

    -karol1299- Nadzorca forum

    Na Bahamie Karnegie olbrzymią zaś na farmie Hortensje plus jaśki.
    ostatnio bawiłem się sianiem, wiec miałem wystawione praktycznie same pola, stąd też sporo poleciało.
     
    Frytka2012, gretag oraz niebo016 lubią to.
  20. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    400 x irys i 200 x hoja zebrane wczoraj dopiero o 23:00
    No i rano też 400 x irys i 200 x kaktusowy kapelusz.
    Zaraz do zbioru Alfreda i Lucerna.;)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.