Opinie Słodka przygoda

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 6 sierpnia 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    Nie przykręcą nie przykręcą , bo ilość wypadajek jest raczej zależna od przekroju rur wylotowych na farmach a nie od
    głównego kurkowego - on puszcza rurami o odpowiednio ustalonym przekroju, powiedzmy tak ,,fi 8,, i jest to wystarczający przekrój do uzbierania w czasie trwania ewentu (6, 7, czy ile tam dni)
    kto ma możliwość ten sobie załącza u siebie rurę powiedzmy ,,fi12,, czy nawet ,,fi15,, ( bo i takie co niektórzy mają - kasztanek, nawozowce, uszlachetniona roślina itp.) i ma wylotki w o połowę krutszym czasie.
    U mnie nie mam tych rurek z tak dużymi przekrojami, ale zdarza się, że też czasem załączę ciut większą, by szybciej uzbierać
    tak więc te,, przeszkody,, mi nie straszne i nie zniechęcą mnie, za to nuda...tej się naprawdę boję .
    No nic, może mnie nie dopadnie tak szybko - na wyspie postawię zagrody i drzewa , na farmie będę nadal odskuteczniać ten szklankowy i ...niech mi ta ,,Słodka przygoda,, słodką będzie, czego sobie i wszystkim życzę :music:
    - miłego dnia Farmerzy :)
    edit;
    zapomniałam o tych cytrynowych co to są mocni w kupie , znaczy w gromadzie chciałam powiedzieć, a też należy ich zaliczyć do owego ,,większego przekroju,,
     
    Ostatnie edytowanie: 6 sierpnia 2019
  2. evi900422

    evi900422 Naśladowca mistrzów

    Uwielbiam takie EVENTY ! Super ! W końcu coś przyjemnego niż sianie ;)
     
  3. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Tylko na wyspie nie lecą z zagród wypadajki,zagrody to nie jest dobry pomysł.
     
  4. Marzenakruczek

    Marzenakruczek Ambasador forum

    będzie problem z wypadajkami ale damy radę jak i z innymi eventami
     
    magdusia668 i niebo016 lubią to.
  5. IRENOWO

    IRENOWO Ambasador forum

    będzie naj ..słodsza.... i chyba naj..kwaśniejsza .. a czy kiedyś była nuda na polu farmera...kto pamięta..??? a tyle kasy ..za kotarki na plaży ..aż mi się marzy..trochę poleżeć ... ale troszeczkę ..zimno
    ....a moja rura o przekroju fi ..25" bo to mój dzień... otwarta pierwsza w historii ..rekord pobity ..zapisane na wieki w księgach .. FARMY... a Wam kochani ..życzę ... fi ponad 20.." ..ale rokordzik mój..pozdrawiam..
     
  6. bunny132

    bunny132 Ambasador forum

    tylko powiedzcie mi o co tam chodzi bo ja początkowej grafiki nie widzę?
     
    niebo016 lubi to.
  7. AlicjaDelicja

    AlicjaDelicja Aktywny autor

    Teoretycznie tak. Potrzebne są jednak oba wypadalce. Zobaczymy jutro w praktyce czy mozna pozwolić sobie na wypadalce tylko z baha...
     
    niebo016, magdusia668 oraz aleksandra lubią to.
  8. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    A ja zapomniałam, że na farmie trzeba posiać na wypadajki i posiałam ten bukietowy dzban :p
    Trudno, jutro dalej będę jeszcze go siać, a potem pewnie mi krokus pomoże ;)

    Na Baśce kulturalnie karnegię posiałam.
     
    Ostatnie edytowanie: 6 sierpnia 2019
  9. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    A ja całkiem z premedytacją go zasiałam, mam zamiar najpierw skończyć tę misję, a potem będę się bawiła w porządne łapanie wypadajek. Mam nadzieję, że zdarzę.:)
     
  10. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum

    a ja wczoraj nie doczytałam i nic nie posiałam :pale jakoś event się zrobi ;)
     
  11. AngelGina

    AngelGina Nadzorca forum

    Również posiałam na farmie bukietowy dzban, ale taki miałam plan ;) coś kropelek z niego wyleci, a ja muszę dokończyć tę wleczącą się misję ;), później zajmę się długorosnącymi, a w razie potrzeby krokusik :)
    Na wyspie już od wczoraj karnegia rośnie i oby dużo wypadajek poleciało, czego nam wszystkim życzę, bo tam krokus nie ma zasięgu :D
     
  12. Marzenakruczek

    Marzenakruczek Ambasador forum

    damy wszyscy radę przed końcem eventu wypadajek jest więcej
     
    niebo016 i kalinamala lubią to.
  13. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    I obie macie rację, trzeba dokończyć tego tasiemca.
    Więc na polach dalej króluje dzban z bukietem i według moich wyliczeń dzisiaj powinien nastąpić koniec jego wysiewu.

    A potem sianie pod kapsułki z wodą i racje żywnościowe.
     
    Ostatnie edytowanie: 7 sierpnia 2019
  14. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Witam

    Ja chyba też tego tasiemca skończę dziś albo jutro z rana,ale posiałam na wypadajki.Tak czy tak będzie dobrze,tak lubię.. Planujesz i robisz :) Toż to farma a nie formuła 1 . Miłego dnia wszystkim
     
    AngelGina, niebo016 oraz CHUDYJUREK lubią to.
  15. Daisy44

    Daisy44 Generał forum

  16. aankaa_66

    aankaa_66 Nadzorca forum

    niebo016 i kalinamala lubią to.
  17. Daisy44

    Daisy44 Generał forum

    było chyba 2500 tych niebieskich wylotek a jest 3400
     
    aankaa_66 lubi to.
  18. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    2500 wody było i 1970 racji żywnościowych. Potrzeba 900 kropli więcej :(
     
    abc2016, aankaa_66 oraz olgs3 lubią to.
  19. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Jedno zero,było 100 a teraz jest 1000.
     
  20. aankaa_66

    aankaa_66 Nadzorca forum

    To nie źle dorzucili. Dzięki wszystkim:)
     
    Daisy44 lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.