Opinie Słodka przygoda

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 6 sierpnia 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Z goździka, Wielkiego Drzewa Zosi i Super Wielkiego Drzewa wyleciało 244/3 400 kapsułek a z 2 magicznych drzew i melonów + 3 ośmiornice i 2 rekiny - 399/1970 racji żywnościowych. Na polach karnegia, 3 zagrody dla ośmiornic (w skrócie - ośmiornice) i 2 dla rekinów + włośnica ber i baobaby + 2 wielbłądy. W skrócie 4/10 w głównym pasku postępu i brakuje 3 156 kapsułek i 1 571 racji.
     
    AngelGina, agniecha$ oraz matthero lubią to.
  2. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    Trochę to nie bardzo -.- no już stanęłam do walki, wiedząc z jaką siłą mam tą potyczkę stoczyć a tu... przeciwnik jeszcze trzy dywizjony sprowadza - hmmm...można by przypuszczać, że się mnie wystraszył mimo tak słabiutkiego uzbrojenia jakie posiadam :p- no jak się rozeźlę to i tych 900 więcej... załatwię, choćbym miała pojedyncze sztuki z kurników, chlewów, czy obór wyciągać, albo z zagonów grochu, kopru czy tam innej zieleniny xD:cry:
     
  3. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    bo w naszym faq byl blad.....na de juz wczoraj podano wlasciwe ilosci...nikomu w tym i mnie nie chcialo sie o to zapytac nasza ekipe...dobrze ,ze chociaz w dniu startu wszystko skorygowali.......
     
  4. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Do gałązki nie potrzeba wiele a potem to co wypadnie to będzie na plus :)
     
  5. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Drzewa
    wszędzie szumiał las ;)

    kapsułki z wodą - 318
    racje żywnościowe - 331
     
  6. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Kapsułek z wodą u mnie mało wypadło dzisiaj - 189. A tu jeszcze dołożyli 900 -.-
    Jeszcze kończę sianie dzbana.
    Od jutra zbieram kasułki z wodą !!!

    Racji żywnościowych mam sporo - 422.

    Jakoś trudne po pomylenia liczby 2500 i 3400 :D:p8)
     
    Ostatnie edytowanie: 7 sierpnia 2019
  7. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    "wszystko sie moze zdarzyc gdy,glowa pelna marzen"........;)xD
     
  8. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Hmmm.. Jutro chyba drzewa wypróbuję, bo lepiej z nich ta woda nieszczęsna lecixD Ale może włośnica dobrze się spisze;)
     
  9. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    nie jest zle.....
    [​IMG]
    [​IMG]
    jak dobrze pojdzie jutro bedzie pnacze i to bez udzialu sekundowych roslin....czy tez innych miskow....
     
  10. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Pocieszyłeś mnie :)
    Racji żywnościowych wprawdzie mam trochę mniej, ale wiem, że mam szansę na ukończenie.
     
    -norbijas- lubi to.
  11. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    na farmie 2x marzanna barwierska..wyspa 1 karnegia+ 1 hibiskus....
    takze luzik;)
     
    agniecha$ lubi to.
  12. bugibug

    bugibug Czeladnik forum

    Przy takich ilościach wypadajek wysyłanie ich sąsiadom nie ma już żadnego sensu ...
     
  13. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    No niby ale drzewa rosną 20 godzin czyli zbiór raz na dobę

    no chyba że masz czapetkę xl plus eliksir plus 2x statek pirackiej papugi to zbierzesz 2 razy
    ja na wyspie posiałam imbir cytwarowy bo coś mi go zeżarło ;)
    a na farmie się zobaczy najlepiej coś z kategorii inne
    będzie takie 2 w 1
    i przed zbiorami łyczek drinka tropic colada i się przy okazji zapas zrobi
     
  14. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Tej wody jednak trochę potrzeba. 1450 kropel, nie licząc tego co już masz. Ja sieje na dwóch łąkach i na całej wyspie. Leśna zbiera dobroci :)
     
    -norbijas-, olgs3 oraz krasnoludek10 lubią to.
  15. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    E tam nie chciało Ci się
    nie wiedziałeś i tyle [​IMG]
     
  16. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Z jednego pola dzbanka:
    [​IMG]

    Wypada na farmie dużo mniej kapsułek z woda niż racji żywnościowych.
    A racje też wypadają na Baśce i potrzeba ich dużo mniej.

    Więc jedynym problemem będą kapsułki. BP liczy na nasze zużycie SN przy krokusie :p

    Stan:
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 7 sierpnia 2019
  17. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    Aż poszłam zobaczyć czy mam takiego rarytasa u siebie :p -no... jak już tych szklanek nazbieram to sobie co najmniej dwa łyknę na wyluzowanie xD

    To się nazywa wydajność gospodarstwa :);) - nawet połowy tego nie mam , ale też tylko ten szklankowy do tej pory u mnie - tak więc farma była bez przygotowania - teraz soję testuję , ciekawam czy coś wyleci:music:
    potem na noc cebulka a po niej znowu szklankowy i... po dobie sprawdzę czy z odpowiednią prędkością wyłapuję te kropelki
    edit;
    z kopru na dzikiej 12 kropelek
    z soi na głównej 15 sztuk
    jeszcze marchewkę i pszenicę sprawdzę :p

    --- w marchwi i pszenicy całkowita posucha była, ale z siana już 2 krople dało się wycisnąć
     
    Ostatnie edytowanie: 7 sierpnia 2019
  18. -karol1299-

    -karol1299- Nadzorca forum

    Z pierwszego zbioru 1054 racji żywnościowych i 561 kapsułek z wodą, drugi zbiór zapewne rano, event najpóźniej w piątek powinien być zakończony.
    Ale przyznam ze taki ewent jest bardzo przyjemny, żadnej eventowej rośliny, tylko wypadajki które można zdobywać uzupełniając stodołę i robiąc misje.
     
  19. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    [​IMG]
    To i ja się pochwalę. Taki stan na teraz. Bez kupowania koszyczków, z dobrym siewem tu i tam, dobrym sadzeniem drzew no i wystawieniem odpowiednich menażerii i manufaktur. Powodzenia wszystkim i mnóstwa wypadajek życzę.
     
  20. AngelGina

    AngelGina Nadzorca forum

    Coś tu jest pomieszane... racji żywnościowych potrzeba dużo mniej, a wypadają i na farmie, i na wyspie, a kropli potrzeba prawie 1500 więcej i wypadają tylko na farmie... chyba coś nie tak, ale co my możemy ;)
    W tej chwili mam 4 zadania zrobione, na stanie 634 racje i 44 krople.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.