Opinie Słodka gorączka

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 21 lutego 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Takie kosmetyczne zmiany...zmiany dla zmian
    Suma sumarum to wyglada ,że jest mniej o 105 GT
     
    Ostatnie edytowanie: 22 lutego 2024
  2. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Weszłam dopiero teraz i chociaż tak późno to przeczucie mnie nie zmyliło.... zaglądnij babo czy masz co siać :) No i szczęście że popatrzyłam :) Czyli: obojętnie o której wejdziesz to pierwsze co robisz to patrzysz czy masz co siać :) Uratowałam zbiory uf
     
  3. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    mnie te zmiany nie przekonały do robienia eventu 8)

    w dlaszym ciagu hamaczek :)
     
  4. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    Czy ja wiem czy takie kosmetyczne
    • zmieniono ceny w sklepiku eventowym dla Wieży z cukierków (ze 155 GT na 110 GT) oraz dla Zwycięzca zjada wszystko (ze 180 GT na 380 GT),
    • w przypadku gwiezdnych talarów obniżono ich liczbę w nagrodach na: scenie 2 (ze 150 do 30 GT), scenie 3 (ze 150 GT do 45 GT), scenie 4 (ze 150 do 90 GT) oraz podwyższono ich liczbę na: scenie 6 (ze 150 na 225 GT), scenie 7 (z 240 GT na 325 GT) i scenie 8 (z 250 na 450 GT).
    Według wcześniejszego poradnika można było wykupić wieżę z cukierków i zwycięzca robi wszystko robiąc tylko 3 sceny.
    Teraz trzeba zrobić 5 scen dla itemów.
    Za to bezsensowne czasy itemów i pnącza oraz absurdalne ilości rośliny i wypadajek zostały, a zmniejszenie ilości badyla o 1450 szt i syropu o 390 szt to śmiech na sali
    Nie ma to jak wsłuchiwać się w głosy graczy 8)
    Ciśnie mi się na usta komentarz, ale zachowam go dla siebie -.-
     
    Ostatnie edytowanie: 22 lutego 2024
  5. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Chyba nie ma co dyskutować na temat ewentu i nagród przed ewentem.
     
  6. ShaGGy778

    ShaGGy778 Komisarz forum

    Normalnie jestem w szoku. :eek: Myślałem, że skoro zmieniają FAQ to faktycznie obetną wymagania o połowę w związku z ogólną krytyką, a oni sobie poczytali, że niektórzy pykną na szybko, żeby zdobyć itemy i resztę odpuszczą, więc postanowili to utrudnić i sprawić, żeby trzeba było wykonać więcej... Nie no nie wierzę, niech mnie ktoś proszę wyprowadzi z błędu, bo może (oby) źle to rozumiem...
     
  7. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Tutaj 'ściany mają uszy".
     
  8. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Wyszedłem sobie po zeszyt do CH Arkadia, na piechotkę. Przy okazji coś zjadłem. Bałem się, że będę miał 2-godzinną obsuwę. A tutaj event przesunięty o 2 godzinyxD:cry:xD A co najlepsze wracałem autobusem a nawet na piechotę bym zdążyłxD:cry:xD Szkoda tylko, że event trwa do 23:59 a nie równej 24:00:p;)
     
  9. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    Dzień dobry :)
    Ładna mi kosmetyka , po której wyszła jeszcze gorsza maszkara, niż była przed :eek: To w poprzedniej wersji na tego piccolaka ( bo tylko on mnie interesuje - i to tyle o ile , by się za sianie wziąć ) wystarczyło 3 sceny machnąć ( 6 cuksowych posągów) a tera na 5 trzeba siać :music:No a jak już na pięć wysieję to i resztę Mietka będzie chciała ciągnąć - tym bardziej że w tych dwu ostatnich ciut zmniejszono wymogi . Za to w sklepiku... o la la ... co za zachęcająca odmiana wartości tego ,,zwycięzcy ,, . No teraz to rzeczywiście weźmie wszystk-ie (niemal) talarki , a przynajmniej z 4 początkowych scen i jeszcze o 5-tą zahaczy -.- Nie podoba mi się taka innowacyjność , więc muszę się mocno zastanowić , czy zaczynać sianie. Na całej farmie mam drzewa i nawet je pozbierałam na długo przed 14-stą - wyspę zresztą też pozbierałam przeczuwając, że o czasie zabawa nie ruszy ( za bardzo od wczoraj farma przycinała)
    Tych talarków suma summarum więcej o 50 naliczyłam, ale to żadna zachęta , kiedy nic nowego/atrakcyjnego do sklepu nie dostarczono
     
  10. 22vader

    22vader Naśladowca mistrzów

    wcześniej miałem spory dylemat czy nie zrobić do 3 sceny by zdobyć piccolo, ale teraz rozwiązali mój problem i w 100% z czystym sumieniem mogę odpuścić event
     
  11. FarmaMaii

    FarmaMaii Forumowy żółtodziób

    a ja po raz pierwszy hamaczek biorę chora jestem i nie mam sił ciorać a oni takie prezenty aż człowiek szczęśliwy że hamaczek od tego evenentu
     
  12. dorota444

    dorota444 Ekspert forum

    Ja niestety też
     
  13. Niuleek

    Niuleek Aktywny autor

    Te zmiany są co najmniej śmieszne. Przeogromna liczba roślin do wysiania, dużo wypadajek, nagrody kiepskie. Również po raz pierwszy odpuszczam. Nie sądziłam, że kiedykolwiek tak będzie :)
    Nie warto. Za duże mam braki w stodole.
    Powodzenia dla walczących! :)
     
  14. abask

    abask Komandor forum

    macie roślinki na rozsiew? Bo ja nie mam.
     
  15. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Mi wyszło, że teraz jest 150 szt. GT więcej, ale niestety trzeba zrobić wszystkie zadania, żeby to odczuć... Redukcja ilości roślin i wypadajek... No cóż, nie jest na tyle duża, żebym była w stanie jakoś to odczuć, ale za to już na starcie jestem do tyłu jeden zbiór...
    Ech, gdyby nie to że namiętnie kolekcjonuję pnącza...:sleepy:
     
  16. TheiaBloom

    TheiaBloom Naśladowca mistrzów

    Robię tylko do piccolo i na tym koniec... pnącze nie za ciekawe nagrodowo, ani tym bardziej graficznie :( oczywiście start eventu, a farma działa słabo i mimo, że udało mi się rozsiać, to nie mogę przejść na inne łąki >:(
     
  17. rajskafarma

    rajskafarma Mistrz forum

    U mnie tez strasznie muli. Co chwile się zawiesza i muszę odswiezac
     
  18. basia_z_

    basia_z_ Weteran forum

    I znów powtórka z rozrywki, kombajn nie działa, przejście na drugie pole trwa wieczność,
     
  19. kudlaty147

    kudlaty147 Fanatyk forum

    nic nowego mala zamiana i grajcie m....... ja dalej lelum polelum grajacy zycze wytrzymalosci i nerwow na wodzy
    pozdawiam
     
  20. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    ...a do której sceny teraz trzeba zrobić tylko dla Picco ?
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.