Opinie Słodka przygoda

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 6 sierpnia 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Moje serce jest w rozterce.
    Na pewno uzbieram do jutra do rana 500 kapsułek. Zostanie ten nieszczęsny tysiąc. I świadomość, że jakbym docisnęła, przycisnęła, odżałowała troszkę zielonych kropelek, to i ten tysiąc by się uzbierał.
    Pytanie tylko: czy warto?
     
  2. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    nie warto,,ale Twoja decyzja ,,,xD
     
  3. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    No i jest głos rozsądku.
    Jutro rano kończę event i o nim zapominam :)
    Dziękuję :)
     
  4. pati_1980

    pati_1980 Mistrz forum

    zdobyłam w końcu pnącze . Wzięłam skrzyneczke florenów i dostałam 12. kropelek mam 3 na stanie co się uzbiera to zrobię :)
     
  5. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    nie rob, zostanie nas wiecej zeby nie zalowac tego tysiaczka, xD, bo tyle nam nie wypadnie, za malo czasu zostalo;)
    na obecna chwile do pnacza brakuje 72 kropelki;)
     
  6. niebo016

    niebo016 Generał forum

    :)Dostałam 6 florenów w skrzynce. Chciałabym uzbierać jeszcze 500 kapsułek z wodą, bo chciałabym ten kupon na kombajn jeszcze.:)
     
  7. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    Mam podobny dylemat :)- do środkowego zadania brakuje mi 247 sztuk - i ten 1000 ... zostawić czy jednak robić :music:
    sama nie wiem, z jednej strony trochę mnie korci podjąć,,wyzwanie,, a z drugiej...no słaba zachęta do tego robienia
    - muszę się z tym przespać i zobaczę jakie po porannym zbiorze będę mieć... natchnienie - dziś to ta melodia mi cały dzień towarzyszyła;
    ...Niebo skąpi suchej ziemi kropli deszczu...

     
  8. zenus54111

    zenus54111 Forumowy żółtodziób

    do zdobycia pnącza pozostało 750 kropelek uważam że BP jest bardzo pazerne chcą by wykupywać koszyki, kropelek których jest dużo potrzebnych lecą tylko z 3 pól a racje żywnościowe lecą z 6 pól wyraźnie widać jakie jest pazerne BP
     
    memlak, .Farmeria. oraz dantic3 lubią to.
  9. BiałyTrabant

    BiałyTrabant Fanatyk forum

    Został mi ostatni plusik, brakuje tylko 650 kropelek do końca, a to dzięki sąsiadom. W szczególności RWM41 (wielkie dzięki)
    [​IMG]
    Lubię kończyć to, co zacząłem jak by co, to mam uszlachetnionego Krokusa.
     
  10. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    Witam ranne duszki;)
    pnacze zdobyte, 3 florki wpadly i 200% na ozdoby, ;)
    walcze jeszcze o kuponik, a reszta, hmm, :sleepy:nie da sie;)
    zostalo mi 129 kropelek,:)
    powodzenia jeszcze walczacym;)
    Milego dzionka, usmiechu i slonka;)
     
  11. *dzuga*

    *dzuga* Komisarz forum

    u mnie całe 3 Florki, 100% do drzew. no bajer...
     
    kalinamala, Frytka2012 oraz Malwina-02 lubią to.
  12. agatarolnik64

    agatarolnik64 Koneser forum

    Do zdobycia pnącza brakuje mi 203 kapsułek , mam nadzieję że do wieczora uzbieram , marnie lecą za to racje żywnościowe płyną szerokim strumieniem , o + z 1000 kropelek mogę zapomnieć :( , ale powalczę do końca coś zawsze uda się jeszcze zrobić .Może miałabym pnącze już wczoraj ale niestety jeden dzień byłam odcięta od farmy przez awarię internetu :cry: tak to czasami bywa , bez tego cuda techniki człowiek czuje się jak bez ręki xD:D ;). Miłego dnia wszystkim 8)
     
    BiałyTrabant i Frytka2012 lubią to.
  13. Mcgregoro

    Mcgregoro Książę forum

    Bry poranne. Oddane 800 kapsułek zostało 200 a na stanie tylko 19.Dzisiaj dopiero o 16:30 będzie zbiór z chryzantemy(potrzebna mi do misji) powinno wylecieć te 181 szt. a jak nie to do jutra powoli krótko rosnącymi roślinkami doczłapie.
     
  14. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    bez żadnych przyspieszaczy zrobiłam całość :)
    [​IMG]
    nadal twierdzę, że te kurki z wylotkami się kolesiowi pomyliły xD
     
  15. kamedy-e

    kamedy-e Okazjonalny autor

    jak to robicie, że macie już pnącze. Po całej nocy z trzech pól wpadło mi
     
    Anetta41 lubi to.
  16. Anetta41

    Anetta41 Chodząca legenda forum

    witam wszystkich
    brakuje mi 250 kapsułek do pnącza , ale już dałam na luz:):)
    wypadną to dobrze nie wypadną nie będzie tragedii
    pozdrawiam i życzę miłego dnia:):)
     
    BiałyTrabant i Frytka2012 lubią to.
  17. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    z roślin nisko-poziomowych (dostępny od 65 poziomu) polecam uwadze Graczy orzech laskowy - po skróceniu alchemikiem, pnączem "Bawarskie święto", wodą i nawozem oraz szklarnią rośnie 7:38 (bez pnącza i bez szklarni - 9:05), a u mnie dawał między 210 a 220 wylotek z 540 małych pól
    może w porównaniu z pom.fiołkiem to niewiele, ale fiołek jest z 210 poziomu....
     
  18. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Gratuluję.:D
    Ja wykorzystuję skracające czas pnącza i alchemika i jeszcze brakuje 211 kapsułek, mam nadzieję skończyć po południu.:)
    Myślę, że to sposób na zwrócenie uwagi na globalny brak wody.
     
  19. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Pomyliły się i to bardzo i do tego z dnia na dzień dokręcał.
    Siałam cały czas kocią miętę na początku z jednej łąki leciało ponad 60 szt kropelek,z każdym dniem z tego samego areału coraz mniej.Dzisiaj wyleciało poniżej 40 szt.
    Aby zrobić całość potrzeba 780 szt,przy tak dokręcanym kurku jest to niemożliwe.Nie mam zamiaru marnować SN nagrody nie są dla mnie tego warte,mimo że mant nie mam.
    Miłego dnia
    Gratki dla tych co skończyli i powodzenia zbierającym.
     
  20. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    [​IMG]
    I to chyba na tyle.
    Myślę że do 600-700 nazbieram.
    Stać mnie na resztę z krokusem, ale chyba podziękuję.
    Po ewencie?
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.